איזה מכשיר עדיף? W800 או x3V או Nokia 6280? - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מכשיר עדיף? W800 או x3V או Nokia 6280?

SpEcToR

Recommended Posts

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה בפרטי?

תשמע, רואים שהויכוח הזה לא יוביל לשום מקום רק מפני שאתה לא מוכן להקשיב, אני לא אמרתי שהV3X הוא פלאפון שלא שווה קנייה, חסר תועלת וכו'- אני פשוט אמרתי שמרוב הבחינות שיש בין שני הפלאפונים הW800 לוקח, וזאת עובדה.. זה לא ממש קטע של העדפה אישית, כגון המצלמה וכו' - לא חסרות סיבות, אני לא אמרתי שהV3X פלאפון גרוע. ואני גם חושב שהקטע של ההעדפה אישית משחקת פה, אבל יש כמה עובדות שאי-אפשר להתווכח איתם, ופה אתה מנסה להכנס בכוח וחבל שאתה לא מנסה להבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני לא מבין זה למה ה-W800 יותר טוב. ציינת פה עובדה שהוא פשוט יותר טוב. תבסס אותה.

גם אני לא אמרתי שה-W800 טלפון גרוע - לדעתי הוא פשוט לא יותר טוב מה-V3X.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוללה=חזקה ועמידה יותר.

אין דור שלישי=יתרון בשבילי אולי לא בשבילך.

עיצוב "צעיר"

איכות טובה יותר

מצלמה יותר טובה

כרטיס שאתה מקבל איתו 512 MB

אוזניות איכותיות ביותר (אתה מקבל)

להמשיך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- - מסכים איתך שזה יתרון

-אין דור שלישי - לא רואה את זה כיתרון, נהפוך הוא. זה יכול להיות מאוד שימושי לגלוש באינטרנט מכל מקום שיש בו קליטה. לא תאמינו כמה זה שימושי. (וגם אם לוקחים בחשבון 3 שנים, זה עדיין יוצא 1584 שקלים :P)

-עיצוב צעיר - לא מוצא את זה כיתרון. לדעתי הוא מכוער.

-איכות טובה יותר - הרמקול שלו נחשב לגרוע, כל פעם שניסיתי להכנס לMP3 שלו עם הכפתור הוא נתקע, ויש את נגן הג'אווה של שהוא מצוין.

- יותר טובה - לא מסכים איתך. במיוחד שלוקח לה הרבה זמן להיטען. אולי ה-AF זה יתרון - אבל אם יש דבר אחד בטלפון שהוא לא מוצלח באופן כללי זה .

- ההפרש בין העלות של הטלפונים גדולה מהעלות של כרטיס חצי ג'יגה. (1584 כולל חבילת דור שלישי לV3X, כרטיס ג'יגה זה 100 שקלים - 1684, בועד שה-W800 עולה כ-1800 בפעם האחרונה שבדקתי).

-האוזניות של מעולות! בשיא הרצינות.

כן, תמשיך =]

רגע - מה עם המסך הגרוע שלו? או המקשים המאוד קטנים? קטן זה לא בהכרח טוב - המסך שלו פשוט לא טוב וקטן מידי. זה פשוט מדהים ההבדל שאני שם מסך של W800 לעומת ה-V3X. הבדל של שמיים וארץ. לדעתי לוח המקשים של ה-X יותר נוח, אבל זה כבר אינדיבידואלי. וכן - זו סיבה מספיק טובה למה לקחת את ה-X, אם תשאל אותי. ה-X הוא גם צדפה - שלדעתי זה עדיף, אבל עוד פעם - זה כבר אידיבידואלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן..

דור שלישי - אולי זה יתרון, אך אני לא רואה את זה כמשהו שימושי כיום, כך שלא הייתי מכניס את זה בקטגוריה של ההשוואה בין שני הפלאפונים.

עיצוב - עניין של טעם, ולדעתי העיצוב שלו מדהים.

איכות - מה אתה אומר, חבל שהטענות שלך הם שגויות, הרמקול אומנם אצל הW800 לא כ"כ חזק, אך הוא איכותי ביותר לעומת הV3X שהרמקול שלו פשוט לא עושה את העבודה, וגם כן האוזניות שהן לא מגיעות לאיכות של W800.

אולי הנגן של מוטורולה הוא נוח לפי דעתך, אך לי הוא בסדר גמור - כמו כן, הוא נוח אבל ישנו חסרון גדול מאוד, השמע/רמקול אצלו די חלש, והאיכות היא לא אותה האיכות כמו אצל הW800, או בכלל..(שהיא איכות טובה מאוד, אין מה לעשות - מתפשרים על כמה דברים ואחד מהם זה עוצמת הספיקר)

הנגן של W800 הוא פשוט מעולה, ממשק אחלה וזה דווקא נגן פלאפון שהצליח לא רע בשוק, מבחינת המותג של הWalkman, כמו כן, בשביל לחסוך לך מאמצים להסתכל ולראות אני מראה לך את סדר האפשרויות הנוח והטוב שיש בנגן הזה -

1.כעת בהפעלה - במידה ואתם מקשיבים כרגע לשיר כלשהו אתם תגיעו ישר לסטטוס המלא של השיר (שמו המלא הכולל בדר"כ את שם השיר, שם האמן ושם הדיסק) וגם כמה זמן עבר מתחילת הניגון של השיר ומה אורכו המלא.

2.אמנים - שנכנסים לחלק זה נפתחת רשימת אמנים, שבוחרים אמן נפתח תפריט עם רשימה של דיסקים, לאחר שבוחרים דיסק נפתחת רשימת השירים שיש בדיסק (כמובן שכל זה במידה והעברתם מספר דיסקים של אותו אמן בעזרת ה-Dsc2Phone)

3.רצועות - רשימה של כל השירים ללא שיוך לאמן מסווים או לדיסק.

4.רשימת הפעלה - ניתן להגדיר מספר רשימות הפעלה.

5.פריטי - כל פרטי הוידאו הנמצאים בזיכרון המכשיר.

כמו כן, אולי יש תחת אפשרויות הצלילים בפלאפון "הגברת צלילים נמוכים"(V3X), ומי שחשב שזה משהו טוב אז הוא טועה - זה לא מגביר את העוצמה, אלא מוריד את האיכות ממנה.

ומיותר לציין שכניסת האוזניות אצל הV3X היא פשוט לא נוחה, פשוט לא.

כך שפה אפשר להגיד שהW800 לוקח במובנים מסוימים.

מצלמה - הרבה זמן להטען? איפה אתה חי? אצלי תוך שתי שניות היא נדלקת. הAF זה יתרון מאוד טוב ונוח, והממשק מצלמה הוא ממש נוח וטוב.

ולהגיד שלW800 המצלמה אצלו לא מוצלחת זה ממש לא נכון, אבל ממש - להפך, המצלמה אצלו נחשבת לאחת הטובות.

ואם להגיד, הצילום במצב לילה אצל הV3X הוא די חלש, מלבד זה המצלמה שלו היא בסדר גמור, ומובילה ביחד עם הסוני לאורך כל הדרך.

כמו שאמרתי בקשר לאוזניות, האוזניות של הW800 הן פי כמה מאלו של הV3X, והאיכות צליל אצל הV3X ממש לא משתווה לW800, אתה מוזמן לקרוא ביקורות אדוני.

ואני חזרתי ואמרתי, הספיקר של הV3X הוא נמוך מדי ולא הכי איכותי, וכשמחברים את האוזניות גם כן לא רואים שינוי כזה גדול, אבל כמו שאמרת שזה פלאפון ששייך

למגזר העסקי של הפלאפונים, כך שזה די מספיק לו - אבל עסקי או לא עסקי, פה הW800 יצא כאיכותי יותר.

ועוד דבר שלא ציינו זה המשחקים בפלאפון, זה לא ממש משנה אבל גם כן פה התמיכה במשחקים היא די מוגבלת לרוב, אצל הW800 יש הרבה משחקים, אם אתה רוצה אני יכול להראות לך את כמות המשחקים התלת מימדיים.

והצילום אצל המכשיר(V3X) הוא גרוע, אומנם אצל הW800 לא כזה להיט אבל גם פה אם זה שימושי למשתמשים אז המצלמת אצל הסוני יותר איכותית וטובה, לא בהרבה אך ניתן לציין שכן.

ותשמע, זה לא שאני בא להגיד שהמוטורלה הוא מכשיר גרוע, להפך! אני אומר שהממשק שלו מצוין, סבבה, ועוד הרבה דברים אך כמו בפלאפון יש בו את החסרונות והכל. אני פשוט מנסה להוכיח לך שאתה טועה לגבי כמה דברים בין שני הפלאפונים, הW800 והV3X.

אומנם העיצוב זה כבר עניין של טעם, גודל המסך וכו' - אך בהחלט יש הרבה יתרונות לW800 על הV3X, וגם לV3X לא חסרים מספיק יתרונות עליו, אך הם לרוב זניחים, יש כמה יתרונות בולטים אבל אם מסדרים את זה באופן כללי, מיותר לציין שהW800 הוא פלאפון יותר איכותי מהV3X.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמיכה של המשחקים בV3X בסדר גמור - יש לו ג'אווה מלא (לניידים כמובן, J2ME). לגבי משחקי תלת מימד - אני לא קונה טלפון בשביל לשחק משחקי תלת מימד, פשוט לא. אתה מתכוון לבעיה של זמינות? כל משחק ברולוציה של 320X240 יעבוד עליו.

לגבי צילום סטילס - כמו שאמרת - שניהם מהמובילים. אבל בקו התחתון, אם אני רוצה לצלם אני לוקח איתי מצלמה. יש לי A520 פשוטה וטובה. המטרה של המצלמות האלה, בסופו של דבר זה לצלם דברים מזדמנים, מסוג הדברים שפתאום רואים ופשוט חייבים לצלם, ולא יותר מזה. כנ"ל לגבי מצלמת הוידיאו - למרות שזו באמת נקודה חלשה (למרות שאני חושב שזה יותר קשור ל"כרטיס המסך - ה4800 של , שאם אני זוכר נכון, 15FPS זה המקסימום שלו).

אני לא מוצא את איכות הבנייה של ה-W800 באמת יותר טובה, אבל טפו טפו טפו - הטלפון שלי לא נפל לי יותר מדי. אני מוצא את הW800 מגיש מאוד "פלסטיקי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקים זה צד שולי, אני מסכים איתך.

ולמה אתה חייב לשנות את הנושא? אני בכלל לא דיברתי על זה שאם רוצים לצלם בכוונת תחילה לוקחים דיגטלית הרבה יותר איכותית, פשוט ציינתי את ההבדלים בין שני המצלמות, וכן שניהם מובילים אך יש כמה חסרונות ואני ציינתי את זה בתגובה למעלה.

עוד פעם, איכות בנייה זה מושג יותר מדי כללי, יש הרבה דברים שמפרשים איכות בנייה ואם קראת את ההודעה שלי אני ציינתי את זה שם.

כמו כן, כפי שציינת וגם אני ציינתי, הV3X שמוגש למגזר העסקי של הפלאפונים, נחשב לאחד הטובים ביותר, עם זה אין לי שום ויכוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- - מסכים איתך שזה יתרון

-אין דור שלישי - לא רואה את זה כיתרון, נהפוך הוא. זה יכול להיות מאוד שימושי לגלוש באינטרנט מכל מקום שיש בו קליטה. לא תאמינו כמה זה שימושי. (וגם אם לוקחים בחשבון 3 שנים, זה עדיין יוצא 1584 שקלים :P) שימושי בלבזבז תסוללה בכמה שמהר יותר?

-עיצוב צעיר - לא מוצא את זה כיתרון. לדעתי הוא מכוער.

-איכות טובה יותר - הרמקול שלו נחשב לגרוע, כל פעם שניסיתי להכנס לMP3 שלו עם הכפתור הוא נתקע, ויש את נגן הג'אווה של שהוא מצוין.נתקע? שנחשב לגרוע? כדאי שתנסה שוב לעבוד עם W800 כי ביקורות רבים אומרים ההפך

- יותר טובה - לא מסכים איתך. במיוחד שלוקח לה הרבה זמן להיטען. אולי ה-AF זה יתרון - אבל אם יש דבר אחד בטלפון שהוא לא מוצלח באופן כללי זה .שטויות ,אצלי מעודכן לעידכון הכי אחרון רץ חלק ללא תקיעות וטעינות!

- ההפרש בין העלות של הטלפונים גדולה מהעלות של כרטיס חצי ג'יגה. (1584 כולל חבילת דור שלישי לV3X, כרטיס ג'יגה זה 100 שקלים - 1684, בועד שה-W800 עולה כ-1800 בפעם האחרונה שבדקתי).

-האוזניות של מעולות! בשיא הרצינות. לא כמו של אריקסון

כן, תמשיך =]

רגע - מה עם המסך הגרוע שלו? או המקשים המאוד קטנים? קטן זה לא בהכרח טוב - המסך שלו פשוט לא טוב וקטן מידי. זה פשוט מדהים ההבדל שאני שם מסך של W800 לעומת ה-V3X. הבדל של שמיים וארץ. לדעתי לוח המקשים של ה-X יותר נוח, אבל זה כבר אינדיבידואלי. וכן - זו סיבה מספיק טובה למה לקחת את ה-X, אם תשאל אותי. ה-X הוא גם צדפה - שלדעתי זה עדיף, אבל עוד פעם - זה כבר אידיבידואלי.

המסך שלו מעולה ,אני מודה קצת קטן אבל מספיק מאוד. זה שאתה רוצה שהמסך יראה מכו מסך זה משהו אחר.. איך האנשים מסתדרים עם ה 3100 של נוקיה? (זה זה?)

כדאי שתקרא שוב ביקורות על W800...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם אם לוקחים בחשבון 3 שנים, זה עדיין יוצא 1584 שקלים :P

זו טעות נפוצה. אף אחד לא הבטיח לך שתפסיק לשלם אחרי 3 שנים. יתכן שORANGE ירצו להמשיך לחייב אותך בסכום הזה.

שמעתי את הנציג שרות שלהם אומר: "אולי יחליטו לבטל את התשלום החודשי בסך 15 ש"ח". נו באמת, אתה היית מאמין לו? הכל עבודה בעיניים. הם מורידים לך מהעלות של המכשיר, אבל מכריחים אותך לקנות דברים שאלה לא רוצה/צריך.

לעומת זאת, אם אתה קונה בחנות חיצונית(אפילו טלפון בדור שלישי) אין חובה שתשלם את ה15 ש"ח בחודש, אלא אם אתה רוכש סים חדש.

כמה זמן אתה מתכוון להשתמש בטלפון הזה עד שתקנה חדש? יופי, תכפיל את זה ב- 180, תוסיף להכל 1044 ותקבל את הסכום שאתה צריך לשלם באמת על המכשיר. סכום שלא נתון לחסדי המנכל"ים של ORANGE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך שלו מעולה ,אני מודה קצת קטן אבל מספיק מאוד. זה שאתה רוצה שהמסך יראה מכו מסך זה משהו אחר.. איך האנשים מסתדרים עם ה 3100 של נוקיה? (זה זה?)

כדאי שתקרא שוב ביקורות על W800...

-לא, הסוללה שלו מחזיקה שלוש וחצי עד ארבעה ימים. וכן, דור שלישי זה שימושי, למרות שחלק מכם לא יסכימו איתו. חוץ מזה, כמו שמישהו אמר (לא זוכר אם בשירשור הזה או לא) - הגיע הזמן להתקדם טכנולוגית.

-כן, הרמקול של ה-W800 נחשב לבינוני ומטה. אתה לא רוצה לדעת איך זה שאנשים מסתובבים אצלי בבצפר עם ה-W800 והראפ שלהם על הרמקול. זה פשוט נשמע זוועה, אי אפשר להבין מילה.

-פעם אחרונה שניסיתי, לקח לו איזה חצי דקה עד שהמצלמה נטענה והייתה מוכנה לשימוש.

-יכול להיות, לא שמעתי את האוזניות של SE, ומעולם לא טענתי שהם גרועות

- המסך שלו סביר ולא יותר - אחרי שרואים את המסך של ה-V3X. לא, אני לא רוצה מסך בגודל , ולעיניים שלי זה לא משנה כל כך - אבל יש אנשים שזקוקים למסך גדול. איך האנשים משתמשים במסך של ה-3100 - שאלה טובה. אל תשכח שזה דגם בן ארבע אם לא יותר, ובאמת בשביל שאבא שלי יוכל להתשמש בו הו חייב לשים משקפי קריאה.

יכול להיות שהW800 ששיחקתי בו היה תקול, אני לא פוסל את האפשרות. אבל מהדגם הספציפי ההוא זה הרושם שנוצר. זה היה אחרי שקראתי ביקורות והייתי בטוח שW800 הוא באמת טלפון חלומות כזה, וממש התאכזבתי.

זו טעות נפוצה. אף אחד לא הבטיח לך שתפסיק לשלם אחרי 3 שנים. יתכן שORANGE ירצו להמשיך לחייב אותך בסכום הזה.

שמעתי את הנציג שרות שלהם אומר: "אולי יחליטו לבטל את התשלום החודשי בסך 15 ש"ח". נו באמת, אתה היית מאמין לו? הכל עבודה בעיניים. הם מורידים לך מהעלות של המכשיר, אבל מכריחים אותך לקנות דברים שאלה לא רוצה/צריך.

לעומת זאת, אם אתה קונה בחנות חיצונית(אפילו טלפון בדור שלישי) אין חובה שתשלם את ה15 ש"ח בחודש, אלא אם אתה רוכש סים חדש.

כמה זמן אתה מתכוון להשתמש בטלפון הזה עד שתקנה חדש? יופי, תכפיל את זה ב- 180, תוסיף להכל 1044 ותקבל את הסכום שאתה צריך לשלם באמת על המכשיר. סכום שלא נתון לחסדי המנכל"ים של ORANGE.

אני מניח שטלפון לא נשאר בידי מישהו שלוש שנים. למעשה - ההתחייבות אם באים מבחוץ היא רק שנתיים. וכן - אני מוצא את הדור שלישי שימושי.

משחקים זה צד שולי, אני מסכים איתך.

ולמה אתה חייב לשנות את הנושא? אני בכלל לא דיברתי על זה שאם רוצים לצלם בכוונת תחילה לוקחים דיגטלית הרבה יותר איכותית, פשוט ציינתי את ההבדלים בין שני המצלמות, וכן שניהם מובילים אך יש כמה חסרונות ואני ציינתי את זה בתגובה למעלה.

עוד פעם, איכות בנייה זה מושג יותר מדי כללי, יש הרבה דברים שמפרשים איכות בנייה ואם קראת את ההודעה שלי אני ציינתי את זה שם.

כמו כן, כפי שציינת וגם אני ציינתי, הV3X שמוגש למגזר העסקי של הפלאפונים, נחשב לאחד הטובים ביותר, עם זה אין לי שום ויכוח.

-גם אני מסכים איתך =]

-מצטער על שינוי הנושא :P ואני מסכים איתך שאלו שתי מצלמות מהאיכותיות. למרות שבקו התחתון, שתיהן לא איי-איי-איי.

- אחרי שערכת את ההודעה הקודמת שלך, אני יותר נוטה להסכים איתך.

אבל אני עדיין מעדיף את ה-V3X.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת יכול להיות שהW800 שנתקלת בו היה תקול..

ותשמע, אולי הספיקר שלו לא גבוה במיוחד, אבל האיכות של הספיקר שלו היא מעל ומעבר, ואתה מוזמן להשוות את שני הספיקרים באיכות, למרות שגם הספיקר אצל הV3X הוא לא בשמיים כן, הוא גם ברמה של הW800 פחות או יותר, מבחינת הווליום.

אני חושב שאני ציינתי את הטענות שלי בתגובה הקודמת, ואני עומד מאחוריהם וטוען שהן נכונות, וזה ע"פ בדיקה שלי בין שני הפלאפונים, וקריאת ביקורות של אנשים.

ותקשיב אין לי בעיה עם זה שאתה עומד מאחורי הV3X, זה שהתאכזבת ממנו זה בכלל לא אומר שהW800 לא עדיף על הV3X בכמה דברים. וזה לא שאני סתם מבסס את הדברים שלי באויר, אני מציג בפנייך עובדות.

למרות הכל, שניהם פלאפונים מעולים אך אני חושב שיש לW800 כמה יתרונות עליו, אולם זה לא הדור ה3 אך יש בו באמת דברים שבהם הV3X פחות טוב.

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...