יש איזו דרך לעלות את החום? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש איזו דרך לעלות את החום?

Systema

Recommended Posts

כן, גזר באמת יגרום לך להיות כתום יותר (3 גזרים זה מספיק בשביל להתחיל לקבל גוון כזה)

scofield, אתה די גיי. גם אווטר וגם חתימה? צקצקצק.

אבל למה לעזאזל לגרום לעצמך לחלות? נגיד שהצלחת, באמת שעדיף לך ללכת לבצפר מאשר לסבול מחום.

פשוט מבריזים :/

חתימה זה של הסידרה או.סי

וזה שאני אוהב את נמלטים לא הופך אותי לגיי , סתכל על עצמך בתול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא מבין את כל "שיטות" ההברזה האלו..ואללה,אם לא רציתי ללכת לבצפר, פשוט היתי נשאר בבית מלכתכילה.

אבל היי, אל תקשיב לי...היתי נוכח רק יומיים בשבוע.

אבל בשבילך אחי: בקש מחבר שיתן לך אגרוף באף, אחד חזק וישיר. תשאר בבית שבועיים-תירוץ מעולה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שיטה פשוטה מאוד להעלות את החום זה מה שאני עושה שאני מוציא גימלים עשיתי את זה בערך 50 פעם:

תקנה מסטיק בזוקה תינגוס חצי מהמסטיק שלא יהיה גדול מדי תלעס קצת ,תיקח שקית ניילון של הסופרים תקרע חתיכה קטנה משהו כמו קופסאת גפרורים ,שים את המסטיק בתוך ותגלגל את השקית עליו ותלעס שוב תוציא שוב את המסטיק ותוסיף עוד חתיכה כזאת ושוב תלעס רק שהפעם על אותה שן במשך איזה חמש דקות ככה זה גורס לחיכוך של השן עם השקימסטיק ואז השן נהיית חמה את המדחום תשים על השן אבל תיזהר שלא יעלה מעל 38 מעלות כי אז היא תדע שאתה משקר

בהצלחה

אם לא הולך תנסה שוב גם לי לא הלך בהתחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהייתי קטן אכלתי הרבה גזר, ועכשיו אני ג'ינג'י.

הסיפור עם הבננה עובד. ניסיתי פעם וזה הצליח. כנראה לא שמת מספיק מלח או משהו. אם זה לא עובד תנסה לשים קטשופ, כי יש שם ריכוז גדול יותר של מלח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שיטה פשוטה מאוד להעלות את החום זה מה שאני עושה שאני מוציא גימלים עשיתי את זה בערך 50 פעם:

תקנה מסטיק בזוקה תינגוס חצי מהמסטיק שלא יהיה גדול מדי תלעס קצת ,תיקח שקית ניילון של הסופרים תקרע חתיכה קטנה משהו כמו קופסאת גפרורים ,שים את המסטיק בתוך ותגלגל את השקית עליו ותלעס שוב תוציא שוב את המסטיק ותוסיף עוד חתיכה כזאת ושוב תלעס רק שהפעם על אותה שן במשך איזה חמש דקות ככה זה גורס לחיכוך של השן עם השקימסטיק ואז השן נהיית חמה את המדחום תשים על השן אבל תיזהר שלא יעלה מעל 38 מעלות כי אז היא תדע שאתה משקר

בהצלחה

אם לא הולך תנסה שוב גם לי לא הלך בהתחלה

::) ::) ::):hi::nixweiss::s07:

מה? ? ?

לא עדיף פשוט לחמם את המדחום וזהו?

אני לא צריך שום שיטה כזאת בשביל להבריז, אני פשוט לא בא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנאדם, אל תעשה את הדבר עם המלח זה לא אנושי! (וחוץ מזה יש לכם ביסוס כלשהו? או שאתם סתם אומרים לו לעשות את זה להנאתכם? אם כן הייתי רוצה לראות)

תראה מה אתה עושה לעצמך רק בשביל לעלות את החום, תשאר בכתה או שאל תבוא מה אתה מאזוכיסט או משהו כזה שזה מה שאתה עושה לעצמך?

:nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שתפקידו של המלח פה זה פשוט לייבוש הגוף - כשאין איזון בגוף בין כמויות המלח למים אז הגוף מתייבש (ובנוסף בא החום)

והבננה זה רק בשביל "להמתיק" את המליחות

בקיצור תבריז וזהו - הכי בריא :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא נראה לי.. אם היו רוצים להמתיק היו משתמשים בדבש או משהו...

הדבר הזה פשוט מגעיל ברמות אבל מה שכן זאת תחילת שנה והלימודים פחות חזקים האמצע שנה... וגם יותר מקפידים כי זה תחילת שנה אז עדיף כבר להיות חולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי להמליץ לך על שיטת הברזות שעובדת מעולה (מניסיון..)

"עידו?! בוקר טוב! למה אתה עוד לא ער?"

"- אבא אין לי כוח ללכת"

"אתה בטוח?"

"- כן כן אני ילך יותר מאוחר"

"ויש לך משו חשוב?"

"- לא, לא ממש"

"טובבב אוקיי לילה טוב :)"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי לכם שהשיטה עם הבננות עובדת. לא צריך לחתוך. תקלף אותה עד הסוף, זה חשוב. אחר כך, תשים הרבה מלח(כל פעם שזה נעלם קצת, תוסיף עוד קצת) ואז בסוף תאכל. זה לא יהייה כל כך טעים, אבל זה עובד!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיטה עם המסטיק רק נראת מסובכת אבל היא הדבר הכי פשוט

והניילון נבלע בתוך המסטיק אתה לא מרגיש את הניילון

ות'חלס אחי אם לא בא לך אל תקום פשוט מה יותר פשוט מזה?

זה לא שאתה בצבא ואתה תישפט על זה מחבוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...