אני יודע שזה לא המקום הכי טוב לשאול את זה אבל...here goes - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני יודע שזה לא המקום הכי טוב לשאול את זה אבל...here goes

netanel1

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואו! זה פשוט הספר הכי מצחיק אי פעם!

ואני לא יודע איפה לקנות אותו!!!

יש לך מושג איפה?

הדבר היחידי שמצאתי לגביו, כלומר אם אתה רוצה לקנות אותו זה מכירה פומבית כאן:http://www.2share.co.il/ItemPage.aspx?ItemID=689

מקווה שעזרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד ספר בסדרת המשחק של אנדר?

כן יש עוד הרבה - סדרת אנדר היא 4 ספרים כולל המשחק של אנדר אם אני לא טועה הסדר הוא : המשחק של אנדר , קול למתים , קסנו סייד ויילדי המחשבה.

וכמו כן יש את הסדרה של הצל - שזה : הצל של אנדר , הצל של ההגמון , בובות הצללים , וגיליתי אחד חדש שיצא ב2005 שזה הצל של הענק שאותו עדין לא קראתי כי לא הייתי מודע לקיומו עד רגע זה (מלפני דקה).

בכל מקרה שווה קריאה .

[ltr]the hitchhiker's guide to the , but you should read it in english.[/ltr]

זה עדין היה גרוע , למרות שאז אפשר להבין הרבה בדיחות שניסו לתרגם אותו לעברית , אך עדין אחד הגרועים.

טוב שתהיה שנה טובה ומתוקה לכולם רק אושר ובריאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשוואה של דנטה

בדיוק אני קורא אותו עכשיו... הגעתי לחלקים (ספוילר) אחרי שהם את התאוריה של קובינסקי. בינתיים ספר די טוב, אבל אני מרגיש שלא הגעתי לשיא עדיין.

אין לי מושג מאיפה להתחיל :S

גוזף פיינדר (המנכ"ל פרנויה ורצח בעייניים -החדש )

המדריך לטרמפיסט בגלקסיה

המשחק של אנדר

רעש מלחמה (ישראלי- ממש טוב )

ארטמיס פאול (נחמד )

אוו יש המון... קשה ליזכר בכולם

אולי הסדרה הכי טובה שקראתי בחיים שלי... הראשון (המשחק של אנדר) הכי טוב בסדרה, תקרא גם את סדרת הצל... פשוט תענוג. אין, גאוני אולי קרוב לתאר אותה.

מכל הספרים שקראתי של קינג, הכי טוב היה "זה" - זה גם באופן כללי אחד הספרים הכי טובים שיצא לי לקרוא אי פעם.

קראתי אותו פעם ראשונה כשהייתי בן 14, והוא השאיר עלי רושם רציני עד היום (25...)

האמת קראתי את זה לא מזמן, לא יודע, ספר טוב, באמת נהנתי, יש בו הרבה צדדים, אבל... אממ... קצת.... מתיש אולי? טיפה ארוך, למרות שזה לא אופייני לי - אין לי בעיה עם עמודים - הכתיבה שלו אולי... נמרחת יותר מידי. וגם סוף מוזר. אבל די טוב.

בקשר למדריך לטמרפיסט... הספר הכי גרוע שקראתי בחיים שלי. הוא ביזארי. בושה למדע הבדיוני - למרות שיש לי תחושה שהוא עשה את זה בכוונה, כאילו כדי לצחוק על הג'אנר (?). חבל שלא יצא לו.

פשוט סבלתי כשקראתי אותו.

הספרים של דן בראון הם... בוא נגיד... פשוט כיף לקרוא אותם, זה לא איזה איכות כתיבה או משהו. כמו טראנס מסחרי של 3 דקות.

הבן-אדם אוהב בכלל מד"ב? אם לא תפתח לזה, אישית אני ממש אוהב מד"ב-מתח (Politics FTL).

וואי לא יודע למה, כאילו יש לי בלאק אאוט, אני לא זוכר את הספרים הטובים שקראתי בחיים שלי.

חחח הראשון שעולה לי בראש זה "שדה קרב ארץ", של ל. רון האברד. ממש נהניתי.

כשאזכר אכתוב פה, יכול להיות שאני קצת עייף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...