ה- OC של הכרטיס מסך שלי, 7600GS - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה- OC של הכרטיס מסך שלי, 7600GS

guy1235

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תמיד שווה ניסיון.

אתה יכול לשפר את הביצועים שלך מאוד.

אבל אם אין לך שימוש (אתה לא משחק) אז אל תעשה לדעתי.

אני משחק אבל אין לי כל כך ניסיון בביצוע OC...

במה זה כרוך?

יש לי BT למעבד כמו שאתה רואה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה של הכרטיס :

pdrm3309ui0.th.jpg

pdrm3314px2.th.jpg

pdrm3315od1.th.jpg

בקשר לVMOD - וולטמוד בעברית - העלאת מתח לכרטיס המסך על ידי מוד פיזי או תוכניתי(לרוב פיזי) צריך בשביל זה קירור טוב והבנה מינימאלית באלקטרוניקה.. ולמרות זאת - 7600GS עם כן יכול להגיע לרמה של 7600GT רגיל אם מהירות הזיכרונות שלו מספיק גבוהה(למשל 1600MHZ לDDR2 שווה בערך ל1400MHZ בDDR3) והליבה היא אותה לכן 7600GS כן יכול להשתוות ל7600GT...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

stinger - מה הטמפ' שאתה מקבל איתו בסטוק? ועם איזה גרסת דרייברים? יש לי את ה7600GS ועושה רושם שהקירור זהה(עריכה: בעצם לך יש היט סינק מנחושת)!

ALAS, הטמפ' שלי הם 70+ במנוחה ו80+ במאמץ ללא OC!

אגב, ההיטסינק שלי קר לגמרי.. והחיבור נראה בסדר... לידטק טוענים שזאת טמפ' סבירה במיילים איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי - ייצא לי להתקין אותו ביום שלישי.. היום הגיעו אלי המעבד והכרטיס וביום שלישי הלוח יגיע גם ואז אוכל לתת רשמים מהכל...

מה שכן - לפי מה שראיתי הקירור עולה אך ורק על הליבה ולא מקרר את הזיכרונות בכלל. הקירור נראה מאוד מרשים יחסית לשאר הקירורים בכרטיסי .REFRENCE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי - ייצא לי להתקין אותו ביום שלישי.. היום הגיעו אלי המעבד והכרטיס וביום שלישי הלוח יגיע גם ואז אוכל לתת רשמים מהכל...

מה שכן - לפי מה שראיתי הקירור עולה אך ורק על הליבה ולא מקרר את הזיכרונות בכלל. הקירור נראה מאוד מרשים יחסית לשאר הקירורים בכרטיסי .REFRENCE

יכול להיות שהחיישן של הדרייבר נמצא על הזכרונות? או לא על הליבה ובגלל זה הטמפ' החולניות? ואכן זה נראה כמו אחלה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיא.. אתה יכול לנסות לעשות לכרטיס.. הכרטיס הזה נחשב טוב מאוד באוברקלוק ואני מאמין שתגיע רחוק בלי הרבה מאמץ... - תעדכן אותנו כאן...

תודה רבה על העידוד.

אני צריך שתעזור לי אם אתה יכול למצוא ביוס אחר לכרטיס מסך שלי ולהסביר לי איך אני מעדכן אותו.

אני חייב עוד מתח.

תודה על ההבנה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...