יש איזו דרך לעלות את החום? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש איזו דרך לעלות את החום?

Systema

Recommended Posts

הכוונה לא חום של המחשב.. חום גוף יעני שאני יוכל להבריז קצת..

קראתי באיזה מקום שאם אני אוכל בננה עם מלח אני יחטוף 40 מעלות חום... אז אכלתי שתיים ולא קרה כלום (על הטעם אין מה לדבר... לא מאחל לאף אחד)... חחח אם במקרה יש מישהו שמבין בזה אני אשמח לתשובה תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תנסה לאכול טיפה גיר, זה עובד בדוק

אני יודע כי בכיתה ג' הכנסנו למורה שלנו[מעניין אם היא עוד חייה] גיר שהצטבר במשך שנים על המחק לתוך התה ולקראת סוף היום היא הרגישה לא טוב. למחרת היא לא באה לבי"ס. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לאכול טיפה גיר, זה עובד בדוק

אני יודע כי בכיתה ג' הכנסנו למורה שלנו[מעניין אם היא עוד חייה] גיר שהצטבר במשך שנים על המחק לתוך התה ולקראת סוף היום היא הרגישה לא טוב. למחרת היא לא באה לבי"ס. ;D

גיר מסרטן. תסיק לבד למה היא כנראה לא הגיעה לבית הספר יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיר מסרטן. תסיק לבד למה היא כנראה לא הגיעה לבית הספר יותר...

מה פתאום גיר ללוח לא מסרטן( תחשוב על כל החלקיקים שהם שאפו במשך השנים), בטח ובטח שלא במינונים ששמנו לה - לא שמדדנו או משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol:

גיר כן מסרטן!

תיקח תפוז תוסיף לו קצת פילפל שחור, ותשים במיקוגל ל2 דקות...

סתם מה הבעיה פשוט כנס לאמבטיה תיתקלח 15 דקות עם מים קפואים וזהו!

ד"א אני זריך לאכל הרבה גזר (ברזל....) לא משנה שגבר בה לי להקיעה אבל ראיתי פעם באוטובוס הקסמים שמישהו אכל הרבה איזה חתיף כתום ואז הוא התחיל להיות כתום~!~ זה יכל לקרא לי? (אני אוכל 3 גזר ביום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol:

גיר כן מסרטן!

תיקח תפוז תוסיף לו קצת פילפל שחור, ותשים במיקוגל ל2 דקות...

סתם מה הבעיה פשוט כנס לאמבטיה תיתקלח 15 דקות עם מים קפואים וזהו!

ד"א אני זריך לאכל הרבה גזר (ברזל....) לא משנה שגבר בה לי להקיעה אבל ראיתי פעם באוטובוס הקסמים שמישהו אכל הרבה איזה חתיף כתום ואז הוא התחיל להיות כתום~!~ זה יכל לקרא לי? (אני אוכל 3 גזר ביום)

האזבסט בגימנסיה יותר מסוכן :s07:

ועכשיו זה הכה בי, אנחנו יכולים לתת לך הצעות ל"העלאת החום" הא? >:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, גזר באמת יגרום לך להיות כתום יותר (3 גזרים זה מספיק בשביל להתחיל לקבל גוון כזה)

scofield, אתה די גיי. גם אווטר וגם חתימה? צקצקצק.

אבל למה לעזאזל לגרום לעצמך לחלות? נגיד שהצלחת, באמת שעדיף לך ללכת לבצפר מאשר לסבול מחום.

פשוט מבריזים :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...