nokia n73 - מישהו היתנסה איתו? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

nokia n73 - מישהו היתנסה איתו?

summer69

Recommended Posts

הכוונה לקוד של מערכת ההפעלה. במערכת הפעלה פתוחה, אתה יכול לשנות את המערכת הפעלה כך שתתאים למה שאתה צריך(למשל, אם מצאת אלגוריתם מסויים לשיפור איכות התמונה שהמצלמה מצלמת, אתה יכול להשתמש בו ולהכניס אותו ישר לתוך המצלמה עצמה.שטות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא מערכת הפעלה פתוחה היא לא קוד תוח אין קשר בין שני הדברים

מערכת הפעלה פתוחה זה אומר שאפשרי לכתוב תוכנות למערכת הפעלה בדיוק כמו או כל מערכת הפעלה רגילה אחרת

רוב הפלאפונים עובדים על מערכת סגורה שמאפשרת לאנשים לכתוב רק תוכנות JAVA בשביל המכשיר ולכן ההיצע תוכנות הרבה יותר קטן

מערכותההפעלה הפתוחות הנפוצות בפלאפונים הן Symbian (ההכי נפוצה וגם המערכת הפעלה של ה N73) מובייל, פאלם (במכשירי ה TREO) וגם בחלק מהמכשירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעל מאושר של המכשיר המדהים N73

המערכת הסיביאנית היא פשוט מערכת גאונית!!!!!!!, וכמות התוכנות שיש לה עוד יותר גאונית! לכל דבר שרק תחלום עליו, יש תוכנות, בנוסף לזה שאתה יכול לפתח תוכנות בעצמך, הבטריה היא בטריה חלומית גם כן, אני משחק איתו שעות להסיר להתקין לשמוע מוזיקה , והבטריה מחזיקה בשקט למורות כל השעות של המשחקים האלו יום וחצי (שזה מעולה אם אתה משחק במכשיר רוב היום) עדיין לא יצא לי לא לשחק בו רוב היום ואני מאמין שבלי התעסקות רבה הוא יחזיק יומיים שלושה.

המצלמה שלו יותר איכותית מה K800 שעדיין לא הגיע לארץ רק חודש הבא אם אני לא טועה (השוואת תמונות אתה יכול לראות באתר המפורסם להשוואות פלאפונים http://www.gsmarena.com/ )

יש לו רדיו FM עם קליטה מעולה (יש חיסרון שחייבים כי הם האנטנה, אבל זה כמעט בכל הפלאפונים ככה)

עוד חיסרון זה שאין לו חיבור 3.5 ממ, כלומר חיבור מובנה במכשיר, וצריך לקנות לו אחד (מקורי עולה 80 שקל, לא מקורי 25) ככה שהבעיה נפטרה

בערכה מצורף מטען חדש של שמטעין את הבטריה תוך שעה ! זה מטען מהיר מאוד, וזה יתרון גדול מאוד !

אממ... כרגע לא עולה לי עוד דברים, רק קמתי :P, אם יש לך שאלות אתה מוזמן לשאול

אגב, לכל אלו שחוששים מהמחיר, נכון, למי שלא לחוץ עדיף לחכות קצת למבצע (כי לא מתכוונים להוריד את המחיר לפי דעתי) אבל מכיוון שפותח התראד הוא נמצא בעסקים, המחיר נשאר רגיל, אבל על 100 שקל חשבון בחודש, יש לו החזר של 40 שקל !, שכעיקרון יוצא לו לשלם 30 שקל על המכשיר, וזה מעולה !!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבצע ללקוחות פרטיים? ללקוחות עיסקיים יש מלא שווים, לפרטיים פחות

כרגע יש לפרטיים שאם אתה מדבר ב 200 שקל אתה מקבל החזר של 37 שקל (או 40 שקל לא זוכר)

ולעיסקיים זה 40 שקל, בנוסף לזה שלעיסקיים יש הרבה יותר יכולת להתווכח, אורנג' למשל לא רוצה להפסיד את העיסקיים שלה, ותציע חבילות מדהימות לכאלו שיבקשו להתנתק או יעשו קצת בלאגן (עד קבלת מכשיר N73 חינם, מנסיון :P )

יש שמועות שתוך חודש יצא של 1+1 או 1 + אחד בחצי מחיר, או שיט כזה, הכל שמועות ולא ידוע על כלום בטוח בנתיים

ויש כאלו שאומרים שבגלל שזה דור שלישי הם יורידו את המחירים כי הם רוצים להכניס חזק לשוק את הדור השלישי, אבל אני לא מאמין שזה נכון, כמו שלא הורידו את המחיר ל 6680 שהוא הגיע, גם לזה לא יורידו, אלו מכשירים מתקדמיים מאוד, ולא מורידים למכשירים כאלו את המחירים בדרך כלל

נ.ב

כמו שאמרתי מקודם, לכאלו שאין כסף כרגע, או לא לחוצים, לא לקנות, המכשיר עולה 2800 (180 שקל פחות אם תחזיר מכשיר באורנג), תחשבו שאתם מחוייבים לדור שלישי 15 שקל בחודש, אם אתם לוקחים ביטוח זה עוד 50-60 שקל בחודש (לי 15 שקל :P, מסלול חיילים), ועדיף שלא תשתמעו את ההשתתפות העצמית במקרה של גניבה :x 1500 שקל חדש (כמעט בטוח שזה 1500, אם לא אז זה 1000)

כל מה שאני אומר פה תקף לרשת אורנג', אני לא יודע מה קורה עם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

זה ידוע שכל מה שאתה עושה רוב היום זה לשבת מול המחשב ולצחוק על אנשים, לפעמים בגלל סיבות מוצדקות ולפעמים לא, אז אף אחד לא מתרגש מזה יותר

ותציץ פה: http://www.gsmarena.com/n73_d900_k800_photo-review-102.php

תשווה אחד לאחד ותראה שהתמונות של הנוקיה יותר טובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...