אני יודע שזה לא המקום הכי טוב לשאול את זה אבל...here goes - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני יודע שזה לא המקום הכי טוב לשאול את זה אבל...here goes

netanel1

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לגבי חולית, זה סדרה אז הספרים הולכים בסדר הבא:

1. חולית

2. משיח החולית

3. ילדי החולית

4. קיסר האל של חולית

5. כופרי חולית

6. בית הלשכה של חולית

יש גם את ספרי ה"בתים" (אטרדיאס, הרקונן) שאותם לא קראתי, אבל הבנתי שהם גם טובים ויש גם את ה"ג'יהאד הבלטריאני" שבא לפניהם. בקיצור הסדרה תספק לך בידור לה-ר-ב-ה זמן.

ד"א אם אתה מחפש פאנטזי, אז יש את רוברט ג'ורדן ולא-יודע-מה-שמו ז'לאזני, אך כיוון שאני לא אוהב את הז'אנר, איני יכול להמליץ לך על ספר ספציפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספרי הרלן קובן (הזדמנות אחרונה ודומיו) הם ספרי מתח מעניינים. הם לא ממש מורטי שערות כמו אלו של דן בראון והרבה יותר סטנדרטים (חטיפות, רציחות) אבל גם מעניין

ספר מעניין מאוד שקראתי לפני כמה חודשים הוא עולם הסוף של סופר ישראלי בשם אופיר טושה גפלה http://www.ibook.co.il/NS_GetProdInfo.asp?prodid=10072070

זה ספר שונה ומעניין, מספיק להגיד שהגיבור שלו מתאבד כבר בפרק הראשון כדי לרמוז על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם כן דן בראון האידיוט הזה עם הכתיבה המבוזרת שלו

אם כבר רב מכר - אז קלאסיקה :smile1: - את הארי פוטר האחרון ניסית?

האמת כשהוא יצא באנגלית קניתי אותו בחודש הראשון כי גם הייתי צריך לאמן את האנגלית שלי לפסיכומטרי מה שנקרא אבל לא מזמן האמת קראתי את העותק של אחי בעברית.

יש כל כך הרבה ספרים שפתחתם לי את התיאבון אליהם עכשיו, ופשוט אין לי מושג במי לבחור.

ד"א חולית, מה מסופר במשיח החולית\קיסר האל של חולית ומי מהם יותר טוב, ד"א גיליתי שיש למישהו שאני יכול השאיל ממנו את הסדרה המלאה של חולית אז יכול להיות שאני אעשה את זה.

והעולם סוף נשמע ספר מעניין מאוד הבנתי שהוא מאוד מקורי.

נ.ב. אני שמעתי דברים טובים על סדרת רומח דרקון, למישהו יש משהו מעניין להגיד על הסדרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בקושי קורא ספרים, כלומר אני קורא אך ורק כאשר מכריחים אותי, ואם לא מכריחים אותי אז אני לא קורא.

שמעתי שהספר "תיאום כוונות" טוב.

לגבי רומח הדרקון, אח שלי קרא את זה ומאוד נהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרלן קובן מגעיל אותי (זה שכתב את הנעלמים וכל שאר "רבי המכר" האלה)

כל הספרים שלו , אולי נחמדים תוך כדי קריאה (קראתי איזה שניים, לא זוכר איזה כבר, משהו על מנהל בחברת הייטק ומשהו על איזו להקה ושיר)

אבל הם לא משאירים רושם, הם מקולקלים כאלה, לא זוכרים אותם, אין בהם שום משהו חכם, נטו אנדרנלין.

והם כולם כתובים לפי אותה "נוסחה"

דן בראון די דומה, אבל הספרים שלו טיפה יותר טובים משל קובן, אבל באופן כללי לא ממליץ לא על זה ולא על זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון ניסיתי לקרוא הנעלמים ופשוט איפשהו בפרק ה-11 ככה התחיל להימאס לי, אני מאמין שזה בגלל אופן הכתיבה שלו אבל העלילה הביאה אותי די רחוק, ולגבי אוטופיית בננות הסיקור שקראתי עליו בסטימצקי לא נשמע מעניין מדי, בעיקר כי אני אוהד מושבע של ספרי מתח והרפתקאות ולא נראה שיש יותר מדי מתח באדם שרוצה לפוצץ את גבולות הארץ ולהשיט אותה לארה"ב למרות שהסיטואציה הייתה מאוד מצחיקה אם דבר כזה היה קורה במציאות והאמת קצת חכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגאוגרפיה של סוף העולם.

מלך החומוס ומלכת האמבטיה.

המשחק של אנדר, אפשר גם את שאר הספרים בסדרה...

רוב הספרים של טרי פראטצ'ט, בעקר עולם הדיסק.

ספרים של מרגרט ווייז וטריסי היקמן, רומח הדרקון, מחזור שער המוות.

מלכוד 22

פרנהייט 182

1980

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם רוב הספרים שהמליצו אני יכול להסכים חוץ מאחד.. ואני לא מאמין שמישהו בכלל העלה את הרעיון והציע לך לקרא אותו ואני מדבר על "מדריך הטרמפיסט לגלקסיה" איך הספר (כולל הסרט) הכי גרוע שנכתבו אי פעם , ואל תגידו אתה לא מבין על מה אתה מדבר כי הרי אתם אלו שלא מבינים שאת יכולים לקרא לספר הזה "התנך" או ספר , כן שמעתי אנשים שטענו זאת ... :kopfpatsch::nixweiss:

בכל מקרה המלצה אחת שמאד התחברתי אליה היא "המשחק של אנדר" תתחיל איתו תקרא את הסידרה ותגלה אפילו ש"הצל של אנדר" מסדרת "בין" אפילו יותר מרשים. בכל מקרה ספר מעולה מותח ולא נותן רגע מנוחה .

כמו כן אתה יכול לקרא גם את הרוזן ממונטה כריסטו ... יש גם את הספרים של אורי אדלמן ז"ל שהם מצויניים מותחים אומנם דומים לעצמם בעלילה אבל עדין שווה אני נהנתי בכל מקרה. אם אהבת את דן בראון ודומיו תאהב גם אותו .

טוב מקווה שעזרתי , ושוב פעם ראה הוזהרת אל תתקרב לזבל הזה מדריך הטרמפיסט סרט גרוע וכך גם הספר... התפוח לא נפל רחוק מהעץ...

טוב קריאה מהנה ולילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז היום הלכתי וקניתי את הספר של רשומות רומח הדרקון-דרקונים של דמדומי הסתיו, אבל אולי אני אלך בקרוב מאוד לקנות עוד ספר אז אני אבדוק את המשק של אנדר(כי לא היה להם אותו היום) אז תודה רבה לכולם ואני אשמח אם תציעו עוד ספרים להתייחסות לעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...