מסך 19" למשחקים, עד 2400 ש"ח - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך 19" למשחקים, עד 2400 ש"ח

moonjib

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לאיזה מסך, בעצם, יש את זמן התגובה הכי מהיר?

לי יש את ה-L1970HR, שעל הנייר יש לו 2MS שזה נחשב הכי מהיר שקיים היום, אבל אני עדיין מבחין במריחות. אני מניח שאין כל כך מה לעשות ושזו פשוט הטכנולוגיה. אבל האם יש מסך שנותן זמן תגובה מהיר יותר הלכה למעשה (לא רק בנתונים המוצהרים)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מכיר איזה חנות בארץ שאפשר לראות אחד מהמסכים האלה? vp930, vx922, 931bf?

קראתי כבר מיליון חוות דעת אבל שום דבר לא שווה לדבר האמיתי :)

אני הצלחתי לאחר כמה נסיונות שכנוע לראות במו עיניי את ה vp930, בחנות באג בסניף של הגרנד קניון, ובלי להתחייב לקנות אותו (כלומר הם הסכימו להזמין במיוחד את המסך, לפתוח אותו מהאריזה, לחבר, לבדוק והכל, וכל זאת מבלי שאני אתחייב לקנות !!! בהחלט יצאו גדולים.) אז שווה לנסות שם.. אם תנסה, דבר עם הבחור הגדול עם הקוקו. כשהוא יראה שאתה באמת רציני, הוא יהפוך עולמות כדי שתצא מרוצה. :smile1:

הבהרה - אני לא מבטיח כלום, לי היה קשה לשכנע (אפילו דיברתי בטלפון עם היבואן שלהם בשביל זה), אבל זה עבד פעם אחת. אולי זה יעבוד שוב.

לי יש את ה-L1970HR, שעל הנייר יש לו 2MS שזה נחשב הכי מהיר שקיים היום, אבל אני עדיין מבחין במריחות. אני מניח שאין כל כך מה לעשות ושזו פשוט הטכנולוגיה. אבל האם יש מסך שנותן זמן תגובה מהיר יותר הלכה למעשה (לא רק בנתונים המוצהרים)?

כן. ה vx922 מהיר יותר. כידוע זמן התגובה שמפרסמים זה זמן התגובה במקרה קצה הטוב ביותר, וגם אז רק grey to grey. ל vx922, זמן התגובה הגרוע ביותר הוא 10 ms בלבד !!! נכון להיום לא נראה לי שיש מסך עם יכולת תגובה פנומנלית כזאת, ובטח לא ה 1970hr, למרות שגם הוא לא איטי בכלל.

ד"א, הטכנולוגיה של LCD עדיין לא מצליחה למנוע מריחות, לא משנה כמה מהיר המסך. אם תחפש מריחות - תמצא.

רק כדי לשים אתכם בפרופורציה, זמן תגובה של CRT הוא במקרה הגרוע לכל היותר 0.8 ms (!!!), כלומר בערך פי 10מהיר יותר מזמן תגובה ממוצע של ה LCD של 2 ms (הממוצע שלהם הוא בערך 8 - 10 ms).

אז יש עוד דרך ארוכה עד שהעין שלנו באמת לא תוכל לזהות מריחות גם אם נחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. ה vx922 מהיר יותר. כידוע זמן התגובה שמפרסמים זה זמן התגובה במקרה קצה הטוב ביותר, וגם אז רק grey to grey. ל vx922, זמן התגובה הגרוע ביותר הוא 10 ms בלבד !!! נכון להיום לא נראה לי שיש מסך עם יכולת תגובה פנומנלית כזאת, ובטח לא ה 1970hr, למרות שגם הוא לא איטי בכלל.

ד"א, הטכנולוגיה של LCD עדיין לא מצליחה למנוע מריחות, לא משנה כמה מהיר המסך. אם תחפש מריחות - תמצא.

רק כדי לשים אתכם בפרופורציה, זמן תגובה של CRT הוא במקרה הגרוע לכל היותר 0.8 ms (!!!), כלומר בערך פי 10מהיר יותר מזמן תגובה ממוצע של ה LCD של 2 ms (הממוצע שלהם הוא בערך 8 - 10 ms).

אז יש עוד דרך ארוכה עד שהעין שלנו באמת לא תוכל לזהות מריחות גם אם נחפש.

ממתי לCRT יש זמן תגובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין על CRT לא יעזור.

אני מאמץ את ה 19" שלי חזק חזק .... שלא יתקלקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי איזה בלגאן! אני רציתי כבר ללכת על ה1970HR שעלה עד לא מזמן 2300 שקל, ולא הייתה לי בעיה לשלם.

עכשיו אני רואה יש ממליצים על הVP930 וראיתי ביקורות הוא באמת חיה.

רציתי לדעת מה זמן התגובה של ה1970HR לעומת הVP930, זאת אומרת באפור לאפור ובשחור ללבן, כי את זה לא ממש הבנתי.

רק הבנתי שאפור לאפור בVP930 זה 8MS, אבל בשחור לבן זה20MS שזה לדעתי מאוד מוגזם ויהיו מריחות.

מישהו עם המסך יכול להעיד שאין מריחות בכלל בסרטים ובמשחקים? כי זה בעיקר היעוד של המסך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה וכשניסתי לחפש מה השחור לבן שחור והאפור אפור בL1970HR זה תמדי רשם 2MS ובשום מקום לא רשום אם זה שחור לבן שחור

או אפור אפור.. והאם יש מריחות בVP930 כי אממ 20MS ניראה לי די הרבה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי נסיון עם שניהם. ה 1970HR באמת מהיר יותר, וזה מורגש, אבל רק במידה קטנה מאוד:

ב vp930 תוכל להרגיש במריחות במשחקים אם תחפש את המריחות.

ב 1970HR יהיה לך קשה יותר למצוא את המריחות, אבל בכל זאת תמצא אם תחפש קצת יותר בקפדנות.

אבל ב 2 המקרים, המריחות במשחקים באמת באמת לא משחקות תפקיד בכלל.

מכאן נובע בעצם שהיתרון ה"גדול" של ה LG1970HR אולי לא כזה גדול..

לעומת זאת ל vp930 יש יתרון ע-נ-ק בכל מה שקשור להצגת צבעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק יודע להעיד שההבדל בין ה-MAG שהיה לי, שהוא 8ms ל-L1970HR הוא מאוד קטן. יש הבדל, ואני לא אגיד שזניח... אבל עדיין קטן.

לא יודע לגבי ה-vx922, אבל אם זה נכון שהזמן תגובה שלו משחור ללבן לשחור הוא 10 אז הוא יותר מהיר... אבל עדיין לא נראה לי כל כך משמעותי. אם לא אכפת לך להוציא עוד 500 על מסך איכותי יותר - לך עליו. מצד שני, לא יודע כמה הבדל יש בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...