איך שומרים את כל המיילים להעברה למחשב חדש? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך שומרים את כל המיילים להעברה למחשב חדש?

rino

Recommended Posts

אני לא חושב שיש צורך, הייצוא ב 2003 עובד נהדר, מנסיון רב, קל ופשוט מאוד לשימוש

ובלי קשר לשאלה שלך, סתם המלצה :

אני מבין שאתה משתמש בדואר של הספקית שלך, מסוג POP3

בכל ספקית אפשר ליצור כלל העברת דואר

אני תמיד יוצר לעצמי כלל (דרך האתר של הספקית) שיעביר עותק של כל מכתב שאני מקבל, לאימייל מסויים שלי בג'ימייל

ככה, אם אני בטעות מוחק הודעות מהאווטלוק, אני יודע שיש גיבוי שלהן בג'ימייל הייעודי הזה שלי, ואני יכול לחפש אותן שם בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tasks כן, כל השאר לא

חשבון דואר לא בעיה להגדיר מחדש, ואפילו עדיף לפעמים

כל השאר - רק אם יש דברים חשובים, כמו כללי הודעה רבים, חתימה מסובכת והגדרות אישיות מיוחדות - אז באמת אולי מומלץ תוכנה חיצונית לגיבוי

אחרת, ממש מיותר... די קל להגדיר את כל השטויות האלה מחדש.

סתם טיפ למי שמתשמש ב אווטלוק 2003 - איך לצבוע הודעות מסויימות בצבע בולט - (נניח מכתבים מהבוס, או ממישהו חשוב אחר)

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=172390.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שאם כבר עוברים למחשב חדש אז מומלץ לנצל את ההזדמנות לעשות tweakים/ניקיון יסודי לכל ההגדרות. עדיין לדעתי הרבה יותר קל להתחיל ממה שקיים (שאהבת עד עכשיו) מאשר להגדיר מחדש מאפס. כשאתה עובד עם תוכנה ייעודית אתה יודע שאין לך מה לדאוג - כל מה שקשור לאימייל - מגובה. כשאתה מגבה ידנית, אתה צריך לחשוב מאה פעם על כל פריט קטן. אני כמובן יודע לבצע את הגיבויים בשתי השיטות. כל מה שתוכנות ייעודיות מבצעות אפשר לבצע ידנית/חצי אוטומטית ע"י גיבוי שברירי הרג'יסטרי וקבצים עלומים. אפשר גם להחזיק רשימה כמו האחרונה שלי לראות מה רלבנטי. אפשר גם להחזיק רשימה עם מפתחות הרג'יסטרי והתיקיות לגיבוי. עדיין, בבוטום ליין, פשוט יותר קל דרך תוכנה ייעודית, גם למשתמש מתקדם.

סימוכין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...