מה קרה לחברת מאג??!? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה קרה לחברת מאג??!?

Mingi

Recommended Posts

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי מסכים שלהם כבר קרוב ל7 שנים, ואני מרוצה מהם, ולא רואה שום הבדל בין המאג פלאט שיש לי בבית, לבין הLG פלאטרון שיש לאמא שלי במשרד

והמסכים שלהם עובדים שנים בלי להפסיק, בעוד שמסכים ישנים של חברות אחרות מפסיקים לעבוד אחרי 4-5 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם מאג לא בדיוק ייצרו מסכים, הם לקחו שפופרות של חברות אחרות (בד"כ איכותיות, כמו סאמסונג או LG), תקעו במארז, וקראו לזה "מאג"

זה למה המליצו הרבה על המסכים שלהם. היום הם מייצרים הכל במפעל סיני זול שכוח אל, ויש להם חרא של מסכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי פעם מסך 15 אינץ' של מאג לא שטוח

ראו בו מצויין והוא היה מאוד איכותי

הוא נשרף מתי שהוא בשנת 2000\2001

קנו לי מאג 17 אינץ' דגם 768PF שטוח

שכנראה יוצר על ידי מאג אחרי שהם עזבו את העיניין שהוזכר למעלה ובמסך הזה רואים חרא

בגלל זה לא ממליצים יותר על מאג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי גם מאג 17" 786PF ורואים בו מצוין, לא היו לי איתו שום בעיות מאז שקניתי אותו...

והקודם שהיה לי שלהם עובד כבר שנה שמינית היום בלי בעיות, וזה אחרי שהוא עבר כבר חבטות ונפילות מהשולחן.

מפעל סיני שכוח אל... אז איך היית מגדיר את המפעלים של ואל ג'י?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי גם מאג 17" 786PF ורואים בו מצוין, לא היו לי איתו שום בעיות מאז שקניתי אותו...

והקודם שהיה לי שלהם עובד כבר שנה שמינית היום בלי בעיות, וזה אחרי שהוא עבר כבר חבטות ונפילות מהשולחן.

מפעל סיני שכוח אל... אז איך היית מגדיר את המפעלים של סמסונג ואל ג'י?

ישך חרא מסך היה לי אותו ועכשיו יש לי FLATRON 775FT והבדל פשוט עצום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי היה לי גם את האלג'י שאמרת הרגע, רק חבל שהוא עשה כל כך הרבה בעיות אז נתתי אותו לאמא שלי שתתמודד.

מה חרא במסך שלי? הוא עובד בן זונה, כבר שנים.

WTF???

איך לעזאזל מסך, ועוד CRT, נופל מהשולחן?? ???

שאתה הולך ללאן פארטי, והאנשים שם לא סומכים עליך שתוכל להקים לבד את המערכת מחשב שלך, ורוצים להקים לבד, למרות שאפילו שולחנות הם לא יודעים להקים לבד, זה מה שקורה.. במסיבה אחת, איזה דביל(שאני לא אנקוב בשמו, למרות שבטח הרבה כאן מכירים אותו) לקח את המסך שלי, שם אותו על השולחן והפיל עם הרגל שלו את השולחן, 3 מסכים נפלו מאותו שולחן, ולשלי נשבר הפלסטיק למטה, ולמרות זאת הוא עבד כמו גדול, אחרי שהוא הצליח לסדר את השולחן, הוא גם הצליח לעקם לי את הפינים של החיבור ולא ראו אדום במסך שלי... מזל שהיה לי סיכת ביטחון וסידרתי את זה... יש מבין? אגב, גם אחרי זה, הוא המשיך לעבוד כמו גדול... חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאג = זבל סיני, מה לא מובן, יכול להיות שנפלתה על אחד מספיק איכותי בשביל שרק ירוץ.

אבא שלי מתקן מסכים (ועוד הרבה דברים) ומגיעים אליו מלא מסכי מאג, וכל פעם הוא מופתע מהזבל שהם מיצרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...