צורבי DVD מומלצים, עדכון אחרון: 21/11/2008 - עמוד 10 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורבי DVD מומלצים, עדכון אחרון: 21/11/2008

x-dude

Recommended Posts

• תגובות 212
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קניתי את ה בסוף.

אין SAMSUNG תומך LS !

בנתיים אין תלונות .

כל הכבוד !

דבר ראשון, אם יהיו תלונות - תכתוב, אני רוצה לשמוע גם דברים רעים אם יהיו כי אני הולך להכניס את הצורב הזה חזק למפרטים (ללקוחות הפרטיים) שלי ורוצה כל שביב מידע אמין עליו.

תוכל בבקשה לספר על:

רמת הרעש שלו בהשוואה לצורב הקודם שלך או בכלל.

האם הוא מאלה שנותנים SPIN עצבני לפעמים כשהכונן עובד או שומרים על רמת רעש אחידה.

איך רמת הבנייה

איך הפאנלים החדשים (תוכל להעלות תמונה) ?

מה מגיע עם הצורב, כי עם ה 1814 הגיע בהתחלה 2 דיסקים LIGHTSCRIBE 1 ו 1 CD ותיק מעור ל כ 20 דיסקים שלאחר מכן הם הורידו מהBUNDLE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי איתו נרו 7 אקספרס - כלומר באנדל עלוב

הצורב הקודם שלי היה LITE-ON ככה שלעומתו ה חרישי, בכללי הוא מאוד שקט , ברמה ששומעים את העין זזה ולא את הסיבוב.

הוא מאוד מסיבי ומרגיש בנוי טוב

הוא מגיע עם פאנל נוסף לבן, לא החלפתי אז אני לא יודע את הקלות בהחלפה.

SPIN עצבני עוד לא שמעתי. בקרוב אני אתקין מחדש אז אני אוכל לענות על זה בדיוק. אני אהבתי את המראה של הפאנל.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי קצת תגובות . ולא ממש הצלחתי להגיע להחלטה ..

אני צריך צורב אמין מאד בעל יכולת LIGHTSCRIBE .

כרגע יש לי 2 nec ואני רוצה פשוט אחד מהם כבר בן 6 והגיעה זמן להחליף אותו ..אבל שמעתי שה NECים החדשים לא טובים ..

אז אני רוצה לשמוע הצעות ...

נ.ב

אני מבקש רק דבר אחד .. אם משהו ממליץ נא להמליץ מהניסיון האישי ולא ממש ששמעתם או ראיתם בביקורת .. תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי קצת תגובות . ולא ממש הצלחתי להגיע להחלטה ..

אני צריך צורב אמין מאד בעל יכולת LIGHTSCRIBE .

כרגע יש לי 2 nec ואני רוצה פשוט אחד מהם כבר בן 6 והגיעה זמן להחליף אותו ..אבל שמעתי שה NECים החדשים לא טובים ..

אז אני רוצה לשמוע הצעות ...

נ.ב

אני מבקש רק דבר אחד .. אם משהו ממליץ נא להמליץ מהניסיון האישי ולא ממש ששמעתם או ראיתם בביקורת .. תודה .

אני לא מבין, לא קראת בכלל את מה שכתבו בעמודים האחרונים? קרא שוב בהתייחס למגבלות הבאות:

- אל תבקש פה דגם אחד מהולל כי לא תקבל. אחד שהתעקש קיבל את ההיפך - קרא כמה עמודים אחורה.

- כרגע יש עדיפות לצורב החדש של שכמו שראית חוץ מהטכנולוגיות שלו בפנים גם שני אנשים פה כבר מאוד מרוצים.

השאר נתון לשיקולך. קרא את 5 העמודים האחרונים ותעשה את השיקול שלך.

שבת שלום :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה ... אתה אומר ..

אתה יכול להביא לי בקשה את הדגם .. אני צריך גם שיתמוך ב כתיבה על דיסקים ...

וד"א מה אתה אומר על pioneer ?

לא היה לי ניסיון עם פיוניר ואני לא אגיד לך על מה ללכת הבחירה שלך, כבר אמרו פה למישהו וקראת מה קרה, עשה מה שאתה חושב שלנכון.

ו . . . אל תתחצף. אומרים לך לקרוא את העמודים האחרונים אז לך תקרא ותמצא את הדגם מעבר חבל על הזמן שלנו הכל רשום שם ותלמד לשמוע לאנשים ולא להיכנס ולהגיד שיעשו לך הכל כשזה רשום כמה עמודים אחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה לי ניסיון עם פיוניר ואני לא אגיד לך על מה ללכת הבחירה שלך, כבר אמרו פה למישהו וקראת מה קרה, עשה מה שאתה חושב שלנכון.

ו . . . אל תתחצף. אומרים לך לקרוא את העמודים האחרונים אז לך תקרא ותמצא את הדגם מעבר חבל על הזמן שלנו הכל רשום שם ותלמד לשמוע לאנשים ולא להיכנס ולהגיד שיעשו לך הכל כשזה רשום כמה עמודים אחורה.

בואנה יא מסכן אחד .. תקשיב לי ילדון תרגיע את הדיבור שלך, אל תהיה לי גבר מאחורי המחשב !

אתה לא רוצה לעזור לי אז לך תזדיין ואל תגיב בכלל מי אתה חושב שאתה !

אני קראתי 10 עמודים אחורה ולא מצאתי את הגם אז אל תזיין לי בשכל !

ועוד פעם אתה לא רוצה לעזור לי לא צריך ! ואל תגיב בכלל !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה יא מסכן אחד .. תקשיב לי ילדון תרגיע את הדיבור שלך, אל תהיה לי גבר מאחורי המחשב !

אהה ? :-X

1. XTRACT ידידנו, הנ"ל הוא אחלה הרמה להנחתה . . .

מורפיום . . . בערך כל עמוד 16 מרוח בדגם של . לפחות תדבר בנימוס כשאתה מבקש עזרה !

2. שוב > עמוד 16 . . . כמו שאמרתי ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד פעם אתה לא רוצה לעזור לי לא צריך ! ואל תגיב בכלל !

יש לך מיוט לחודש+אזהרה על העלבת משתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שבעקרון ה- SH-203B הוא הצורב הכי טוב כרגע (overall). מבחינת איכויות הכתיבה אני יודע שהוא מעולה, אבל מה לגבי ripping? אני עושה המון ripping של וסרטים, ומשתמש רק במדיות איכותיות של Verbatim MCC/TY. לא חשובה לי מהירות בכלל. האם הצורב הזה מתאים לי?

האם הצורבה הזה הוא "קורא" טוב? במה זה בא לידי ביטוי ולמה צריך קורא טוב? (הרי כל הכוננים קוראים דיסקים) ואיך אני אפיק מזה תועלת? האם קריאה איכותית קשורה ל- ripping איכותי?

עוד דבר, מה זה Scanning? ולמה עושים את זה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתח על זה שאלה בפורום הכללי, כאן זה דיון על צורבים מומלצים וחידושים אחרונים בשוק. אם תשים לב, כמה אנשים פה די בטוחים שהמלך החדש הוא דווקא הASUS 2014BLT שהגיע לפני כחודש לשוק וכבר זכה לביקורות אוהדות מאלה שקנו אותו (קרא את העמודים האחרונים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חברים ,

לגבי המלך החדש של DRW-2014L1T אני לא יודע , כי נדפקו לי כבר 3 דיסקים Double-Layer של Silver-Line וצרבתי במהירות 6.

ההודעה הכ"כ מוכרת מצורבי NEC:

POWER CALIBRATION ERROR !!!

burnerrorre1.th.jpg

יכול להיות שנפלתי על צורב דפוק מלכתחילה ?

ניסיתי לצרוב במהירות 6 ולא על המקסימום ( 8 ) ועדיין נדפק לי הדיסק , נראה שהוא צורב את ה-Layer הראשון ואז הצריבה נדפקת!!!!!

למישהו יש ניסיון עם Silver Line Double Layer והצורב הזה? יכול להיות שהוא לא עובד כ"כ טוב עם מדיות כאלה ? או Double Layer בכלל ?

אם כן , אני אחליף אותו , סה"כ שבוע והאריזה המקורית שמורה למקרה כזה! :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...