קונצרט הרוק של קוקה קולה - Coca Cola Live! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונצרט הרוק של קוקה קולה - Coca Cola Live!

IRIVERMAN

Recommended Posts

מישהו היה? ספרו חוויות..

מבחינתי היה לא רע בכלל, רק שהיו מלא ילדים קטנים ומעצבנים :pissed:

ומבחר האוכל והשתיה לא היה יותר מדי גדול...

אבל בגדול - כן ירבו אירועים שכאלו! וכל הכבוד לחברת קוקה קולה שאירגנה את האירוע (למרות שאני די בטוח שיש להם רווח די נאה מכל העניין)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראית אותי טוען שחברת קוקה קולה מביאה רק "קוקה קולה", או משהו בסגנון הזה?

ועדיין, כשהמבחר מוגבל לחברה אחת הוא לא יהיה גדול מדיי.. אגב, אותו כנ"ל קורה גם לבעלי מסעדות למשל - אם הם רוצים לקבל מקרר של קוקה קולה - מותר להם לשים בו רק מוצרים שלהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr][16:13:56]<ThePorscher> LOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL @ omri[/ltr]

חברת קוקה קולה היא היבואנית הכי גדולה של משקאות חריפים בארץ עד כמה שזכור לי...

רק חבל שלא היו בכלל משקאות חריפים. כלום. היינו צריכים לנסוע למרתף ולחזור...

בכל מקרה - הכי מצחיק היה שנשרף להם המסך לדים הענק כשירד גשם :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שנשאר עד הסוף, ראה איך בית הבובות הפסיקו לנגן באמצע בגלל הגשם, לא כמו משינה שהמשיכו את ההופעה שלהם בגשם. בהתחלה הקהל ניסה לעודד, אחר כך מחא כפיים, אחר כך צעק "עוד עוד עוד עוד" ולבסוף היה גם "בזיון בזיון בזיון" אבל זה לא עזר. חיכו עד 6 וחצי ובסוף אחרי שניים וחצי שירים הם ירדו מהבמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט היה לא רע ,

סחטיין על קוקה קולה שהצליחו להתמודד עם התקלות של הגשם והצליחו להרים פעמיים בחזרה את המופע ,

בכל מה שקשור לארגון הם היו מעולים , ארגון ברמה גבוה ביותר , שכן יירבו כאלה ( לא כמו הביזיון האמיתי של אחרי ההופעה של ווטרס ) .

מבחינת הופעות , חלק התקצרו עקב אילוצים ( הגשם ) , לצערי ( ואולי לשמחת אחרים , תלוי בטעם ) היהודים הופיעו רק ל9 שירים , אביב גפן גם היה נחמד

( איזה קול מעפן יש לבחור ,חח ) , סה"כ היה ערב נחמד מאוד , ח"ח לקוקה קולה על היוזמה ( כניסה חינם והעברת המופע לחיפה ) .

לסיכום , כמו שנאמר , שנראה עוד אירועים כאלה בעתיד :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...