צריך מפרט ב-4500 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך מפרט ב-4500 ש"ח

Eonblueapoc

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אם המחשב למשחקים ולא לתכנות או משהו כזה, אז בלי להעליב אף אחד פה, המפרט שלי הכי חזק פה בהרבה.

+ מסך טוב שמתי לך. :hat:

כתבתי בדיון שאני משתמש קצת בפוטושופ ודברים כאלה (אמנם לא maya וכל אלה...).

אבל לא רק למשחקים.. ואני קונה גם את המסך הזה..

תודה בכל מקרה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פוטושופ ופלאש לא מצריכים שום דבר...

אתה יכול לקנות מחשב ב- 2K ולהריץ אותם בלי בעיה.

אם אתה רוצה להריץ משחקים חדשניים בגרפיקות גבוהות וגם להריץ משחקים עוד שנתיים+ אז לך עם מה שהצעתי לך.

אם אתה מתכווין לעשות חישובים מתמטיים מאסיביים ולעסוק ובתכנות מורכב אז לך עם מה שהם הציעו לך.

המעבד שאני הבאתי זה אחלה מעבד שיספיק לכל הצרכים שלך בפוטושופ ופלאש מעל ומעבר.

במשחקים הוא יספיק גם ומה שיקבע אז זה הכרטיס מסך, והכרטיס שהבאתי לך עדיף ב=ה=ר=ב=ה מאשר מה שהביאו לך במפרטים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פוטושופ ופלאש לא מצריכים שום דבר...

אתה יכול לקנות מחשב ב- 2K ולהריץ אותם בלי בעיה.

אם אתה רוצה להריץ משחקים חדשניים בגרפיקות גבוהות וגם להריץ משחקים עוד שנתיים+ אז לך עם מה שהצעתי לך.

אם אתה מתכווין לעשות חישובים מתמטיים מאסיביים ולעסוק ובתכנות מורכב אז לך עם מה שהם הציעו לך.

המעבד שאני הבאתי זה אחלה מעבד שיספיק לכל הצרכים שלך בפוטושופ ופלאש מעל ומעבר.

במשחקים הוא יספיק גם ומה שיקבע אז זה הכרטיס מסך, והכרטיס שהבאתי לך עדיף ב=ה=ר=ב=ה מאשר מה שהביאו לך במפרטים אחרים.

כן ה-7600GT... אבל הבעיה שהוא עולה הרבה יותר(900 אם אני לא טועה, בזמן ש7300 עולה 450 בערך..) ויש דברים שאני צריך למשל 160GB, והייתי מעדיף 3800.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ה-7600GT... אבל הבעיה שהוא עולה הרבה יותר(900 אם אני לא טועה, בזמן ש7300 עולה 450 בערך..) ויש דברים שאני צריך למשל 160GB, והייתי מעדיף 3800.

בשביל מה לדעתך אתה צריך 3800DC?

וקנה 160GB, הבדל של 100 שקל מ- 80GB.

ורק שתדע, תמיד אפשר לקנות עוד דיסק קשיח ולחבר אותו לישן והם אפילו יעבדו יותר מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה לדעתך אתה צריך 3800DC?

וקנה 160GB, הבדל של 100 שקל מ- 80GB.

ורק שתדע, תמיד אפשר לקנות עוד דיסק קשיח ולחבר אותו לישן והם אפילו יעבדו יותר מהר.

ראיתי בסקיי ש-7600GS עולה 620 בערך... האם ישתלם לי לקנות את זה במקום 7300GT?

ומה ההבדל בין GT ל-GS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין 7300GT ל-7600GS הוא בערך 20% יותר לטובת ה-7600GS. אם כדאי לך לקחת אותו זה כבר שאלה אחרת - תלוי עד כמה אתה מטורף על גרפיקה של משחקי מחשב :) המחיר בעקרון מצדיק את הקנייה של כל אחד מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין 7300GT ל-7600GS הוא בערך 20% יותר לטובת ה-7600GS. אם כדאי לך לקחת אותו זה כבר שאלה אחרת - תלוי עד כמה אתה מטורף על גרפיקה של משחקי מחשב :) המחיר בעקרון מצדיק את הקנייה של כל אחד מהם.

אני חושב שאני אוסיף עוד 200ש"ח ואלך על 7600GS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתדע-

אם ה- 7600GS יותר חזק מה- 7300GT ב- 20%, אז ה- X1900XT יותר חזק מה- X7300GT ב- 100% אם לא הרבה יותר.

x1900XT הוא של ATI נכון? =X

אז משתלם לי לקנות 7600GS? =X

ולמישהו יש הצעות לכרטיס קול ורמקולים, אני לא כל כך מבין בזה. ;^^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...