מחפש רמקולים 2.0 או 2.1 עד 1K (עריכה) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש רמקולים 2.0 או 2.1 עד 1K (עריכה)

fp581

Recommended Posts

דרישות:

שלט ללא חוט

איכות מעולה

זה למוזיקה משחקים וסרטים (בקיצור הכל, ואין הדגש על אחד מהם)

ממ כמה שיותר קטנים יותר טוב (אין לי הרבה מקום על השולחן)

וזהו

אה וראיתי שלט למחשב ששולט בהכל האם הוא טוב ושווה את ה300 ש"ח? והאם זה רעיון טוב לשים את הרמקולים על פול ווליום ולשלוט על העוצמה בעזרת המחשב (דרך השלט)?

נ.ב

תודה מראש

עריכה:

הדבר היחיד שראיתי זה את הרמקולים האלה:GT5051R Altec Lansing שהם 5.1 אבל אמרו שהרמקולים האלה לא משהו למוזיקה וזה מאוד מפריעה לי.

ראיתי גם את הMX5021 Altec Lansing שהם 2.1 אבל יקרים מדיי בשבילי, ויש גם את הFX6021 Altec Lansing שגם הם יקרים מדיי בשבילי. אז יש לי בעייה קשה אין לי הרבה ברירות לבחור את ה5.1 שהן לא משהו בכלל (לפי הרבה ביקורות שונות באתרים שונים).

אז מה אתם אומרים הרמקולים האלה טובים גם למוזיקה או שהם לא משהו למוזיקה ומומלץ משהו אחר?

אה והינה הקישור לשלט שדיברתי עליו: http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?psn=1962&scat=274&tcat=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך מישהו שנוסע לחו"ל אז אתה יכול לרכוש את האלטקים (5021 6021)

ב-200$

אם לא אז באסה...

ה5.1 זה סתם טריק זה לא באמת סראונד זה משהו לא מוגדר(למרות שיש ביקורות טובות)

לא טוב לעשות את זה ככה כי אז המגבר של הרמקולים עובד כל הזמן על הכי חזק שלו (אפילו שהוא לא מוציא צליל אחד)

וכל פעם שתדליק ותכבה את המחשב יהיה פף כזה חזק וזה דופק את הרמקולים...

אם אתה מעוניין ב-2.0 יש את הgiga works t20

ואם אתה רוצה יש לך את ה- encountor

שהם נשמעים טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הרבה רמקולים שנמכרים עם שלט

תקנה זוג של 2 או 2.1 שהכי מתאים לך מבחינת תקציב וסאונד

ושלט פשוט תאלתר, יש הרבה דרכים

אני שולט על המחשב שלי מהפלאפון בעקרון, דרך בלוטות' ותוכנה שנקראת PUPPET MASTER , אם אתה רוצה מידע על זה, רק תגיד.

- שליטה מלאה ב WINAMP או מדיה פלייר, המון תוכנות אחרות, ואפילו REMOTE DESKTOP מהפלאפון למחשב !

(הפלאפון הוא נוקיה 6230)

אתה כמובן גם יכול לקנות כל שלט אחר לשליטה במחשב, שנועד למטרה הזאת בדיוק.

השלט לא חייב לבוא בקיט של הרמקולים, תזכור את זה, אחרת אתה מאוד מגביל את האפשרויות שלך (רק לרמקולים שבאים יחד עם שלט)

בקשר לרמקולים עצמם (אני מבין שזה למחשב) , יש לך את X230 של לוג'יטק, יש אותם לכמה חברים שלי, והם מרוצים מאוד

אני אישית קניתי את הסט 5.1 של לוג'יטק, X530, והם ממש מצויינים בשבילי.

אני מבין שה MX5021 Altec Lansing יקרים מדי בשבילך

אם תשקיע בהם, לא תתחרט, והם גם מגיעים עם שלט, כמו שאתה רוצה

אבל אם אין לך כסף לזה, אני מציע שתלך על הX230, אם אתה לא סופר-אודיופיל אתה לא תרגיש בהבדל בכלל לדעתי

ותהיה מאוד מרוצה מהקנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה כ"כ חשוב לך, ונורא יפריע לך לקום מהמיטה ולכוון את הווליום מהחוגה של הרמקולים....

אז כן, אתה בהחלט זקוק לרמקולים שאפשר לכוונן את הווליום שלהם דרך שלט

מכיוון שאתה , כמו שאתה מגדיר את עצמך, אודיופיל מתחיל - אני מציע שתחסוך קצת, ותקנה את ה MX5021

חוץ מתווית מחיר, הם עונים בהחלט על כל הדרישות שלך, תבקש הלוואה מההורים, או אחים או אחיות, ותחזיר להם,

או אפילו הלוואה מהבנק, אם אתה עובד, זה לא יותר מדי כסף...

(טוב, זה תלוי האמת, בן כמה אתה והכל...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. זה לא קשור לעצלנות תחשוב כמה זה מעצבן שכל פעם שאתה מחליף ערוץ אתה צריך לכוון את הווליום (לכל ערוץ שיש עוצמה שונה בהרבה, ובפירסומות הווליום עולה בהרבה, שזה אומר כל חצי דקה-15 דקות לשנות ווליום)

ב. זה כבר אחרי הלוואה מההורים חחח אז אין לי להיתלונן או לבקש עוד מהם

ג. אין איזה אחרים עם שלט במחיר הזה?

ד. הדיוטי פרי לא כזה זול חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא טוב לעשות את זה ככה כי אז המגבר של הרמקולים עובד כל הזמן על הכי חזק שלו (אפילו שהוא לא מוציא צליל אחד)

וכל פעם שתדליק ותכבה את המחשב יהיה פף כזה חזק וזה דופק את הרמקולים...

בולשיט, אני עובד עם מגבר כוח של רוטל מחובר ישירות למחשב ללא פרה אמפ ושולט על הווליום דרך המקלדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...