אינטרנט לחצי שעה , אח"כ תסתדר לבד . - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטרנט לחצי שעה , אח"כ תסתדר לבד .

VooDoo3

Recommended Posts

היי Everybody .

לאחרונה יש לי בעיה בגלישה באינטרנט .

לאחר חצי שעה של עבודה , האינטרנט שלי נכנס למצב "שמירת הסטטוס קוו" ( ;D) , הווה אומר :

+ אתרים שפתוחים אצלי בדפדפן ימשיכו לגלוש מצויין ובמהירות (גם לאחר לחיצה על קישורים פנימיים באתר) .

+ תוכנות הורדה / שיתוף שפתוחות ימשיכו לתפקד במלוא העוצמה .

- אבל אין לי כבר גישה להיכנס לאתרים אחרים שלא היו פתוחים אצלי (גם בדפדפנים אחרים) .

אני משתמש במודם ECI 312+ שהומר לראוטר (המחשב השני שמחובר , אגב , מתגלץ' בלי בעיות) .

הבעיה נפתרת רק לאחר איתחול המחשב .

במחשב מותקנת SP2 .

אם מישהו נתקל / יודע מה לעשות אנא לכתוב את תשובתכם במהרה לפני שהמחשב שלי ייאבד את עצמו לדעת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. יבוצע , אחזור עם תוצאות .

2. כן . מה שרציתי להגיד זה שגם כאשר הן פועלות , אין להן בעיה להמשיך .

3. כן , ZoneAlarm , אני עובד איתה המון זמן . אני לא חושב שזאת הבעיה , אבל בפעם הבאה שזה ייקרה אני אבצע לה ShutDown ונראה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע כמו בעיה בDNS

תנסה להזין אותו ידנית

[ltr]BINGO!

a common problem with the 312+ is that it losses it's DNS settings at least twice a week, I know, I had 4 of them. enter the DNS manually for each computer on the lan and that should fix that.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתכן וזאת בעיית dns ואולי הגדרת ידנית במתאם הרשת תפתור זאת.

BigDickBastard:

כנראה אצלך בנתב מוגדר ש-dns proxy של הנתב פעיל ומנגנון זה ידוע בתור כך שהוא גורם לנתב להתקע ואז אין גלישה בשום מחשב ורק ריסט לנתב פותר צאת הבעיה,לכן יש לבטל את המנגנון הזה.

VooDoo3:

לדעתי אצלך זו לא בעיה ב-dns proxy של הנתב מאחר ולא טענת שהנתב נתקע--אבל בכל מקרה,נסה לבטלו או לא להשתמש בו.

נסה להסיר לחלוטין את זום אלרם ותראה מה קורה..אולי הבעיה היא ממנו.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...