מסך LCD LG l1732s - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך LCD LG l1732s

meydand

Recommended Posts

חחחח כן אחלה עיצה...

שמעו, אני פשוט רוצה לקנות מחשב טוב!

אני רוצה אותו למשחקים, לא כבדים במיוחד, ,NBA ולפעמים גם משחקים יותר כבדים, אולי UNREAL, אולי BF ...

כלומר אני רוצה משהו טוב שיריץ גם משחקים טובים.

התקציב שיש לי הוא בערך 4,500 שקל,

לכן חשבתי על לקנות מסך בסיביבות ה-1200 כדי להשאיר קצת יותר לשאר המפרט.

בקשר למסך מפנדה, אם אני עושה את זה במשלוח רגיל, זה 28 ימי עבודה, כלומר בערך חודש וחצי(חגים עכשיו),

אם אני לוקח משלוח אקספרס זה עולה 50 שקל, מה שמביא את זה כבר לסכום שקרוב ל-1400, ומעלה לי מחשבות על לקנות אותו במקום אחר.

ולא, אני לא חושב שאני אסע עכשיו עד קיסריה להביא את זה...

יש עוד הצעה? חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה הבאת את הטות הזאת?

זה לא קשור לגודל המסך.

ההיתי אצל חבר, עבדתי עם מסך "LCD 17 שמחובר ל-VGA, חוץ מזה שהוא לא היה חד היו עליו ריצודים מעצבנים בגלל קצב הרענון הנמוך.

אני מחבר את ה-CRT שלי דרך מתאם DVI>>VGA כדי להמנע מהריצודים.

אם יש תקציב כדאי להוסיף ל-DVI, כי VGA כבר עבר מהעולם, אין אפילו כ.מסך סבירים ומעלה שבאים עם חיבור VGA, רק דואל DVI.

לא קשור בכלל. אם הייתה לך בעיה עם ההגדרות, זה לא אומר שVGA נותן איכות תמונה פחות טובה. אין ספק שאם אפשר לחבר בDVI ויש את כל מה שצריך, וזה לא עולה יותר כסף, אז עדיף DVI, כי בסך הכל החיבור יותר טוב, אבל הקטע הוא שהחיבור כאן לא מהווה צוואר בקבוק בשום אופן. זה כאילו שתשים ספק של 600W במחשב שלי, הוא יותר טוב אבל הוא לא ישנה כלום. DVI אוטומטית מגדיר הגדרות כמו רענון תמונה, ולכן הוא יותר נוח. היתרון שלו על חיבור VGA(שזה חיבור RGBHV, החיבור האנלוגי האיכותי ביותר שקיים) שאתה לא עושה המרות מדיגיטלי לאנלוגי ובחזרה, ובמקרה שתשתמש במסך 50 אינץ' ברזולוציה גבוהה ותציג תכני HD, אז אולי תראה הבדל. (למרות שאני לא ראיתי, ומומחים חדי עין במיוחד במסכים גם לא ראו הבדל משמעותי. תוכלו לקרוא עוד בwww.hometheater.co.il)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...