רק להזכיר לכם כמה מטומטמת המשטרה שלנו - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רק להזכיר לכם כמה מטומטמת המשטרה שלנו

Coca Cola

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3303491,00.html

הזמר גלעד שגב והחברה צילמו השבוע שוד מזויין כחלק מהקליפ של השיר החדש "נצמד ללב". משטרת לקחה את הסיפור ברצינות וביקשה מכל הנוכחים להזדהות.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"כמה מטומטמת המשטרה שלנו"?.....

צוות הפקה בשקל וחצי מארגן שוד מבוים בעיר בלי להודיע לרשויות עם דמה, או אולי אפילו אמיתי. המשטרה רואה שוד בתהליך ועוצרת אותו אותה קורא למשטרה מטומטמת? למה כי היא לא מכירה את הסלב הע-נ-ק-י גלעד שגב ?:lol:

תתבגרו.

זה מזכיר לי את הקליפ של זהבה בן שאירגנו גם איזו שוד או מרדף או משהו, כמובן בהפקה של ישראלית של שקל, ואחד הרוסים בקליף הביא AK47 לצילומים ובטעות נפלט לו כדור כשהוא התחיל לשחק כמו ילד קטן עם הנשק על הסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מזכיר לי את הקליפ של זהבה בן שאירגנו גם איזו שוד או מרדף או משהו, כמובן בהפקה של ישראלית של שקל, ואחד הרוסים בקליף הביא AK47 לצילומים ובטעות נפלט לו כדור כשהוא התחיל לשחק כמו ילד קטן עם הנשק על הסט.

זה בגלל שהוא לא משחק CS בתור טרוריסט....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה כתוב שהם לא יידעו את הרשויות?

וחוץ מזה, כשרואים מצלמות וצוות הפקה מסביב, וה"שומרים" אומרים שהם לא שומרים וזו רק הפקה,

משטרה נורמלית הייתה אומרת סליחה טעינו והולכת, במקום הם מבקשים תעודות זהות ומתחקרים אנשים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"כמה מטומטמת המשטרה שלנו"?.....

צוות הפקה בשקל וחצי מארגן שוד מבוים בעיר בלי להודיע לרשויות עם דמה, או אולי אפילו אמיתי. המשטרה רואה שוד בתהליך ועוצרת אותו אותה קורא למשטרה מטומטמת? למה כי היא לא מכירה את הסלב הע-נ-ק-י גלעד שגב ?:lol:

תתבגרו.

דבר ראשון גם אני לא יודע מי זה גלעד שגב ::)

דבר שני, כמו שנאמר מעלי,

וחוץ מזה, כשרואים מצלמות וצוות הפקה מסביב, וה"שומרים" אומרים שהם לא שומרים וזו רק הפקה,

משטרה נורמלית הייתה אומרת סליחה טעינו והולכת, במקום הם מבקשים תעודות זהות ומתחקרים אנשים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה סרט (של אפריים קישון, עד כמה שאני זוכר) בו כנופייה שודדת במסווה של צילום סרט על שוד בנק. השוטרים אפילו עוזרים להם...

מצאתי: "ארבינקא". וזה שוד מפעל הפיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה סרט (של אפריים קישון, עד כמה שאני זוכר) בו כנופייה שודדת במסווה של צילום סרט על שוד בנק. השוטרים אפילו עוזרים להם...

מצאתי: "ארבינקא". וזה שוד מפעל הפיס.

ההופעה הראשונה של שייקה אופיר בתפקיד השוטר המיתולוגי

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואז ידע כל שודד בנק שכל מה שהוא צריך לעשות הוא ללהסתובב עם מצלמת ככיסוי. ;)

אבל ברצינות - זה לא מוכיח טיפשות של המשטרה אלא דווקא (באופן מפתיע) עבודה טובה , כאשר רואים משהו חשוד - בודקים.. ולא סומכים על סיפורים של אף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים כמוך, שמחפשים מה להגיד רע על המשטרה, אם זה היה להיפך - היו מאשימים את השוטרים בטמטום, שהשודדים עבדו עליהם שמצלמים קליפ... לי למשל, אין שום שמץ של מושג איך גלעד שגב נראה...

ואגב, אני באמת חושב שהמשטרה אימפוטנטים וצריך לעשות משהו בקשר לזה, אבל זאת ממש לא דוגמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי אין מושג איך הוא נראה, אבל לא מדובר פה במצלמה ביתי או סתם , ולא מדובר בקבוצה קטנה של חבר'ה שרצו עם אקדחי-צעצוע, ישב שם צוות הפקה שלם, עם יותר ממצלמה. מי מושיב צוות הפקה בשוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...