מחפש מסך בעל מטריצה MVA ומחיר שפוי - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסך בעל מטריצה MVA ומחיר שפוי

noambaum

Recommended Posts

שלום לכולם!

אני מחפש מסך למשחקים שיהיה טוב גם לעבודות ואינטרנט.

מסך עם פאנל MVA כי שמעתי שהם הכי מומלצים ובעלי צבעים מדהימים.

אם אתם מכירים כאלו מסכים אנא המליצו בבקשה. :xyxthumbs:

אשמח לכל הערה והארה .

יום טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]I was looking on google for what is an MVA matrix. I still didn't find it, but I came across with this:[/ltr]

[ltr]This monitor uses an MVA matrix, so there are no problems with the viewing angles, but on the other hand, the sluggishness of the matrix is quite noticeable – the 170T4 definitely isn’t for playing games. I have no complaints about the color reproduction as the monitor shows bright and saturated colors of photographs and has no defects on smooth color gradients. The auto adjustment works fine, but sometimes you have to start it manually from the menu.

That’s typical for an MVA matrix: the pixel response time is growing rapidly up to 100 milliseconds and higher as there’s a smaller difference between the pixel’s initial and final states. On black-to-white transitions the full response time is 25 milliseconds, like the specification says, and the pixel rise time almost equals the pixel fall time. That’s why the MVA matrix will visually be better than a 25ms TN+Film one on such transitions. Problems will occur in dynamic games with a low-contrast image where the responsiveness of this monitor is going to be a few tens of milliseconds.[/ltr]

[ltr]IMHO, for , only CRT![/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיום לא ניתן למצוא מסך בעל פאנל MVA מתחת ל ~2400 ש"ח.

המאמר שצוין כאן הינו ישן מאוד, אגב הטכנולוגיה הינה VA ואילו MVA היא נגזרת של הטכנולוגיה מבית Au-O חברה מטיוואן שמייצרת פאנלים ל VS ועוד חברות

ואילו סאמסונג מייצרת פאנלים בטכנולוגית PVA.

כיום מסך בעל פאנל VA עם OverDrive מכויל יציג ביצועי זמן תגובה שלא עולים על 8ms שחור לבו שחור או 20ms אפור לאפור שנחשב זמן תגובה

טוב מאוד למעברים אלו. זה כמובן בלי להתחשב בטכנולוגיות החדשות שמגיעות לעברנו בשנה הבאה כגון הכנסת תמונה שחורה כל פריים שני בדומה

למסך CRT וכו.

לעוד מידע בנושא מטריצות LCD ניתן למצוא כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנחתי ככה כי יש את הסידרה החדשה...כנראה שטעיתי?

בכול אופן אני כנראה אזמין אותו מחו"ל דרך חבר שישלח לי את זה דרך USPS המחיר הוא 287$ לחדש לא מחודש!

מקווה שאני לא אפול על מכס וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין מתלבט לגבי קנייה מחו"ל כי אין לי מושג מה החוקים של המדינה אומרים לגבי זה..ז"א אם יבדקו את החבילה המכס או משהו כזה כמה אני אמור לשלם על זה...

כי אם זה יהיה רק מע"מ 16.5% אז בסדר אבל אם יש על זה מכס אני לא אקנה.

אבל בכל זאת...על מה אתה ממליץ בתקציב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...