mobo and 2gb ram for e6300 for as little as possible - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

mobo and 2gb ram for e6300 for as little as possible

B.D.B

Recommended Posts

הבעיה היא לא הפלטה האחורית אלא העליונה.. אבל לא הסתכלתי על צורת החיבור של ה-VX, יכול להיות שזה לא עקרוני איתו.

כן הצ'יפסט עד כדי כך חם (אי אפשר להשאיר את האצבע על הגוף קירור כשהוא באוברקלוק).

האמת שעכשיו אני מריץ Stress Prime בהגדרות סטוק ואני מודד טמפ' עם חיישן חיצוני הוא רק באיזור ה-45 מעלות שזה בסדר.. (אני מניח שהצ'יפ עצמו יותר נוסק לכיוון ה-48 מעלות) למרות שהוא בטח גם מתקרר קצת מהמאוורר ששמתי על הזכרונות.

צריך לבדוק מה המצב ב-S&M שבאמת שוחק את המערכת, ובאוברקלוק כשיגיע הזמן.

ה-DS4 - אני חושב שהקירור שלו לא בהכרח יעיל במיוחד.. גם על ה-AW9D אחד הביקורות ציינו שהוא חם מדי למגע, ונראה לי ש- דווקא דאגו למגע טוב בין הצ'יפים לגופי קירור (בניגוד ללוחות של אסוס בהם יש ראיות למגע כושל לפעמים).

ואם כבר להשקיע 1200 ש"ח בלוח נראה לי הייתי מעדיף את ה-... למרות שצריך לחכות לעוד דיווחים וביוסים חדשים בקשר ליכולות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]ok, so it's either DS3 or S3. as far as and vmods (and hence also oc capability) are they both compatible?

basically I'm asking if there's the slightest difference between the S3 and the DS3 (and I really don't care if it last 5 years or 10)

as far as heat sink goes will the scythe ninja+ fit?

how much did you manage so far, btw?[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביוסים שונים, ה-DS3 יותר נפוץ ולכן זוכה ליחס מעודף מהבחינה הזו. מבחינת הצלחה באוברקלוק שניהם מגיעים לבאסים מאוד גבוהים של מעל ה-450 בד"כ.

הנינג'ה אמור להתאים בלי בעיה, גם ה-ExtremeSpiritII אמור להתאים ביחד איתו עד כמה שאני יודע.

אגב אני עכשיו מריץ באס 400 (כלומר 2.8Ghz) ומריץ S&M - טמפ' מירבית של חיישן חיצוני (שתקוע בין צלעות הקירור של הצ'יפסט) היא באיזור ה-60 מעלות. זה גבוה מדי לדעתי, אי אפשר להשאיר את האצבע על הצלעות ליותר מ-4-5 שניות.. לדעתי זה מצב לא בטוח להרצה של 24/7.

העלתי את המתח של המעבד ל-1.4v, בגלל שקיבלתי שגיאות ב-s&m ישר על ההתחלה.. אבל זה לא עזר, כנראה שזה הגירסת בטא של התוכנה, כי עכשיו אני מריץ גירסה ישנה יותר זה לא נותן לי שגיאות. את המתח השארתי אותו דבר בכל מקרה לבינתיים.

כשבדקתי את הלוח לפני שלקחתי אותו הרצתי Memtest כ-10 דק' ב-440 (כלומר 3.0Ghz), רק כדי לבדוק שאין שגיאות חמורות לפני שאני לוקח..

עדיין לא ניסיתי להיכנס לווינדוס בבאס הזה, אולי אחרי ההרצה הזו של s&m אני אנסה.

זה הבאס שאני שואף לעבוד בו בקביעות, לא חושב שנחוץ לי יותר מזה.

עידכון: מריץ עכשיו s&m ב-440 רק FPU (שאמור לאמץ את המעבד הכי הרבה לפי מה שכתוב שם) והטמפ' של המעבד היא 60 (לפי EasyTune) ושל הצ'יפסט היא 56 לפי החיישן החיצוני. בבדיקה של הזכירון הצ'יפסט מתחמם יותר, ניסיתי לנתק את המאוורר שיושב על הזכרונות והטמפ' שם הגיעה לרתיחה של 66 לפני שהחלטתי לחבר את המאוורר שוב (נראה שזה במגמת עליה מתונה) - כרגע 60 מעלות עם המאורר באיזור (אבל הוא לא מכוון ישירות לצ'יפסט יש לציין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]thanks for the help, but they are almost 450 nis over the g.skill HZ, I'm thinking about the mushkin XP-2 800 (996523) they are also fatbody D9's and can reach 1066Mhz (effective obviously) according to 2 reviews I've seen and are "only" 200 nis more.

any other ideas?[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...