nokia n73 - מישהו היתנסה איתו? - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

nokia n73 - מישהו היתנסה איתו?

summer69

Recommended Posts

האמת, גם אני חושב שהתמונות של הנוקיה יותר איכותיות. וזה ממש לא כי בחרתי לקנות אחד.

מצטער לאכזב אותך אבל התמונות של הנוקיה ממש לא איכותיות

אני עדיין אומר שהמכשיר שווה הרבה יותר מה SE בגלל הסימביאן וכו' אבל התמונות פשוט מפוצצות במריחות (תופעת לוואי של ניסיון להוריד "רעש")

נ.ב. זה תופעה שקיימת בכל פלאפון עם אבל במכשירים של SE היא קצת פחות בולטת

עריכה: אחרי שראיתי עוד כמה התופעה לא כ"כ גרועה ברובן אבל זה עדיין לא משתווה לדיגיטלית אמיתית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני עדיין אומר שהמכשיר שווה הרבה יותר מה SE בגלל הסימביאן וכו' אבל התמונות פשוט מפוצצות במריחות (תופעת לוואי של ניסיון להוריד "רעש")

עריעכה: אחרי שראיתי עוד כמה התופעה לא כ"כ גרועה ברובן אבל זה עדיין לא משתווה לדיגיטלית אמיתית

מישהו דיבר על להשוות את זה למצלמה דיגיטלית ? איפה אתה חי, המצלמות של הפלאפונים לא מתקרבות למצלמות דיגיטליות, אולי ה N95 החדש (וגם לא בטוח), אנחנו לרגע לא השוונו אותו למצלמה דיגיטלית, רק השוונו בין ה K800 לבין הN73

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרב בו ב-K800 זוכה ללא קושי, שוב, סתכלו בצילומי הליה, הגוון הכחול הזה, או חוסר הפוקוס במיקרים מסוימים, ובכלל אפקט הציור במכחול, כל זה ממש לא מה שחשבתי עליו כשקראתי לראשונה על המצלמפון N73 שהיה אמור להוביל שוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו דיבר על להשוות את זה למצלמה דיגיטלית ? איפה אתה חי, המצלמות של הפלאפונים לא מתקרבות למצלמות דיגיטליות, אולי ה N95 החדש (וגם לא בטוח), אנחנו לרגע לא השוונו אותו למצלמה דיגיטלית, רק השוונו בין ה K800 לבין הN73

נכון אבל בהשוואה מול ה SE הנוקיה הרבה פחות טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה: אחרי שראיתי עוד כמה התופעה לא כ"כ גרועה ברובן אבל זה עדיין לא משתווה לדיגיטלית אמיתית

יכול ליהיות שאתה צודק. אני צריך לעבור על התמונות שוב.

ד"א, אני אוהב את החתימה שלך :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...