דיסקים לצריבה DVD,של איזה חברה הכי כדאי לקנות? - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסקים לצריבה DVD,של איזה חברה הכי כדאי לקנות?

galh_5

Recommended Posts

קניתי סילבר ליין

בגלל שפתחתי את הדיון 10 דקות לפני שיצאתי לקנות(אני יודע שהייתי צריך לעשות זאת לפני)

ואז עד שיצאתי לא ענו לי אז קניתי סילבר ליין

צרבתי כבר איזה 6 דיסקים -R שלהם ובינתיים זה עובד חלק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קניתי סילבר ליין

בגלל שפתחתי את הדיון 10 דקות לפני שיצאתי לקנות(אני יודע שהייתי צריך לעשות זאת לפני)

ואז עד שיצאתי לא ענו לי אז קניתי סילבר ליין

צרבתי כבר איזה 6 דיסקים DVD-R שלהם ובינתיים זה עובד חלק

השרשור הכי טוב שאני מכיר בעברית על איכות דיסקים לצריבה בארץ נמצא בפורום של הטכניון

http://forums.asat.org.il/viewtopic.php?t=10361

וזה ציטוט משם

הכל תלוי בהגדרה שלך ל"נדפקים".

בימינו נדיר מאוד שהצריבה עצמה תיכשל, גם אם ברגע שבאת הביתה ושמת את הדיסקים על השולחן, מייד באו זבובים להסתובב סביבם...

האיכות מתבטאת במהירות הקריאה, בתאימות עם קוראים (דיסק איכותי יקרא טוב גם בכוננים שהם יותר רגישים לשגיאות), בעמידות לאורך זמן ועוד.

הדברים הללו אולי היו פחות רלוונטיים אם היה הבדל מחיר משמעותי בין דיסקים איכותיים ללא איכותיים, אבל כיום אתה יכול למצוא דיסקים איכותיים בערך באותו מחיר של הדיסקים הלא איכותיים, כך שכדאי להיות מודע לדברים, ולקנות דיסקים איכותיים.

http://forums.asat.org.il/viewtopic.php?p=866813#866813

כאן יש מישהו שטוען שהוא כבר שנתיים צורב עם סילבר-ליין והכל טוב...

אני קניתי בסוף Verbatim DVD+R X16 printable בנועה מחשבים. האמת, רציתי לקחת בהתחלה את הDVD-R אבל אז ראיתי שהם מיוצרים בהודו והחלטתי לקחת את הDVD+R שמיוצרים בטייוואן. כמו שציפיתי הקוד ATIP שלהם הוא MCC004. צרבתי שני דיסקים על X16 ובדקתי אותם. קיבלו ציון 99. אני אעלה לכאן את הסריקות מחר מתישהו. מישהו נתקל בVerbatim -R X16 שמיוצרים בטיוואן??

תחשבו על זה - יש על הרבה יותר מידע מאשר על CD. אם פעם היינו קצת מתבאסים על CD שהולך, אז זה הרבה יותר יעצבן.

יש לי בהחלט מספר דיסקים בבית (CD) שהם ללא שום פגם פיזי,בקושי השתמשתי בהם, היו מאוחסנים במקום סגור ועברו קורוזיה/חדירת אוויר בין שכבות הציפויים/סתם דגרדציה, ולא ניתנים לחלוטין לשימוש... לא הייתי רוצה שאותו דבר יקרה גם לDVD שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השרשור הכי טוב שאני מכיר בעברית על איכות דיסקים לצריבה בארץ נמצא בפורום של הטכניון

http://forums.asat.org.il/viewtopic.php?t=10361

אני קניתי בסוף Verbatim DVD+R X16 printable בנועה מחשבים. האמת, רציתי לקחת בהתחלה את הDVD-R אבל אז ראיתי שהם מיוצרים בהודו והחלטתי לקחת את הDVD+R שמיוצרים בטייוואן. כמו שציפיתי הקוד ATIP שלהם הוא MCC004. צרבתי שני דיסקים על X16 ובדקתי אותם. קיבלו ציון 99. אני אעלה לכאן את הסריקות מחר מתישהו. מישהו נתקל בVerbatim -R X16 שמיוצרים בטיוואן??

אחלה לינק ההסבר הזה ממש אהבתי :yelclap:

לגבי וורבטים שמיוצרים בטאיוואן, בטח אלו הוורבטים הכי טובים, 99.9% מהסריקות עליהם הם 97-99 (אני תמיד צורב עליהם במהירות 16, 6 דקות צריבה, איכות בומבה, למה שאני אלך על TY?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

תראה, הכל זה שאלה של עלות מול תועלת

אם אתה צורב סרט ותראה אותו פעם פעמיים אז חבל על הכסף - סילברליין וכאלו יעשו מספיק טוב את העבודה.

אם זהו סרט/מידע לצורך שמירה (סרט חתונה, בר מצווה.....) או מידע חשוב (חוזה,מפרט) אז צריך שהמדיה תהיה איכותית ושתחזיק את המידע קריא לאורך זמן.

לדוגמא: צרבתי כמה ליוה"כ (כופר שכמוני ;) ;)) אבל אני בטח לא יראה אותם יותר (אולי עוד פעם) והסילברליין עשה את העבודה טוב.

ע"מ לאחסן מוזיקה איכותית (לא , OGG , WMA וחארטות כאלו) חיפשתי בנרות ומצאתי את הוורבטים פסטל שמיוצר ע"י TY וזאת בעזרת הפורום הזה.

מצד שני ההבדל במחיר לא כזה בשמיים (לפחות ב CD-R) אז..........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר צרבתי איזה 7 דיסקים של סילבר לין והכל עובד חלק

אני מבין שלא קראת כלום, או קראת והתעלמת. אז אני אסביר שוב - לא תמיד מה שמשנה זה שמה שצרבת אתמול עובד. אם הדיסק שצרבת אתמול מלא שגיאות, אז במשך הזמן המצב שלהם ילך ויחמיר. אם אתה רוצה באמת לדעת - אז תעשה להם בדיקת שגיאות עכשיו ובדיקת שגיאות בעוד חצי שנה.

אחלה לינק ההסבר הזה ממש אהבתי :yelclap:

לגבי וורבטים שמיוצרים בטאיוואן, בטח אלו הוורבטים הכי טובים, 99.9% מהסריקות עליהם הם 97-99 (אני תמיד צורב עליהם במהירות 16, 6 דקות צריבה, איכות בומבה, למה שאני אלך על TY?).

שמח שאהבת את הלינק.

ואחי, לא הבנת אותי. איפה יש לקנות -R X16 VERBATIM שמיוצר בטיוואן ? כי בינתיים אני מוצא רק תוצרת הודו, ובגלל זה קניתי DVD+R כי הוא עדיין מטיוואן...

אני מצרף כאן את סריקה של DVD+R Verbatim Printable - תוצרת טיוואן, ספינדל של 25 יח' בר קוד 43539.

נצרב בצורב החדש שלי pioneer DVR-111D במהירות 16X ע"י NERO 6.6

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופיס דיפו יש ,רק תיסתכל לפני שאתה קונה (יש גם הודו שם).סביר להניח שגם בלירה יש אך איינני יודע איך לבדוק שם (אפשר להתקשר ולשאול או EMAIL) חוץ מזה שאם כבר קונים שם אז למה לא TY.ואל תיסתנור מהסריקות שנעשו על פיוניר הם לא כל כך אמינים בסריקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי יותר מ 300 צריבות על וורבטים תוצרת טאייוואן, אני בוודאות לא יקנה TY, למה ללכת על מוצר יותר יקר ומהירות צריבה פחותה אם יש לי מדיות שהאיכות שלהם היא כבר מקסימלית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לערבב שמחה בשמחה.

נצרב בצורב החדש שלי pioneer DVR-111D במהירות 16X ע"י NERO 6.6

סריקה מצויינת מבחינת PIF, אם כי ה PIE גבוה, תסרוק ב X5. כמו כן PIE גבוה אופייני בד"כ ל NEC - ים (וזה אותו צ'יפ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...