נוקיה N95 הוכרז רשמית, מפרט לא מהעולם הזה... - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נוקיה N95 הוכרז רשמית, מפרט לא מהעולם הזה...

blabla2002

Recommended Posts

כמה אתם דורשים?!

רוצים זום אופטי ורוצים 8 ג'יגה ורוצים שיכין קפה...לא קצת יותר מדי?! זה כולה פלאפון!! לא מצלמה ולא נגן...

נראה קצת גדול..

אבל עם כוללים מצלמה 5 MP, זה יותר מהגיוני לכלול כרטיס יותר גדול ואפשרות הרחבה ליותר משני ג'יגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל הפלאפונים האלה מיליון פיצ'רים ואת הדבר הכי חשוב אין.....

י

[glow=red,2,300]קליטה!!!!!!![/glow]

צודק!

ומי שהיה בקוקה קולה לייב ביום חמישי יודע..

תוך כמה שעות נגמרו לכולם הבטריות כי אין קליטה...זה היה ממש מצחיק...

הרחבת אני מבין שצריך אבל זום אופטי???..עוד חפץ נע שיגמור את הסוללה וישבר כל כמה שבועות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על המידע, אני אישית לא אהבתי את העיצוב, מרגיש יותר מדיי כמו PDA וזה לרעה דווקא...

בקשר לנתוני המצלמה למשל, צריכים לראות תמונות כרגיל,, מגה פיקסל ועדשות זה בהחלט לא הכל, ובמיוחד לא אצל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק!

ומי שהיה בקוקה קולה לייב ביום חמישי יודע..

תוך כמה שעות נגמרו לכולם הבטריות כי אין קליטה...זה היה ממש מצחיק...

הרחבת אני מבין שצריך אבל זום אופטי???..עוד חפץ נע שיגמור את הסוללה וישבר כל כמה שבועות..

אתה יודע שלכל אטנה מספר מוגבל של מכשירים שיוכלים להתחבר אליה ("לתא")... מה לעשות שזה לא ממש מצב רגיל שהמון אנשים נמצאים ביחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על המידע, אני אישית לא אהבתי את העיצוב, מרגיש יותר מדיי כמו PDA וזה לרעה דווקא...

בקשר לנתוני המצלמה למשל, צריכים לראות תמונות כרגיל,, מגה פיקסל ועדשות זה בהחלט לא הכל, ובמיוחד לא אצל .

זה לא הכל בשום (חוץ מSE כמובן ::))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר בארץ לא משנה' date=' קונים מחו"ל וצורבים לו עברית בארץ (ברגע שתיצא גירסא עברית..)

ותאמין לי שזום זה אחד הדברים החשובים (לדעתי) במצלמה, כימעט ואין שאני מצלם בW800 שלי בלי זום...

אכן.

[/quote']

ומה עם שירותים מהספקית רשת? ORANGE\Cellcom בכלל יסכימו לתמוך במכשיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...