עברית לנגן e140 sansa - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עברית לנגן e140 sansa

bneta1

Recommended Posts

כנראה שמי שענה לך אוהב להשתמש ב COPY ו PASTE

כי זה מה שרשמו לי:

"

לצערנו אף אחד מהנגנים שלנו כיום אינו תומך בשפה העברית וכרגע אין לנו שום עדכון שיכול לתמוך בשפה העברית.

אני מקווה שיעדכנו את הנגני E200 בזמן הקרוב כי יש הרבה בקשות לעדכון. "

לדעתי צריך לעלות יותר גבוה ולשלוח מיילים לסניף הראשי שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי איזה תכתובת קצרה, הגיב לי נציג ישראלי, דיי דומה למה שכתבתם פה...

בתחילה הוא כתב לי לeBox בסאנדיסק, ושלח לי אימייל.

Hello

Roi Katz

Thank you for contacting SanDisk Technical Support.

I have read your email and I empathize with the issue you are experiencing.

At this time there is no support for the hebrew language and there is no firmware update that can change this at this time. There is demand for the hebrew language and sandisk has roots in israel and there is programers willing to create that option, but it's up to the corp. to release it. You can contact the public relations dept. at sandiskpr@sandisk.com with your concern.

Should you need to speak to a live representative please contact SanDisk Technical Support at 1-866-SanDisk (1-866-726-3475)

Kind Regards,

H Shimoni.

SanDisk Technical Support

שלום ,

לצערנו אף אחד מהנגנים שלנו כיום אינו תומך בשפה העברית וכרגע אין לנו שום עדכון שיכול לתמוך בשפה העברית.

אני מקווה שיעדכנו את הנגני בזמן הקרוב כי יש הרבה בקשות לעדכון.

לתמיכה טכנית. בטלפון אתם מוזמנים להתקשר ל 1809440513 בעלות שיחה מקומית בארץ

מוקד שרות הלוקוחות והתמיכה הטכנית פתוח שני עד שישי מהשעות 10:00-19:00 .יום טוב לכם.

בכבוד רב,

חגי שמעוני

SANDISK תמיכה טכנית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

same same....

אותה תשובה גם אני קיבלתי על מכתב קצת יותר בוטה...

הנה המכתב ששלחתי:

שלום

קניתי את המכשיר sansa e140 שמתוצרתכם

וברצוני לומר שנורא התאכזבתי מהעובדה שבניגוד למכשירים זולים בהרבה ושל חברות איכותיות פחות. נגן זה אינו תומך בשמות בעברית של שירים

אם נוסיף לכך את העובדה שהנגן לא תומך במיון שירים לפי סיפריות אלא לפי פרמטרים אחרים שגם הם אינם בעיברית, אלא בשפה ובסימנים לא מובנים בעליל,

נקבל מכשיר שאינו אופטימלי לחלוטין לשמיעת מוזיקה בעיברית ומסורבל מאוד כשבעצם אין שום אפשרות לבחור רשימת שמע מסוימת או שיר מסויים בעיברית, פשוט לחכות שיהיה את השיר שאני רוצה מתוך הרשימה הארוכה של כל השירים הפליי ליסט.

אני, כאחד שמרבית המוזיקה שאני מאזין לה היא בעיברית, מאוכזב מאוד מבחינה זו מחברת .

במיוחד לאור העובדה שבמאה העשרים ואחד ועם כל התפתחויות הטכנולוגיה האחרונות,חברה בעלת שם ומוניטין כsandisk

לא מוצאת לנכון להסדיר תכונה חשובה מאוד ובסיסית בנגן בכדי להתאים את המוצר לקהל היעד בו היא משווקת את המוצר.

ישנם כמה שמועות כי החברה מתכוונת להוציא עידכון שיפתור את הבעיה, בין אם מקורם של שמועות אלה הם בריחשי הלב או שהינם מבוססים על דבר אמת,

אני באמת מקווה שחברת לא תאכזב הרבה מלקוחותיה שבחרו בנגן זה על פני נגנים אחרים ותתקן את החיסרון הזה, שכרגע הוא משמעותי ביותר כלפי כל חובבח המוזיקה הישראלית בעלי מכשיר זה

בתודה מראש

נראה כאילו לא מזיז להם...

נראה לי שכדאי להראות להם שהם סתם יפסידו אם הם יתעלמו ככה מהלקוחות שלהם.

כדאי לעשות קצת לחץ ציבורי ולפרסם את העניין הזה ולהמשיך לשלוח להם מכתבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

נראה שROCKBOX מנסים לפצח את התוכנה של הSANSA כדי להוציא גרסה חדשה משלהם לFIRMWARE

הבעייה היא ש לא ממש עוזרים להם עם זה אז זה יכול לקחת חודשים.

אם למישהו יש את הנגן הזה ויש לו ידע בתכנות אולי הוא יוכל לעזור להם :yelclap:

פרטים בפורום http://forums.rockbox.org/index.php?topic=3225.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותעזבו לרגע שהR&D שלהם (חלק לפחות) בכלל נמצא פה בארץ...

בישראל מתעסקים בעיקר ב-SD וב-SECURITY. אין שום קשר בין המרכז בישראל לנגנים - אחרת (אני מניח) היתה תמיכה בעברית ;)

ואגב, כשאתם אומרים תמיכה בעברית, מדובר על השמות של השירים, או תפריטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן נכון שזה החלקים שיש להם בארץ, אבל בכל זאת החברה חצי ישראלית, המנכ"ל ישראלי, ואפילו תמיכה בעברית אין?

אני לפחות מתכוון בתמיכה בעברית לשמות השירים, התפריט לא מעניין אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ל ROCKBOX עוד כמה יעדים חוץ מעברית כמו:

1. The ability to browse songs via folders

2. Custom EQ

3. Mpeg4 video decoder support!

4. again custom EQ!

5. If possible visuals during song playback would be SWEET!

6. a better screensaver managment, ie use the power button to resume display and the others work normaly (so you can go to next track with only one push without resuming display)...

7. true JPEG support, with internal rescaling/zoom...

8. better sound level...

9. playlist support

10. better use of rating system (ie : play only unrated, play only above a choosen rate, ...)

11. (on stage) file/id3 editing capabilty

12. file browser with rename/delete/copy/move capability and for songs rate /id3 display

13. Changeable wallpaper on the desktop

14. Music Visualizations (maybe based on WhiteCap or something similar)

15. Java App/Game support

לדעתי אם הם פותרים את הבעיות האלה הם הופכים את ה SANSA לנגן הכי משתלם בארץ!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...