מה קרה לחברת מאג??!? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה קרה לחברת מאג??!?

Mingi

Recommended Posts

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחחחח יש לי מסכי מאג כמו שאמרתי קרוב ל8 שנים(כמעט חצי מהחיים שלי) ולפני זה אני בטוח שלא היה לי משהו יותר טוב בבית.. והראיה שלי

"טפו" "טפו" "טפו"

בסדר גמור, אפילו במיונים לקורס טייס אמרו לי שאני רואה הכי טוב שאפשר.

אייל המזלג, אני בטוח שהיו עוד מלא שנפלו להם מסכים. בכל מקרה, באיזה לאן פארטי היית שזה קרה?(שאתה חושב שזה אני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למשל חברות כמו ואלגי

מה שמאג מוכרת ב-1200 אלגי וסמסונג מוכרים ב-1500 לפחות ואני לא מגזים

אני קניתי לפני חודש וחצי מסך דק

והוא עד עכשיו טוב מאוד

ועדיין ממליצים עלייה

תקשיב, ותקשיב טוב!

כאשר אתה קונה מוצר זול מהרגיל, יש לזה סיבה טובה, והיא שהמוצר מורכב מרכיבים זולים (המינימום של המינימום), והחברה של אותה מוצר משלמת כסף מועט בשביל מהנדס תת-רמה במיקרה הטוב, ובמיקרה הגרוע קונה מוצרים שהשד יודע מי יצר אותם, ואז היא אורזת את המוצר הזה באריזה יפה וחוגגת על הכסף שלך, כי היא יודעת ששאר החברות האיכותיות לא יכולות להרשות לעצמם למכור את המוצרים האיכותיים שלהם במחיר כזה (מחיר שהם יפסידו מזה).

מוצרים כאלה הם מוצרים חד פעמיים, מכניס לשקע, משתמש, בפעם הבאה שתכניס המוצר כבר יתקלקל, ההוכחה לכך זה שאותם מוצרים כאלה אפשר למצוא בסופרמרקט!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בישראל משום מה מאג תפסו לעצמם כזה שם של "איכות" אצל טכנאי המחשב המפקפקים תראו בכל אתר חומרה בחו"ל אף אחד לא עושה בכלל ביקרות עליהם

מדברים על סאמסונג VIEW SONIC LG מאג מי בכלל שמע עליהם בחוץ לארץ.

סתם בארץ לא יודע איך יצא להם כזה שם.. בדיוק כמו שמוכרים מוצרים בינונים במקרה הטוב גם הם תפסו פה שוק גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לאיכות יש מחיר

בדיוק!!

במקום לקנות זבל ב-1000 ש"ח שאחרי שנה יתקלקל, ואז לקנות שוב עוד אחד כזה, אתה פשוט יכול לקנות משהו איכותי ב-2000 ש"ח עם אחריות, ולא להצטער לרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק!!

במקום לקנות זבל ב-1000 ש"ח שאחרי שנה יתקלקל, ואז לקנות שוב עוד אחד כזה, אתה פשוט יכול לקנות משהו איכותי ב-2000 ש"ח עם אחריות, ולא להצטער לרגע.

בסדר אני יודע שסמסונג ואלגי יותר טוב

אבל נראה מה יהיה בעוד שנה

לא לכולם זה מתקלקל

וגם לא יכולתי להוסיף כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...