Open office 1.0.1 - לינוקס, ווינדוס, מק, שווה? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Open office 1.0.1 - לינוקס, ווינדוס, מק, שווה?

maCr0T

Recommended Posts

לאחר שדברו בתוכנית אינטרבט על אופן , וסטאר , החלטתי לנסות את אופן , החינמית. לאחר הורדה לא ארוכה במיוחד (כמה פעמים, ללינוקס, ווינדוס, ומק) והתקנה קלילה ונחמדה, עבדה התכנה. את התכנה על לינוקס לא יצא לי לנסות לצערי, עקב חומרה תקולה, אז עברתי לPC, ולבטא למקינטוש. מה אני אגיד? כל הכבוד! מערכת מצוינת. יש כתיבה בעברית, ויש כתיבה מימין לשמאל, אם כי זה לא עברית מושלמת. סימני קריאה בסוף משפט עוברים לתחילת המשפט, ועוד דברים כאלו, אבל בבסיס, זה עובד. וזה חינם. גיליון הנתונים שלה פשוט נהדר, וגם תכנת הציור נחמדה. שווה בדיקה, לכל אישה, איש וטף (?) שאין לו ממון לשלם על האופיס של MS. (למשל, זה מותקן בלעדית על המק שלי.)

עוד משהו ששווה לשקול זה סטאר , שעד מאי תתמוך בעברית (אל תסמכו על זה, מושכים אותנו כבר חודשים...) והיא זולה, 76 דולר, לעומת 500 של MS, ומצוינת. זה חבילת אופיס שלא יורדת במאומה מהאופיס של MS. ותמורת 350 שקל, היא פשוט שווה את זה. היתרון שלה על אופן אופיס, זה תמיכה וגב של סאן, דוקיומנטציה פיזית (בניגוד למקוונת של OO) אבל תמיכה טכנית, מנוי, אתה יכול לרכוש ב300 ש"ח לשנה, בהחלט שוות בדיקה כל אחת מהאופציות הזולות / חינמיות והמצוינות הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...