התקינו לי כבל ישר וסוויצ'ים. יש תקשורת בין המחשבים ואין אינטרנט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקינו לי כבל ישר וסוויצ'ים. יש תקשורת בין המחשבים ואין אינטרנט

oev israel

Recommended Posts

שלום ותודה לעונים.

התקינו לי היום כבל ישר לרשת בין 2 מחשבים עם אקספי.

המחשבים מקושרים ביניהם מעולה, ויש תקשורת ביניהם.

אבל כמה שניסה המתקין כולל עבודה עם המדריך שמופיע פה בפורום, לא הצלחנו להתקשר לאינטרנט מהמחשב השני (הלקוח).

עכשיו הוא טוען שדיבר עם מבין בענין, והלה אמר לו שאי אפשר להתקשר בו זמנית משני המחשבים. לשם כך צריכים יותר מכבל מוצלב. מה שהוא יוכל לעשות זה רק שכל פעם בנפרד אוכל להתקשר לאינטנרנט (2 חייגנים בכל מחשב אחד).

האם הוא צודק? מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק,אותו מבין עיניין לא מבין בגרוש כי אפשרי רק כבל מוצלב ומודם

ואם פועלים לפי המדריך פה בפורום ומגדרים ICS כמו שאמרו לפני הכול עובד(ניסתי תמדריך לפחות 3 פעמים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, הייתה אי הבנה.

מדובר בכבל ישר לא מוצלב. ובסוויצ'ים.

יש שיתוף בין המחשבים + + הניסיון לאינטרנט , לכן כבל מוצלב לא מספיק. אז הוא עשה לי כבל ישר וסוויץ'.

ולא עובד האינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשבים משותפים בצורה מושלמת. אני רואה מכל מחשב את המחשב השני ומה שיש בו, מוריד קבצים וכו' משני המחשבים.

כך שלא נראה לי שהוא טעה בחיבורים, אחרת זה לא היה עובד בכלל, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת שיטה קצת עקומה. עדיף לך לחבר את המודם ישר למחשב, ואת המחשב לחבר לסוויץ ואז לעבוד עם ICS רגיל. אני בטוח שאתה יכול לסדר את זה גם ככה (עשיתי את זה גם פעם) אבל זה הרבה יותר מסורבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר רק את אחד המחשבים למודם , ומשם לסוויץ' זה מסורבל .

בכל פעם שהוא ירצה לגלוש במחשב המשני באינטרנט , גם המחשב הראשון יהיה צריך להיות מחובר . מציק .

לאיזה חברת אתה מחובר ? שתי אפשרויות הכי הגיוניות :

א 1. להתקשר לחברה ולבקש חיבור קבוע . בינלאומי , ברק ונטוויז'ן בד"כ לא עושות בעיות .

א 2. לחבר את הסוויץ' בכבל מוצלב למודם שמחובר קבוע . הגלישה תהיה חופשית .

ב 1. החברה מסרבת לחבר קבוע .

ב 2. לקנות ראוטר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...