הופתעתי לטובה מהמסך ?CMV 221D 22'' LCD 5ms ולכן קניתי אותו! - עמוד 5 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הופתעתי לטובה מהמסך ?CMV 221D 22'' LCD 5ms ולכן קניתי אותו!

kob27

Recommended Posts

חברה החליפו לי אתמול את המסך לאחר שנמצא פיקסל תקוע ;D

מה שמעניין אותי במסך הוא הניגודיות. לפי מה שכותבים באתרים השונים זה 1:700 אבל בחוברת ההדרכה שקיבלתי עם המסך רשום שזה 1:800

למישהו יש מוסג איזה מהם היא הנכונה?

אני שמח שהחליפו לך, ב KSP אני מניח? גם אני קראתי בחלק מהאתרים שהניגודיות 1:700 ובאתרים אחרים 1:800, אני הולך על 1:800 כי זה מה שכתוב בחוברת של היצרן, למה שישקרו? :nixweiss: אחלה מסך גם אם זה 1:500 רואים מצויין, מאוד בהיר וחד והכי חשוב ענק!

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הלכתי היום ל-KSP בנתניה לראות את המסך. הבעיה היא שהתנאים רחוקים להיות מטובים: אף אחד מהמסכים בחנות לא מכוון, הכל מחובר באנלוגי ואין שום דרך לחבר משהו ב-DVI. בנוסף באתי לא מוכן ובלי מהבית, וכל סרטוני ההדגמה שלהם מורדים מהרשת ברזולוציה ממש נמוכה. בגדול המסך נראה לא רע, אבל השוואה למשהו היה קשה לעשות, שכן כל המסכים שעמדו מסביבו היו בעצמם מסכים די זולים. האם מישהו היה בסניף אחר של KSP בתנאים יותר טובים?

חוצמזה, עוד מישהו בארץ מוכר את המסך הזה מלבד KSP? החיפוש ברשת לא הניב הרבה תוצאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שהחליפו לך, ב KSP אני מניח? גם אני קראתי בחלק מהאתרים שהניגודיות 1:700 ובאתרים אחרים 1:800, אני הולך על 1:800 כי זה מה שכתוב בחוברת של היצרן, למה שישקרו? :nixweiss: אחלה מסך גם אם זה 1:500 רואים מצויין, מאוד בהיר וחד והכי חשוב ענק!

:xyxthumbs:

אממ... ניגודיות לא משפיעה על חדות ובהירות... ניגודיות משפיעה על עומק השחורים במסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ... ניגודיות לא משפיעה על חדות ובהירות... ניגודיות משפיעה על עומק השחורים במסך...

1:700 מול 1:800

אין הבדל שאני מאמין שהעין תבחין בו.

זה כמו (בערך) ההבדל בין 2MS לבין 3MS,

לא מרגישים,

נכון?

אז גם בניגודיות זה נחשב לזניח ביותר,

לדעתי ולדעת רבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה מסך גדול רציתי לדעת אם יש הבדל גדול בין המסך 22 לבין ה 19אינצ'?

יש לי היתלבטות קשה מאוד בין המסך של הCMV ל מסך האיכותי הזה...

http://www.pandas.co.il/product_info.php?advertisor=zap&products_id=15217

יש הפרש גדול במחיר ויש גם הפרש גדול באיכות עכשיו נותר רק להגיד אם הגודל קובע ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

720P בלי בעיה. לגבי מתיחה לא חושב שצריכה להיות בעיה.

השאלה היא איך אתה מחבר X360 למסך?

יש לו rgb לפי המפרט, לא יודע אם הוא יכול לעבוד עם 2 קלטים יחד, או בנפרד, אני יבדוק.

אחד החסרונות של המסך הזה הוא חוסר היציאות המחריד (אגב בגלל זה המחיר הטוב, המכס לוקח עוד 50 אחוז מס

על מסך עם יציאות tv) אבל יחסית למחיר די לא רע.

ראיתי אותו היום אצל חבר, מסך חמוד במחיר טוב, אחריי שהגעתי מה שלי (שעולה יותר מכפול)

גיליתי שהוא לא נראה כל כך טוב כמו שתיארו אותו פה, רואים נחמד טיפה כהה, מבחינת ביצועים - חביב לא יותר, מבחינת מחיר - להיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...