19 אינצ' בסביבות 2000 ש'ח. שימוש לפי עדיפות 1.גרפיקה 2.טקסטים 3.משחקים - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

19 אינצ' בסביבות 2000 ש'ח. שימוש לפי עדיפות 1.גרפיקה 2.טקסטים 3.משחקים

GQ4U

Recommended Posts

אני מקווה שהכותרת תמציתית, אני ארחיב בכל מקרה. השימוש העיקרי שלי במסך הוא בבית - עיצוב גרפי\קידוד html מה שאומר שאני מחפש מסך שיציג צבעים בצורה טובה (רצוי 16.7 אם יש בתקציב) ,בנוסף יציג טקסט קטן עמו שצריך (יש כאלה שנופלים בקטע הזה משום מה) אבל שלא יעשה בושות במשחקים (אני לא , המשחק היחיד שאני משחק זה america's army).

אי אפשר את הכל ביחד אני יודע , אבל אני מחפש את הפשרה. העדיפות ברורה = תמונה נכונה\הצגת טקסט

למדתי כמה דברים משוטטות בפורום:

EIZO הכי טובים בהצגת צבעים אך הם יקרים בטירוף ומפשלים במשחקים בגלל הפאנל.

LG1710HR - כרגע מככב במשחקים - מה לגבי היכולת הגרפית שלו ?

SAMSUNG - יש בילבול בדגמים לא ברור לי מה הולך בגזרה הזו. אני בעיקר שמעתי תלונות ,מלבד ה931BF (?)

970P - טרנטה באריזה יפה. לא טוב לעיצוב ולא למשחקים.

במידת הצורך - חירגו ב400 שח מאחר ולא קונים מסך כל חודש. ואם יש מסך שבדיוק מתאים ,אולי אפילו יותר. בבקשה בלי "אין על LG" "סמסונג שולטים" וכו . קראתי את הסטיקי ואת העמודים של השבועות האחרונים - אני מקווה לתשובות של ניסיון והתמצאות, לא ניחושים.

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LG ממש לא שולטים

סמסונג בטח לא

איך שאני רואה את זה יש לך שתי אפשרויות:

VIEWSONIC

או EIZO

שתיהן חברות מעולות

ותתפלא לא רחוקות מהתקציב ששמת

http://www.viewsoniceurope.com/se/Products/LCDProf/VP930.htm

מחיר בערך 2500 - חפש בזאפ (אפשר להשיג בפחות)

מסך חבל על הזמן

חפש גם בפורום יש דיונים בנושא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שציינתי ,חפשתי בפורום - לא מצאתי את ההסברים שיעזרו לי להחליט מאחר ולכולם כאן יש עדפות למשחקים יותר מאשר לעבודה בפוטושופ או קריאה.

לענייננו:

אני בטוח שיהיו הרבה אנשים מאוחר יותר שילא יסכימו איתך לגבי הLG.

לגבי הviewsonic \ eizo - אני נוטה להסכים. בעקבות התגובה קראתי את :

http://www.tomshardware.com/2005/11/17/viewsonic_vp930_lcd_monitor/page6.html

מחיר בזאפ 2500

סיכום שלהם: תמונה חייה עם הרבה צבעים אמתיים , קונטראסט מעולה ופיבוט אפקטיבי. משחקים....פייר לא מושלם. אני יכול לחיות עם זה

יש הרבה אנשים שיכולים להשבע שה1970HR מציג תמונה מהסרטים, מניסיונכם - האם זה נכון?

איזה דגם של של סמסונג\LG\eizo מתחרה בו ? מבחינת יחס : תמונה\ריספונס . ומה דעתכם בכלל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר מסכים של LG או סמסונג עם פאנל VA - כלומר, אני בטוח שיש, אבל אני לא ראיתי אותם

זה המתחרה מצד אייזו - אומרים בפורום שהוא יותר טוב מה VIEWSONIC אבל יש לו 12 מילישניות זמן תגובה

ול - VIEWSONIC יש 8 שזה מספיק לכל משחק

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=353108

בתקציב שלך, VIEWSONIC לוקחים...

דרך אגב, L1970HR לא מציג תמונה מהסרטים... השוויתי אותו למסך שלי (רשום במפרט מימין) ואצלי רואים יותר טוב... וגם חבר שלי שיש לו את ה חושב ככה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בLG 1970HR.

אני לא התנסתי בהרבה מסכי LCD, אבל אני חש הבדל ענק בצבעים בין המסך הזה ל CRT שהיה לי.

מצטרף לשאלה - הבדל חיובי או שלילי ?

חוץ מזה, הייתי היום בחנות, המסך 19 אינץ' נראה לי ענק מדי - בשביל מה צריך שטח מסך כזה ?. אני שוקל להוריד את המפרט ל17 אינץ' , הבנתי מה"מוכר" שבין הגרסאות של ה19\ה17 (למשל 931B \ 731B של סמסונג) יש את אותו מספר פיקסלים ושב19 זה פשוט נפרס יותר ולכן ה17 יראה הרבה יותר טוב, זה לא נראה לי הגיוני דעתכם בבקשה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה, הייתי היום בחנות, המסך 19 אינץ' נראה לי ענק מדי - בשביל מה צריך שטח מסך כזה ?. אני שוקל להוריד את המפרט ל17 אינץ' , הבנתי מה"מוכר" שבין הגרסאות של ה19\ה17 (למשל 931B \ 731B של סמסונג) יש את אותו מספר פיקסלים ושב19 זה פשוט נפרס יותר ולכן ה17 יראה הרבה יותר טוב, זה לא נראה לי הגיוני דעתכם בבקשה ?

נכון, למסכי "19 יש באמת שטח רב, אבל לדעתי זה בדיוק להיפך: אם אתה משתמש ברזולוציה הטבעית של המסך (1280X1024), שבה במיוחד טקסט נראה די קטן, במסכי 19 כל פיקסל טיפה יותר גדול, כך שהאותיות לא כל-כך קטנות. גם ב-"19 הרזולוציה הזו - שבה כמובן התצוגה מיטבית - מעייפת את העיניים, וב-"17 הרבה יותר. ובכלל - מה רע בשטח מסך גדול יותר? אתה לא חייב להגדיל כל חלון למקסימום, אם נוח לך עם גודל קטן יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, כל CRT נורמלי, לפי מה שידוע לי, אמור להציג צבעים כפי שהם באמת, ולי היה אחד טוב.

כשאני אומר שיש הבדל, הכוונה שהצבעים שונים, לא כפי שהיו בCRT. אני שם לב לכך באתרים שאני יודע איך הצבעים בהם אמורים להראות.

וזה כנראה לא הצבעים שאמורים להיות. זה לא משהו משמעותי, אבל אם אתה מעצב...

בכל מקרה הדרייבר של הכרטיס מסך עושה לי קצת בעיות, יכול להיות אחרי שאני יתקין אותו מחדש, הצבעים ישתפרו.

בקשר לשטח של 19', אני באמת חושב שחוץ מלראות קצת ממרחק, אין ממש יתרון על 17'

הפיקסלים לדעתי גדולים מדי - אובייקטים קטנים וקווים אלכסוניים נראים מחוספסים. אני מסתכל לדוגמא על הסמיילים בהוספת ההודעה

ואני מרגיש שהם לא לגמרי עגולים, רואים את הפיקסלים...

אם הייתי יודע שזה ככה, הייתי הולך על 17' או משקיע יותר כסף וקונה מסך רחב גדול.

(מסך רחב 19' לדעתי ממש קטן מדי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר מסכים של LG או סמסונג עם פאנל VA - כלומר, אני בטוח שיש, אבל אני לא ראיתי אותם

זה המתחרה מצד אייזו - אומרים בפורום שהוא יותר טוב מה VIEWSONIC אבל יש לו 12 מילישניות זמן תגובה

ול - VIEWSONIC יש 8 שזה מספיק לכל משחק

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=353108

בתקציב שלך, VIEWSONIC לוקחים...

דרך אגב, L1970HR לא מציג תמונה מהסרטים... השוויתי אותו למסך שלי (רשום במפרט מימין) ואצלי רואים יותר טוב... וגם חבר שלי שיש לו את ה חושב ככה...

עם כל הכבוד, המסך שלך עולה בין 500-700 שקל יותר מה 1970HR

ועדיין הHR מציג ביצועים מעולים ולא נופל בהרבה מהמסך שלך, אם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...