איזה מכשיר עדיף? W800 או x3V או Nokia 6280? - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מכשיר עדיף? W800 או x3V או Nokia 6280?

SpEcToR

Recommended Posts

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בעקבות ההמלצות פה החלטתי לקנות את הW800

אבל אורנג' רוצים עליו המון כסף

ראיתי שניתן לקנות בחנות חיצונית ב-1800

השאלה שלי האם כדאי לקנות דרך חנות חיצונית ולא דרך אורנג'?

ואיפה יש חנות כזאת באיזור רחובות?

חפש בזאפ, ראיתי שבין המומלצים שם זה החנות Eline, דעות חיוביות לרוב.

ויש את הW800 באורנג'? למה אני לא רואה אותו בקטלוג..

וכן, הרבה אנשים היום מתחילים לקנות מחנות חיצונית מאשר דרך רשתות כמו ואורנג', הם גובים מחיר ממש אבל ממש יקר, אבל כל זה נלקח בחשבון בין אם יש תקלה במכשיר וצריך לתקן, אבל יש אחריות..

אפילו הפקידות בסלקום הציעו לקנות דרך חנויות באינטרנט/חיצוניות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקבות ההמלצות פה החלטתי לקנות את הW800

אבל אורנג' רוצים עליו המון כסף

ראיתי שניתן לקנות בחנות חיצונית ב-1800

השאלה שלי האם כדאי לקנות דרך חנות חיצונית ולא דרך אורנג'?

ואיפה יש חנות כזאת באיזור רחובות?

זה תלוי כי אם תקנה מחנות חיצונית אז לא יהיה לך ביטוח על הפלאפון אבל אתה יכול לעשות ביטוח על הפלאפון דרך אורנג' וזה יעלה לך קצת יותר כסף!!

זה שיקול שלך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפש בזאפ, ראיתי שבין המומלצים שם זה החנות Eline, דעות חיוביות לרוב.

ויש את הW800 באורנג'? למה אני לא רואה אותו בקטלוג..

וכן, הרבה אנשים היום מתחילים לקנות מחנות חיצונית מאשר דרך רשתות כמו ואורנג', הם גובים מחיר ממש אבל ממש יקר, אבל כל זה נלקח בחשבון בין אם יש תקלה במכשיר וצריך לתקן, אבל יש אחריות..

אפילו הפקידות בסלקום הציעו לקנות דרך חנויות באינטרנט/חיצוניות..

אני גם כמעט לקחתי את ה-W לפני כמה זמן. בסוף החלטתי לחכות אבל באורנג' אמרו לאבא שלי שכבר לא משווקים אותו (ביקשתי ממנו לשאול כי לא ראיתי אותו). צריך להתקשר אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6. חנויות: חל איסור לפתוח דיונים או לפרסם הודעות הדנות בחנות זו או אחרת. שמות חנויות יוזכרו לצרכי השוואת מחירים בלבד, ולא לצרכי הבעת דעה על חנות זו או אחרת. כמו כן אין לפרסם תוכן פוגע, מסית או כזה שאינו בעל מידע אינפורמאטיבי ועיניני בקשר לחברות סלולאר או ספקיות שונות.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר של הW800 בחנות חיצונית מחיר ממש אבל ממש טוב..

הV3X פלאפון לא רע, בסדר סה"כ אבל אם להתייחס למה שאנשים אומרים שזה שהV3X יותר טוב מן הW800 זה ממש שטותי, שכל אחד יחשוב איך שבא לו, הויכוחים האלה לא יגמרו בקרוב אבל זה די ברור שהW800 יותר טוב מן הV3X, יש גם סיבה לההפרש הכספי ביניהם, בין אם זה דור שלישי או לא.

כל כך שטוטי שזה מדהים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רוצה? אולי תפסיק עם ההודעות ספאם האלה?

מי שחושב שהV3X יותר טוב מן הW800 הוא טועה, זה שהV3X פחות טוב מהW800 זה לא אומר שהV3X לא פלאפון טוב - שלא תבינו אותי לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תסבי רלי למה ה-W800 יותר טוב. אין לו פיצ'ר אחד (סליחה, הוא קצת יותר קטן, קל יותר ויש לו AF) שאין ל-V3X. מה - יש לו נגן משוכלל? את רוב המשתמשים זה בכלל מעניין, וזה לא שהנגן של ה-V3X לא טוב... הסוללה שלו מחזיקה יום וחצי יותר - בין כה וכה בבית מטעינים אותו כל שתי לילות בממוצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תסבי רלי למה ה-W800 יותר טוב. אין לו פיצ'ר אחד (סליחה, הוא קצת יותר קטן, קל יותר ויש לו AF) שאין ל-V3X. מה - יש לו נגן משוכלל? את רוב המשתמשים זה בכלל מעניין, וזה לא שהנגן של ה-V3X לא טוב... הסוללה שלו מחזיקה יום וחצי יותר - בין כה וכה בבית מטעינים אותו כל שתי לילות בממוצע.

חסרות סיבות?

אולי תקרא את הדיון הזה למען השם? או שתעשה חיפוש אם לא קשה לך, כבר חזרו על זה פה כמה פעמים במה הW800 עדיף על הV3X, זה שאתה כל הזמן תקוע זה לא אומר כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את הדיון, כל פוסט ופוסט. כן, אמרו לי מבחינת פיצ'רים למה הוא עדיף - אבל זה לא משהו שבגללו נקנה את הW800 ולא את ה-X.

ה-W800 טוב למטרות מסוימות. ה-V3X מיועד למטרות אחרות, ועל הדרך גם עושה את מה שה-W800 עושה. אל תשכח שה-V3X טלפון מנהלים במקור, ולא טלפון לצעירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את הדיון, כל פוסט ופוסט. כן, אמרו לי מבחינת פיצ'רים למה הוא עדיף - אבל זה לא משהו שבגללו נקנה את הW800 ולא את ה-X.

ה-W800 טוב למטרות מסוימות. ה-V3X מיועד למטרות אחרות, ועל הדרך גם עושה את מה שה-W800 עושה. אל תשכח שה-V3X טלפון מנהלים במקור, ולא טלפון לצעירים.

אתה מבלבל פה הכל..

הפיצ'רים זה לא משהו שבגללו תקנה את הW800 ולא את הV3X? אז על סמך מה אתה מתבסס? הפיצ'רים הם לרוב החלק החשוב בפלאפון, חבל שאתה לא רואה את זה..

ואנחנו לא דיברנו על איזה פלאפון משתלם מבחינת המחיר, הW800 שווה את המחיר שלו, והמחיר שלו כמו כן בהתאם. הV3X מאורגן במחיר טוב ומשתלם סה"כ, אך זה לא אומר שהוא עדיף על הW800, ושוב - אני לא מדבר על מבחינת עלות המכשיר, אלא פלאפון מול פלאפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...