צורבי DVD מומלצים, עדכון אחרון: 21/11/2008 - עמוד 14 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורבי DVD מומלצים, עדכון אחרון: 21/11/2008

x-dude

Recommended Posts

אני לא יתחיל לפרט לכל מי שיישאל למה צורב זה או אחר לא מומלץ, אני מביא בט'רד הזה צורבים שהם כן מומלצים, חסר לך מה לבחור? ראה איזו רשימה יש לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 212
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש פה יותר מדיי הודעות לא קשורות לפוסט שתכליתו להחליט על צורבים מומלצים ותו לא.

ובקשר לחנויות, אני ממליץ בחום לא לדבר ככה, כי גם ל KSP יש הברקות, וגם לשאר. ואם לא, לכו לZAP תקראו תגובות שתהיו בשוק לקרוא אותן (רק כי פה לא בכו ולא קראתם) זה לא אומר שאותן חנויות טובות ב100%. נועה,לוג'יק,גיבור,פנדה,זיגזג, ואחרות, בכל מקום יש את זה. מוצרים שמופיעים סתם באתר, מוצרים שכלל אין במלאי, לקוחות שנשבעים שלא יחזרו לרשת זו או אחרת וכדומה. בזאפ אמנם לא כולן מופיעות, אבל זה המקום להתחיל. חפשו נגיד עכבר G5 ותמשיכו משם לביקורות על כל חנות(ליד הסימני VI).

ולענייננו, נראה שהASUS2014L1T אכן חף מתקלות כולשהן, כי בניגוד ל1814BLT כבר 4 חודשים לא יצאה לו FIRMWARE חדשv.

http://support.asus.com/download/download.aspx?model=DRW-2014L1T&SLanguage=en-us

ביקורת של CD FREAKS:

http://www.cdfreaks.com/reviews/ASUS-DRW-2014L1T-LightScribe-Multi-DVD-Writer-Review

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן.

הצורב DVD הנוכחי שלי עושה בעיות, כנראה העינית שלו היא הבעיה אבל אני לא יודע. על זה פתחתי אשכול בפורום 'תמיכה טכנית'.

הצורב מבית LG. דגם GSA-4082B.

אם אכן יתברר שהעינית היא הבעיה אני לא מכיר דרך לתקן אותה (אתם כן?), לכן מעוניין בהמלצה לצורב DVD בחיבור IDE.

בגלל שהיה לי ניסיון מעולה עם LG עם 2 צורבים שהיו לי עד כה (הנוכחי שפתאום התחיל לעשות בעיות, והקודם שלא עשה אף בעיה היה צורב CD) שמתי לב לH55NK/H44N.

שטויות כמו Lightscribe לא חייבות להיות כלולות בצורב.

יש לכם המלצה לצורב DVD בחיבור IDE אחר? אני דיי נעול על LG כמו שאמרתי בגלל הניסיון המעולה שהיה לי איתם (למעט המקרה הזה). אשמח לחוות דעת.

תודה ושבת שלום,

אופיר.

אני לא יתחיל לפרט לכל מי שיישאל למה צורב זה או אחר לא מומלץ, אני מביא בט'רד הזה צורבים שהם כן מומלצים, חסר לך מה לבחור? ראה איזו רשימה יש לך.

אז במקום לא לפרט ולהשאיר אותי באי ידיעה. אולי תפתח אשכול או תערוך את ההודעה הראשונה באשכול הזה ותוסיף "צורבים לא מומלצים" ושם תכתוב למה פעם אחת ולתמיד. כי אני ואני מניח שעוד שנכנסים לאשכול הזה רואים צורבים מסויימים מומלצים. ואני יכול להסיק מכך שאולי פיספסת צורב מסויים או שפשוט הוא חדש.

אני דיי נעול על LG ואני לא יודע למה הH44N מומלץ ואילו הH55N שחדש יותר לא מומלץ. אותי זה מעניין.

*אשמח להתייחסות נפרדת לחלק הראשון של הההודעה שלי, וחלק השני (החלק השני= התייחסות לתגובה שלך).

תודה, אופיר.

עריכה: שכחתי להגיב לאלכס

יש פה יותר מדיי הודעות לא קשורות לפוסט שתכליתו להחליט על צורבים מומלצים ותו לא.

ובקשר לחנויות, אני ממליץ בחום לא לדבר ככה, כי גם ל KSP יש הברקות, וגם לשאר. ואם לא, לכו לזאפם תקראו תגובות שתהיו בשוק לקרוא אותן (רק כי פה לא בכו ולא קראתם) זה לא אומר שאותן חנויות טובות ב100%. נועה,לוג'יק,גיבור,פנדה,זיגזג, ואחרות, בכל מקום יש את זה. מוצרים שמופיעים סתם באתר, מוצארים שכלל אין במלאי, לקוחות שנשבעים שלא יחזרו לרשת זו או אחרת וכדומה. בזאפ אמנם לא כולן מופיעות, אבל זה המקום להתחיל. חפשו נגיד עכבר G5 ותמשיכו משם לביקורות על כל חנות(ליד הסימני VI).

ולענייננו, נראה שהASUS2014L1T אכן חף מתקלות כולשהן, כי בניגוד ל1814BLT כבר 4 חודשים לא יצאה לו FIRMWARE חדש.

http://support.asus.com/download/download.aspx?model=DRW-2014L1T&SLanguage=en-us

ביקורת של CD FREAKS:

http://www.cdfreaks.com/reviews/ASUS-DRW-2014L1T-LightScribe-Multi-DVD-Writer-Review

מי אמר שפנדה,סקייפיסי,טיאמאס,אייקיופיסי,זיגזג ופוקספיסי הם טובות במאה אחוזי הצלחה? אני לא. לכל חנות יש מעידה מדיי פעם. גם אם החנות משתדלת תמיד להיות בסדר 100% זה לא תלוי בה אלא ברכיבים שהיא קונה ותמיד חייב להיות רכיב כזה או אחר שנדפק.

אבל שיש יותר מדיי מעידות, ויש בעיה בשירות ללקוחות, במימוש אחריות ובכמות כזו של תלונות זה משהו אחר.

את זאפ אני לא לוקח כאתר אמין לביקורות על חנויות יתר על המידה. אלא רק בחפיף. למה? כי שמעתי שהתגובות שמתפרסמות עוברות סלקציה ותגובות 'קוטלות' (גם אם הן אמיתיות) לא זוכות לבמה שם.

בשביל זה יש את הפורום ומשתמשים כאן רושמים את חוויות הקנייה מהחנויות השונות שמהן הם קנו ובשבילי זה עדיף על כל תגובה בזאפ.

אני אישית לא הייתי קונה מKSP, לא אומר ולא אמרתי משהו רע על החנות אבל זו דעתי האישית. אחרי מה שקראתי עליהם ועל אייבורי אני אחשוב פעמיים אם לקנות רכיבים שם. כמובן אם זה מארז/זיכרון פנימי או משהו כזה אין לי בעיה. אבל ,צורבים,ספקי כח וכו' אני לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות כמו Lightscribe לא חייבות להיות כלולות בצורב.

יש לכם המלצה לצורב בחיבור IDE אחר? אני דיי נעול על כמו שאמרתי בגלל הניסיון המעולה שהיה לי איתם (למעט המקרה הזה). אשמח לחוות דעת.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

את זאפ אני לא לוקח כאתר אמין לביקורות על חנויות יתר על המידה. אלא רק בחפיף. למה? כי שמעתי שהתגובות שמתפרסמות עוברות סלקציה ותגובות 'קוטלות' (גם אם הן אמיתיות) לא זוכות לבמה שם.

1. לאבא שלי יש P4 מלפני כמה שנים. השבוע הלך לו הצורב. אז אחרי שקניתי לי וללקוחות 12 צורבים 1814BLT בתקן SATA (לפני שהוחלף ב 2014L1t) קניתי לכמה מהם גם את הרגיל ה 1814-BL שזה בלי ה T ומסמל את אותו צורב אגדי בממש IDE. הצורב שקניתי לאבא כבר ה 6 מאותו הדגם וגם לו, כמו לאחרים, הוא עובד FLAWLESSLY. ככה שאני מאוד ממליץ עליו:

http://logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=10733

10733.jpg

2. סליחה שאני יוצא חוצץ ומגן על ZAP קצת, כי הם כן אובייקטיביים . . . שים לב שהגעתי שם לדרגת "מדרג נבחר", מה שאומר שפרסמתי כ 50 ביקורות (אחרי שנה של מלחמה בסטנדרטים שלהם שזיכו אותי לתואר הזה) בשנת 2007 לבדה, מה שאומר שאני כנראה מכיר את מערכת האישור ביקורות שם עשרות מונים ממך. אחרי שהם לא אישרו לי עשרות ביקורות(משהו כמו 20 ביקרוות נאלצתי לכתוב 3-4 פעמים עד שלמדתי את הסטנדרטים שלהם) שנאלצתי לשכתב ולהבין איך הם כן מאשרים ביקורות, הם פרסמו גם את הביקורות הכי גרועות שהיו לי. אז במה העניין?

- לא מאשרים שם ביקורות הכוללות מילים כמו "החנות הכי גרועה בעולם", "אל תקנו שם לעולם", "אחים שלי, חרא של חנות ושירות" וביקורות נוספות שכתובות כשפת "פורום". שמה תובעים אותם על הכללות ולכן צריך להביע את דעתך ולהתייחס רק למקרה שלך.

כמו שתוכל לראות, כן מאשרים ביקורות ארסיות ביותר כאשר הן כתובות כראוי.

לדוגמה הביקורת הכי גרועה שפרסמתי מעולם על חנות, באמצע הדף:

http://zap.co.il/ratestore.asp?pageInfo=3&searcInput=&siteid=872&orderby=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.

אוקיי. תודה עבור ההמלצה שלך ושל דניס. ובכל זאת אני אשמח לשמוע המלצה מx-dude והתייחסות מלאה להודעה הקודמת שלי.

כרגע המצב שלי עומד על :

א) LG H42, ב) LG H55, ג) PIONEER 115DVR, ד)ASUS 1814-BL

"קצת" קשה לי להשתחרר מLG אחרי הניסיון המעולה שהיה לי ויש לי איתם בצורבים וכוננים אופטים. אז אני צריך "קצת" עזרה למה לא לבחור אותם .

*מה שגם אני רואה שx-dude לא רשם את הצורב 1814-BL ברשימת המומלצים, מה שהופך אותו לאי-מומלץ (כי כמו שהוא אמר מה שלא נמצא ברשימה הוא אי-המלצה).

2. לא רציתי לרשום קודם ולא רציתי להיכנס לזה, אבל אתה מקרה מיוחד בזאפ. מהתגובות שלך אני תמיד לומד שם. אבל שוב אתה מקרה מיוחד. ממה שראיתי כאן בפורום לא כל תגובה נכנסת לשם וצריך להיות מאוד מחמיא לחנות כדי להיכנס לשם. אבל טוב לשמוע עוד צד שאומר שזה לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*מה שגם אני רואה שx-dude לא רשם את הצורב 1814-BL ברשימת המומלצים, מה שהופך אותו לאי-מומלץ (כי כמו שהוא אמר מה שלא נמצא ברשימה הוא אי-המלצה).

2. לא רציתי לרשום קודם ולא רציתי להיכנס לזה, אבל אתה מקרה מיוחד בזאפ. מהתגובות שלך אני תמיד לומד שם. אבל שוב אתה מקרה מיוחד. ממה שראיתי כאן בפורום לא כל תגובה נכנסת לשם וצריך להיות מאוד מחמיא לחנות כדי להיכנס לשם. אבל טוב לשמוע עוד צד שאומר שזה לא נכון.

DUDE אחינו, אולי באמת תכניס את זה לרשימת המומלצים, כי הביקורת לגבי בדיוק כמו לגבי ה 2014 המצויין וכמו לגבי ה ASUS1814 BLT שזה אותו הדגם רק בחיבור SATA ולהוכחה באה הביקורת הנהדרת הזאתי (הוא גם צורב 3 כבשים שמתמודד עם כל הגנה . . .)

http://www.cdfreaks.com/reviews/ASUS-DRW-1814BLT-Super-Multi-DVD-Writer-Review

אופיר תודה. אם תמשיך לקרוא אגב, באותו לינק של הביקורת שלי, תראה שלמעשה המון אנשים כותבים ביקורות לא מחמיאות. פשוט צריך לכתוב את זה לפי סטנדרט מסויים ולא "צעקני" או "מכליל" . זאפ מאוד צריכים ביקורות שליליות בגלל שאחרת באמת ייראה כאילו הם לא אובייקטיביים. זאת הסיבה שהם לא מאשרים ביקורות שלך עד שתכתוב אותה בסטנדרט שלהם, אבל מצד שני - לא נוגעים באפילו מילה אחת ממה ששללחת להם, עד שאתה בעצמך מתקן אותה. ו... הם גם לא אורמים מה עלייך לתקן, מה שיוצר מצב שאתה שולח להם כמה גרסאות וכל פעם הם לא מאשרים עד שאתה מתחיל לנחש מה לא בסדר אצלך חח, לא נורא, כמושאתה רואה, בסוף כולם מבינים שצריך לרשום גם דעות שליליות כמו אנשים בוגרים בנימוס ובלי קללות בסגנון "המשלוח איחר ביום... אמא שלהם זונה" :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הרשימה, אם הוא מומלץ ואין סיבה שלא כמו שאתה אומר באמת יהיה טוב אם x-dude יוסיף אותו.

לגבי זאפ, אין בעיה אני לא שולל שום ביקורות של אנשים שם (להוציא אותך מקרה מיוחד). אבל תמיד אתן עדיפות להמלצות וחוות דעת כאן. כי כאן זה יותר עדכני, יותר חיי, יותר קרוב, יותר רלוונטי.

טוב אז ככה על הפיונר החלטתי לוותר כי לא ראיתי עליו ביקורות והמלצות מהמשתמשים כאן (את ההמלצה של דניס אני מכבד, אבל היא קול אחד)

אני נשאר עם :

LG H44

ASUS 1814BL

כמו שאני רואה רק x-dude עשוי לשכנע אותי למה לא לבחור (ממך לא ראיתי למה לא) כי כמו שאמרתי קודם :

"קצת" קשה לי להשתחרר מLG אחרי הניסיון המעולה שהיה לי ויש לי איתם בצורבים וכוננים אופטים. אז אני צריך "קצת" עזרה למה לא לבחור אותם .

לילה טוב,

אופיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביקורות כאן פשוט יותר "צבעוניות" כי הן נכתבות

א.ע"י חברה צעירים, ילדים ברובם שפה יש להם במה לצעוק כאוות נפשם, בדיוק ביקורות שחוסמים באתרים רציניים כמו

www.tluna.co.il או ZAP.

ב. כאן אין חוקים ואפשר לכתוב מה שבא,כמו בכל פורום... ואח"כ להיתבע ע"י חנות זו או אחרת (ראה ערך הגולש שנתבע ע"י KSP בנראה לי 300 אלף שקל) . . .

*אני מתייחס לחוקים באשר לסטנדרט כתיבת ביקורת לגבי חנות.

לעניין הצורב, כמו שאמרתי בעבר, אני לא חווה דעה על מה שלא היה לי איתו ניסיון אישי, ואני כןן חווה דעה לגבי משהו, רק אחרי שהיה לי ניסיון איתו של שני דגמים לפחות (לשלול אפשרות שזה היה חד פעמי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעניין הצורב, כמו שאמרתי בעבר, אני לא חווה דעה על מה שלא היה לי איתו ניסיון אישי, ואני כןן חווה דעה לגבי משהו, רק אחרי שהיה לי ניסיון איתו של שני דגמים לפחות (לשלול אפשרות שזה היה חד פעמי).

אוקיי מה באשר לעניין הקריאה האיטית של מדיות CD?

פשוט מאוד אם אתה מעוניין בLG לך על 55

ע"פ ההודעה הראשונה וע"פ מה שנאמר באשכול הזה הH55 והH44 זהים לH42 מלבד המהירויות המקסימליות שגבוהות יותר בחדשים ואני גם ככה תמיד צורב על מהירויות נמוכות כדי שהדיסקים יצאו יציבים,מוצלחים,ללא פגם.

אני לא רואה סיבה ללכת על הH55 ולהשקיע עוד 20 ש"ח על הצורב (200 ש"ח H55 במקום 180 ש"ח H44) . אתה רואה סיבה כזו?

יש לי את ה-GSN-44H במחשב השני בבית, קורא CD מעולה ומאוד מאוד שקט ;)

מעולה.

אני הבנתי מהדיון באשכול כאן שהASUS 1814BL קורא לאט מדיות CD. יש אמת בדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי מה באשר לעניין הקריאה האיטית של מדיות CD?

שמע, אני אגיד לך הכי גלוי שאפשר - לא מבין על מה הם מדברים. לא שמים לב בין הצורבים האלה לבין צורבים אחרים, והם עושים הרי מבחנים על מילישניות ולכן "יש הבדל". בתכלס? משנה לך אם זה יקרא את זה ב (נגיד) 5 שניות מהיר יותר? על זה שווה לך לוותר על מנגון ה DDSSII הייחודי של ASUS שגורם לכונן לא להישמע כמעט ? הוא פשוט יושב בפנים על גומיות, כמו הDISKMANים של SONY בזמנו עם טכנולוגיית G SHOCK למניעת רעידות שהעיפה מהשוק את כלDISKMANי ה"אנטישוק 120 שניות למיניהם" כשאיפשרה "אנטישוק" בלתי מוגבל למעשה. אני רואה שחשוב לך הבדל של כמה שקלים עבור צורבים, אז בטוח שלא תשים לב להבדלים גם אם תראה צורב זה ליד אחר. באמת שאין טעם להתעכב על נקודה זו. ולמה זה מוכח? כי אם תשים לב, בביקורת שלהם, בסיום - הם אפילו לא התייחסו ל"קריאת CDR האיטית הזאת" כמשהו ששווה לכתוב עליו:

קרא שם The main negative points:

http://www.cdfreaks.com/reviews/ASUS-DRW-1814BLT-Super-Multi-DVD-Writer-Review

ואגב, השוואה נדירה בין ה 1814BLT בתקן SATA ל 1814 BL בתקן IDE? אני חושב שצריך לשים את זה בסטיקי DUDE. זה מוכיח שה SATA הרבה יותר טוב מה IDE:

http://www.ozhardware.com.au/Storage-Hardware-Reviews/ASUS-DRW-1814BL-T-Internal-DVD-Writers-SATA-vs.-IDE-Comparison.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שמדובר על שניות ספורות? עם זה לא תיהיה לי בעיה. כשאמרו פה 'איטי' זה נשמע כאילו מדובר על 10 שניות-20 שניות וזה משמעותי. כי אם מדובר בשניות ספורות זה שטויות.

שני הצורבים תומכים ב"3 כבשות", מה זה אומר?

אגב, אולי תעדכן את המפרט שלך? מעניין אותי לראות את המפרט הנוכחי שלך. הנוכחי שאצלך כבר לא שייך לך מזמן ונמאס לראות אותו (לפי דעתי).

עריכה:

אני חושב שצריך לשים את זה בסטיקי DUDE. זה מוכיח שה SATA הרבה יותר טוב מה IDE:

http://www.ozhardware.com.au/Storage-Hardware-Reviews/ASUS-DRW-1814BL-T-Internal-DVD-Writers-SATA-vs.-IDE-Comparison.html

בנוסף לזה, צריך להוסיף את ה1814BL לרשימה של צורבי PATA כמו שאמרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...