חוות דעת על LCD רחב שרכשתי לאחרונה. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על LCD רחב שרכשתי לאחרונה.

wow

Recommended Posts

לאחרונה רכשתי את המסך NEC 20WGX2

החוויה בסרטם ובמיוחד במשחקים פשוט מדהימה,לגבי אתרים אז לא כולם תומכים במסך רחב (HWZONE למשל לא),פתאום רואים את העולם ברחב יותר (בדומה לראייה שלנו) ואין לי מושג איך הסתדרתי קודם עם הצ'יקמוק שהיה לי.

לכל המתלבטים למיניהם ששוקלים איזה ומה בדיוק לקנות אני ממליץ בחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך עלה 3400 ואספתי אותו בעצמי מהחנות,אמרו לי שיש במלאי אז נסעתי לשם באותו הרגע (לא זוכר את שמה של החנות אבל זה מול קניון איילון,הם היבואנים) ולא ממש היה להתעסק איתו יותר מידי.

לגבי ההשתקפויות למה אתה מתכוון ??

לגבי התצורה אז אני מתכוון לזה שב-WALLA למשל אני רואה את האתר במרכז ולא על כל המסך אבל ב-NFOIL האתר תומך אז אני רואה אותו על כל המסך (על כל הרוחב).

אם תרצו אני יעלה (איך האתרים נראים וכד') שאני אהיה בבית יותר מאוחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אתה מעדיף שאתרים יתפרסו על כל הדף?

עד עכשיו חשבתי שזה יתפס כמכוער... למרות שהדעה שלך מעודדת אותי

כי כשאני בונה אתרים הם לרוב לא מוגבלים ברוחב על ידי גרפיקה אלא כ%מהעמוד... וחשבתי שעקב המעבר לפורמט

רחב אולי כדאי להתחיל לבנות אתרים לרוחב קבוע כדי שהם לא "יתפזרו" לרוחב כל המסך.

בכל מקרה שאלה OT: האם הכרטיס מסך צריך לתמוך בפורמט רחב? ואם כן האם הכרטיסי מסך הסטנדארטי

בפלטפורמת הסנטרינו הנוכחית (NAPA) של תומך בכך...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wow:

ידנית אתה לא יכול לפרוס לרוחב אתר כמו וואלה, ככה הם תוכננו לרוחב קבוע.

iiB:

עבודה ברזולוציות פורמט רחב יותר תלויות בתוכנה (מע' הפעלה...) מאשר בחומרה. בכל מקרה GMA950 בוודאות עובד רזולוציות פורמט רחב, עד 1920x1200.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yaronkle:

אין סיבה שיהיו השתקפויות, זה לא מסך גלוסי.

McFly:

היום רזולוציות פורמט רחב תלויות יותר בתוכנה מאשר בחומרה, כתבתי כבר .

מניסיון גם כ.מסך מיושן כמו Rage128 (בן שבע) וGF2 יכולים לעבוד פיקס ברזולוציות פורמט רחב תחת W2K/XP/OS9/OSX.

לעומת זאת יש הגבלות בתוכנה, למשל W98 ז"ל לא תומך בפורמט רחב נאטיבית ומספר מנועי משחק אשר עדיין תומכים רק ב4:3 או 5:4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...