קורס פראמדיקים בצה"ל, איך אני יכול להיתקבל? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קורס פראמדיקים בצה"ל, איך אני יכול להיתקבל?

moses_23

Recommended Posts

בן 17 עוד חודשיים, מתגלח כבר שנתיים וחצי (לצערי), מגיע לקלאץ' (שיעור נהיגה שמיני), 2 זוגות נעליים מעור (אחד מהבר מצווה ::) ), לבשתי מדים ולא פעם אחת, פירקתי והרכבתי מאג(ולא איפה שאתה חושב), תגדיר לא יודע מה זה .

כמו שאמרתי, אתה לא יודע מי אני, מה עברתי, מאיפה אני ושום דבר אחר עלי, ככה שאתה יכול להמשיך לתפוס תחת כמה שאתה רוצה, אני יודע מי אני ומה עברתי, ולכן אין לי שום סיבה להיתווכח איתך, תמשיך לזיין את השכל ולהיתנשא על אנשים.

אני לא מאמין שאתה עוד מעיז לענות יא ילד,

איפה פירקת מאג, בבאטלפילד,

אני יודע טוב מאוד מי אתה, ילד מסכן ומורעל שלא יודע מה זה לא להיות בבית 21 יום, ולא לאכול את האוכל של אמא,

עכשיו תקשיב טוב, אתה לא יודע מה זה , אל תענה על זה בכלל, אתה טיפש, זה לא קייטנה

אז סתום תפה ותגיד תודה שאני מגן עליך ועל המשפחה שלך, ותן כבוד למבוגרים ממך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בן 17 עוד חודשיים, מתגלח כבר שנתיים וחצי (לצערי), מגיע לקלאץ' (שיעור נהיגה שמיני), 2 זוגות נעליים מעור (אחד מהבר מצווה ::) ), לבשתי מדים ולא פעם אחת, פירקתי והרכבתי מאג(ולא איפה שאתה חושב), תגדיר לא יודע מה זה .

כמו שאמרתי, אתה לא יודע מי אני, מה עברתי, מאיפה אני ושום דבר אחר עלי, ככה שאתה יכול להמשיך לתפוס תחת כמה שאתה רוצה, אני יודע מי אני ומה עברתי, ולכן אין לי שום סיבה להיתווכח איתך, תמשיך לזיין את השכל ולהיתנשא על אנשים.

רק אחרי שכתבת את זה אני יכול להגיד בלי בושה שאתה מגה צעיר!! לך מפה פעור..

לך תראה עוד קצת רמבו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

tomz, עם כל הכבוד, לא משנה כמה מאמרים תקרא בISAYERET ודיונים שתשתתף בהם בפורום תפוז, עדיין קיימת התמימות באזרחות שנאבדת עם הצבא כשמכירים שהכל עובד בשכונה, קומבינות ובכאילו וזה לא איזה אירגון שמנוהל ע"י אנשי עסקים ופקידי ממשל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די כבר עם ההתנשאות הזאת של אלו שעברו את הצבא כבר לאנשים שאוטוטו מתגייסים.

אז כל הכבוד, נולדת לפניי, התגייסת לפניי, קרעו לך את התחת לפניי, החזקת לפניי, הרגת מחבל לפניי ועוד הרבה דוגמאות אחרות, אבל זה לא אומר שאתה סבא בן 70 עם ניסיון חיים שאתה יכול לדבר ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

די כבר עם ההתנשאות הזאת של אלו שעברו את הצבא כבר לאנשים שאוטוטו מתגייסים.

אז כל הכבוד, נולדת לפניי, התגייסת לפניי, קרעו לך את התחת לפניי, החזקת לפניי, הרגת מחבל לפניי ועוד הרבה דוגמאות אחרות, אבל זה לא אומר שאתה סבא בן 70 עם ניסיון חיים שאתה יכול לדבר ככה.

זה לא שייך לסבא אבל פשוט אין לך מושג מה זה עד שנכנסת אליו.

ולא יעזור כמה סיפורים שמעת מאבא ומאח גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחח

אנשים לא מבינים שרסרים אשכרה יבקשו ממך לסדר שני שולחנות בח' (אדיר מילר, לא נפסיק לצחוק 2002)

ולצעירוס, לרוץ עם מאג, או אפילו עם ה05 עם אפוד ונעליים צבאיות (כבדות)

זה לא כמו לרוץ 2000 בשיעור ספורט

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך שאנשים חארות כמוך יגנו עליי.

אתה עושה משהו? תעשה את זה ותשתוק. תפסיק לפתוח פה על אנשים קטנים ממך שעדיין לא ראו את מה שאתה ראית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...