הופתעתי לטובה מהמסך ?CMV 221D 22'' LCD 5ms ולכן קניתי אותו! - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הופתעתי לטובה מהמסך ?CMV 221D 22'' LCD 5ms ולכן קניתי אותו!

kob27

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לפחות מחכה בקוצר רוח,נשמח אם תצרף שלו :xyxthumbs:

אין בעיה אני אפרסם. עד שאני אכתוב מה אני חושב עליו כדאי לקרוא את הדיון הזה על Chimei 221D שמצאתי בחיפוש באינטרנט, זה מפורום מחשבים מאוסטרליה והדיון רץ על 85 עמודים!!! והמסכנה שאני הבנתי שבמחיר שלו זו מציאה!

http://forums.whirlpool.net.au/forum-replies.cfm?t=550669&p=1

ויש גם תמונות http://home.exetel.com.au/shakows/100_5551.jpg

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה שלוש של המסך המדהים הזה CMV221D

CMV221D_001.jpg

CMV221D_002.jpg

CMV221D_004.jpg

אם אתם שואלים מה זה המכשיר שעל המסך שנראה כמו מצלמת קוראים לזה TRACKIR וזה קורא את תזוזת הראש ומתרגם את לתנועה במסך, לעוד פרטים:

http://www.naturalpoint.com/trackir/02-products/product-how-TrackIR-works.html

כמו שאתם רואים אני חובב סימולטורים וכבר הספקתי לטוס ב FS9 וב LOCK-ON ורואים מצויין ויש כמובן את התוספת בצדדים מה שלא היה במסך הקודם שלי LG1970HR (שכבר נמכר היום), בהשוואה אליו המסך הזה משתווה אליו מבחינת ביצועים, בהירות, צבעים, מהירות (למרות שזה "רק" 5 MS) וכו', הדבר היחידי ששמתי לב אליו הוא כשהמסך שחור לגמרי רואים קצת אור לבן בחלק העליון של המסך ובתחתון מה שלא היה ב L1970HR, זה כנראה מראה שזה פחות טוב מה במשהו אבל אין לי מושג מה זה אומר בטח מישהו יוכל להסביר לי אבל עבורי המסך לא נופל בביצועים מה ואף משתווה לו בכל מה שקשור לסרטים, וכמובן סימולטורים \ משחקים.

מסקנה שלי - אם אתם מתכוונים לקנות מסך עדיף רחב וגדול, ואם אין לכם כל כך תקציב (3000-5000 ש"ח) אז CMV221D הוא המסך עבורכם, שווה לראות אותו בתוצגה לפני זה יכול להיות שלא תאהבו אותו :-\ לא לשכוח זה מסך "22 רחב במחיר של 2350 ש"ח בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שהבנתי הוא מיוצר בטאיוואן, הם חברה שמוכרת את המסכים שלה להרבה חברות מוכרות, DELL הולכת לייצר את מסכי ה "22 שלהם מ CHIMEI כך לפחות קראתי בפורום בחו"ל. לגבי סרטים רואים בסדר גמור, די דומה לאיך שראיתי עם המסך הקודם שלי LG1970HR רק שפה רואים גדול יותר ורחב שזה מדהים! לפי דעתי מי ששוקל לקנות היום מסך שיקנה רק רחב וכמובן גדול. יש את הדיון הזה מפורום באוסטרליה שמתפרס על 86 עמודים http://forums.whirlpool.net.au/forum-replies.cfm?t=550669&p=1 אז אם יש לכם סבלנות תקראו ואולי תקבלו פידבק יותר מיקצועי, לא נראה לי שזה מסך לאנשים שעוסקים בגרפיקה וכו' אבל למשתמש הביתי המומצע, סרטים, , משחקים, המסך הזה מצויין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למישהו מושג איפה יש אותם בתצוגה? שמעתי נראה לי פה באיזה פורום שיש אותם בתצוגה אצל KSP.

כן אני ראיתי אותו ב KSP בת"א קרוב לעזריאלי, ויש שם מלא מסכים לידו שתוכל להשוות, ביניהם LG1970HR .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לך ! אני אלך לראות השבוע.

ואם אתה מזמין אל תשכח להגיד להם שאתה מעונין לפתוח את המסך ולהפעיל אותו במקום בזמן הקניה ובמידה ויש פיקסל שרוף אחד שיביאו לך מסך אחר, אם הם לא יסכימו אז תזמין מהסניף שבפ"ת כמו שאני עשיתי, שם הם מאוד נחמדים וביצעתי את הבדיקה במקום, הסניף בת"א הוא יותר מידי גדול והם לא הראו נכונות לבצע את הבדיקה ולכן קניתי בפ"ת, אבל כשאני התקשרתי רק לת"א היה את המסך בתצוגה אז כדאי שתתקשר לפני לראות איפה יש מסך בתצוגה.

דבר אחד ששכחתי לציין זה שאין למסך אופציות של שינוי גובה או סיבוב במקום, יש לו רגלית מאוד רחבה (מסך ענק ברוחב של 53 ס"מ וגובה 34.5) שניתן להזיז וניתן רק לשנות את זוית המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היית בסניף פ"ת בסגולה? יופי! יותר קרוב אליי

כן ליד צומת סגולה, החבר'ה שם על הכיפאק, הפעילו לי את המסך ובדקתי שהכל עובד ושאין פיקסלים שרופים ואיך מרכיבים (לא שזה מסובך).

הנה כמה מסימולטור קרבי Lock-On

ScreenShot_011.jpg

ScreenShot_012.jpg

וזה מבט בעיני המתבונן מבחוץ (המצלמה גורמת למסך להיראות עגול, הוא ישר כמו סרגל)

CMV221D_007.jpg

CMV221D_009.jpg

CMV221D_012.jpg

מסך מעולה, סיימתי לראות עכשיו את הסרט Crank גירסת TC ורואים לרוחב על כל המסך ורואים מצויין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התמונות והכל... ממש מרשים!

איך בדיוק בדקת את המסך בחנות? הם חיברו לך אותו למחשב עם ונתנו לך להוריד את התוכנה לבדיקת פיקסלים שרופים? נשמע לי יותר מדי נחמד בשביל להשמע כמו KSP שאני מכיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...