Microsoft did it Again... - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Microsoft did it Again...

yot

Recommended Posts

למה לדאוג? בטוח ש- כבר עובדים על משהו כזה שיצא בקרוב. ואם לא הם אז מישהו אחר.

אני באופן אישי עדיין מופתע שאנשים קונים . מי רוצה מכשיר שחייבים להעביר אליו דרך תוכנה מיוחדת!? ואז מה אם הוא נראה מגניב... מבחינת feature-ים הוא ממש בסיסי. ועדיין יקר. יש הרבה תחליפים.

למרות זאת הרעיון די מעניין - החלפת קבצים אלחוטית עם אנשים שאולי אפילו אתה לא מכיר! בטח יהיו אנשים שישתמשו בזה לדברים שמיקרוסופט אפילו לא חלמו עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למרות זאת הרעיון די מעניין - החלפת קבצים אלחוטית עם אנשים שאולי אפילו אתה לא מכיר! בטח יהיו אנשים שישתמשו בזה לדברים שמיקרוסופט אפילו לא חלמו עליהם.

מטורף!

יש לי רעיון לשם!

wireless peer 2 peer!@#@!@!12111oneoneone

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, לא נראה לי שהZUNE הזה יצליח ממש...יש כל כך הרבה חברות לנגנים,ואיכשהו לא נראה לי שמישהו יקח את MS ברצינות(למרות שיכול להיות בדיוק הפוך,כולם יקנו כי זה ויש לה "שם", גם אם לא בענף הזה), ותוסיפו לזה את ההגנות המטומטמות שיש למכשיר(למרות שהם יפרצו מהר מאוד). מה שיקבע לדעתי יהיה האיכות, כי מבחינת פיצ'רים, חוץ מהWIFI, אין לו שום דבר יחודי. אם מבחינת איכות שמע ווידאו הוא יהווה מתחרה רציני לנגנים אחרים, יהיה מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקה לא חושב שהZUNE יצליח חזק מיחוץ לארצות הברית

פשוט נגן אם לא מתאים להרבה מאוד צרכנים בהרבה מאוד ארצות

וישראל היא אחת מהארצות האלה שלא מתאימה לDRM

בארצות הברית זה אחרת כי שם יש לובי חזק של חברות תקליטים וסרטים שדופקים גם תצרכנים

החוקים אם ההגנות הדפוקות האלה

אבל האמריקאים מוכנים לאכול את זה בכל זות אם כתוב על המוצר או וכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לנו מקרה מבחן מאוד טוב. ה-iriver 3xx שארה"ב בא עם חומרת ועם firmware מתאים. בכל שאר העולם החומרה זהה וה-firmware כמעט זהה.

מסתבר שהרבה מאוד אנשים בארה"ב בוחרים לצרוב FW אירופאי/קוריאני/יפני על ה-iriver האמריקאי שלהם, בגלל שה-FW הבינלאומי משופר בעוד שה-FW

האמריקאי ישן ודל בתכונות. כלומר הרבה אנשים מוכנים לוותר בקלות על היכולת להשמיע קבצים מוגנים ב-, עבור יכולות מתקדמות יותר.

בכל מקרה לא עובד - כל שיר/מוזיקה/סרט/ספר שמוגן ב- אפשר גם למצוא בגרסה לא מוגנת על האינטרנט.

היתרון של Zune ו- יהיה ביכולת של אנשים להשיג את ידם על שירים בקלות ובזול - קל להוריד שיר ב-itunes, זה יחסית זול, ובתור בונוס אפילו חוקי.

למעשה ה-zune נשמע רעיון לא רע, אבל כרגיל דופקים אותו עם היהירות שלהם. כל מה שהיו צריכים לעשות זה לעזוב בשקט את הקבצים כאשר משדרים אותם ממכשיר למכשיר. אבל הם כמובן יודעים יותר טוב מהמשתמשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Zelig

אני לא נגד האתרי הורדה בתשלום

ביכלל לא אני דווקה תומך בזה ושמח שזה מתחיל ליזחול גם לקונסולות

למרות ששם זה בחיטולים

הרעיון ששיר\סרט\מישחק\תוכנה וכו יעלו בערך אותו דבר בכל העולם

משמח אותי

וגם להשיג את זה מהר בלי כל ההמתנה להובלה\מכס\סידור בחנות וכו

כמובן שגם בלי ההוספה של תשלום חוץ מהמיסים שיקחו על זה בארץ

מה שאני כן נגד זה הגנות שדופקות בעיקר צרכנים משלמים

והבעיה של מיקרוסופט שהיא טובה מאוד בלידפוק צרכנים משלמים

לדוגמה להתקין עותק חוקי של הרבה פעמים יותר קשה מלהתקין עותק פרוץ

ותXP פרצו מהר מאוד וגם את כל התוספות שלו

ככה שחברה צריכה לידאוג קודם כל לנוחות של הצרכן המשלם

ורק אחר כל לחשוב איך לטפל בפירטיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר בקלות לקחת קובץ MP3, להכניס אותו לתוך "מעטפת" מוגנת ב-, ורק אז לשלוח אותו לנגן אחר.

טכנית זה אפשרי די בקלות.

לפי מה ש-MS בעצמה אומרת _כל_ הקבצים יהיו "מוגנים". על כן או שהם עושים משהו כזה, או שהם פשוט לא יאפשרו לשלוח קבצי .

תמיד יש סיכוי שהם יראו את האור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3DGod

בו נניח שמיקרוסופט תיצור מחשב שאם תוריד אליו גירסה של

היא תעטוף אותו בהגנה שלא תוכל להביר את הקובץ תמונה למחשב אחר אולא תוכל ליצרוב יותר מיפעם אחת

ובאותו יזדמנות היא גם תיסגור תקוד

נכון זה הגזמה

אבל במובן מסוים זה מה שקורה אם הנגן החדש שלהם

ובטח שאפשר ליתבוע אותם אם הם יעטפו פורמט פתוח

וזה לא משנה שאתה לא חיב ליקנות תנגן לפורמט פתוח יש גם זכויות והתאגידים הגדולים צריכים ליקלוט את זה כבר

עריכה-טוב לפי התגובה למעלה הם לא כל כך מטומטמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הוויכוח שלנו לא רלוונטי כי

טוב אפשר להירגע, לא יהיה DRM על קבצים רגילים (כלומר קבצים שלא קנו בחנות שלהם)

http://arstechnica.com/news.ars/post/20060920-7788.html

אבל בכל אופן, אי אפשר היה לעשות כלום כי אני בטוח ש MS הייתה מודיע על זה - ואז זה רק על אחריותו של המשתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לדאוג? בטוח ש- כבר עובדים על משהו כזה שיצא בקרוב. ואם לא הם אז מישהו אחר.

אני באופן אישי עדיין מופתע שאנשים קונים iPod. מי רוצה מכשיר שחייבים להעביר אליו מוזיקה דרך תוכנה מיוחדת!? ואז מה אם הוא נראה מגניב... מבחינת feature-ים הוא ממש בסיסי. ועדיין יקר. יש הרבה תחליפים.

זה נגן MP3, לא מחשב כף יד. רוב הצרכנים רוצים נגן יפה ואיכותי. iPod עונה על הדרישות בהצטיינות. ויש הרבה תחליפים? לא נראה לי. לא מצטיינת בתחום הסאונד ומייצרת נגנים באיכות נמוכה ו-iriver יצאו מהמירוץ. נשארנו עם ו-COWON. שתיהן מייצרות נגנים מעולים, אבל הם אינם מתעלים על באף תחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...