כתבה מעניינת על DX10 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתבה מעניינת על DX10

bilbo

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה כבר יותר סביר. שיפור של 20% לעומת DX9, כשבמקור אחר היה כתוב פי 8, שזה קצת מפוקפק...

20% זה סביר ...הפרש נורמלי בין דור ישן ודור חדש.

מה שאומר שאולי אני כן יקנה את ה 1950 ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

20% זה סביר ...הפרש נורמלי בין דור ישן ודור חדש.

מה שאומר שאולי אני כן יקנה את ה 1950 ..

הוא תומך בWIN , לא תומך חומרתית בDX10 , אולי בכל זאת לא תקנה אותו...

דעתי האישית יעשו דרייברים שיגרמו לכרטיסי דור קודם לתמוך בWIN וDIRECTX 10 ברגע שיצאו שנייהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דעתי האישית יעשו דרייברים שיגרמו לכרטיסי דור קודם לתמוך בWIN וDIRECTX 10 ברגע שיצאו שנייהם

אני מאמין שאתה צודק. אבל אני מאמין שההבדלים ביעילות של הכרטיסים הקודמים בהרצת DX10 יהיו גרועים בהרבה מה-20% הבדלים ביעילות מול אותו API שנתמך על ידם (DX9).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו קורא פה את הFAQ בכלל?

נכון לעכשיו, ידוע כי הפרש הביצועים יהיה גדול הרבה יותר - עד פי 8. לא ידוע ביחס למה אבל זה מה שנתון.

בנוסף, לא יהפכו כרטיס לתומך חומרתית בDX10. הם רק יאפשרו הרצה של משחקי DX10 אבל בלי האפקטים שלו. לגבי ויסטה: כבר עכשיו הרבה כרטיסים נמכרים ב"VISTA READY" וחלקם אפילו יתמוך בWGF1.0.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא כתב שיהיה שיפור של 20% בין DX9 וDX10, הוא אמר שבמקרה של משחק שיכתב כך שיתמוך גם בDX9 וגם בDX10, יהיה שיפור של רק 20%, עקב ההבדלים בין DX9 לDX10.

וואו, WTF, הDX10 הזה הולך להיות מדהים! למישהו יש מושג מתי יצאו כרטיסים תומכים? ואם יצאו כרטיסים תומכי DX10 בתקציב מיד-ראנג'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שפורסם כאן, יצאו בנובמבר הכרטיסים הראשונים, אבל הם יהיו High End. כנראה שכמה חודשים אח"כ יצאו כרטיסים לשוק הבינוני...

אינטל הציגה את מערך מעבדיי הCORE 2 כולו באותו יום , יכול להיות שגם השפוטה החדשה של וגם יילמדו ממנה משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלו הלו השפוטה החדשה של זה חברה בת זונה, שנותנת איכות תמונה וגם תמונות לשניה והיא הכי טובה במה שהיא עושה! אז זיבי לטיבי!

rikus, תגיב בצורה נורמלית פעם הבאה.

אתה צודק , ATI היא אכן חברה בת %&$# (אם אתה באמת חייב לקלל , תקלל ככה) , ואני אישית במחשב הבא שלי קונה X1900XT של SAPPHIRE , אבל אוריפ צודק , באמת לא צריך להגיב בקיצוניות , אם אתה רוצה להגיד משהו כזה יש הודעות פרטיות ואני אשמח לקבל אחת ...

בכל מקרה מפגרת אחריה במשהו כמו חצי שנה , מה שבכלל אומר שהם מובילים , אבל כרגע הנושא לדיון הוא הDX10 , שלדעתי ייצאו חדשים שיגרמו לכרטיסים ישנים יותר לתמוך בהם תוכנתית , אני מסכים , זה לא תחרות מול תמיכה חומרתית , אבל היי , אי אפשר לקנות מחשב חדש על כל פיפס , זה בזבוז כסף , אז לרובנו יספיק לחכות שהכרטיסים ייקלטו בשוק ויהיו בנצ'ים ותוצאות REALIFE של משחקים שמתוכנתים לDX10 ואז נראה אם שווה לשדרג כרטיס מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לכולם להפנים את מה שאני כותב אכשיו

עד שהDX10 יהיה חובה יש בערך עוד שנה-שנה וחצי ובהתחלה הוא ממש לא היה חיוני (UT2007 ניראה מדהים והוא DX9)

אבל אחר כך כולם היו חייבים לשדרג את הכרטיסי מסך שלהם כדי ליראות משחקים בצורה נורמלית

בעוד שנה וחצי כרטיס כמו 1950XTX יריץ משחקים על MED בקושי וזה גם היה בלי הרבה אפקטים

ביגלל זה כל הכרטיסים נורא זולים אכשיו אבל הם ממש לא מישתלמים כל מי שקונה עכשיו כרטיס מסך חדש יגלה בקרוב שזאת הייתה טעות גדולה מאוד

כדאי לקנות כרטיס כמו 7600GT ולישמור את הכסף לדור הבא כי מי מוציא 3000 ש''ח רק בישביל להנות שנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...