רוצים לדעת למה לא כדי ללכת לחנויות כדי לקנות מחשב תכנסו - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצים לדעת למה לא כדי ללכת לחנויות כדי לקנות מחשב תכנסו

or0126

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא בכל חנות זה ככה

לי יצא לעבוד באיזה רשת גדולה שמוכרת גם מחשבים ליפני כמה שנים

קצת אחרי השיחרור

וזה היה בתקופה שלא ידעתי הרבה על מחשבים

למזלי כל המחשבים הגיעו אם מיפרט סגור וגם ככה לא היה כל כך הרבה אפשרויות אז

אבל פיטרו אותי ובאופן מוזר לא פיתרו אותי ביכלל ביגלל הידע אלה ביגלל שהסגנית מנהלת לא סבלה אותי

בכל מיקרה נתנו לי שכר מינימום וזהו

ושמתי לב שכל הזמן הם לוקחים צעירים אחרי נותנים להם מינימום ומפטרים אותם אחרי תקופות קצרות

וכמובן הרמת מיקצועיות ברשת המסוימת הזות מאוד נמוכה

כי אנשים שמבינים טוב לא יעבדו בישביל 20 שקל לשעה ואלה שמתחילים לילמוד מפותרים גם ככה אחרי זמן קצר

ואז הצרכן מקבל מוכרים שלא מבינים כלום מהחיים שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

לא לא מסכים בעליל ...

לא מנווולים חברי היקר זה כוחות השוק ידע זה כוח ......

אין לך ידע ....אתה תשלם על זה ....

אנלוגיה דומה ...

שרברב ,טכנאי מזגנים,חשמלאי

עם אתה צריך משהו...מאותם אנשים אתה משול לבדיוק אותו לקוח שרוצה מחשב ...ואין לו מוסג מה דוחפים לו שם ...

עכשיו תחזור לסיפור שכתבתה ותחשוב שבמקום מחשב אתה מזמין שיפוץ בגלל שצינור התפוצץ בריצפה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא מסכים בעליל ...

לא מנווולים חברי היקר זה כוחות השוק ידע זה כוח ......

אין לך ידע ....אתה תשלם על זה ....

אנלוגיה דומה ...

שרברב ,טכנאי מזגנים,חשמלאי

עם אתה צריך משהו...מאותם אנשים אתה משול לבדיוק אותו לקוח שרוצה מחשב ...ואין לו מוסג מה דוחפים לו שם ...

עכשיו תחזור לסיפור שכתבתה ותחשוב שבמקום מחשב אתה מזמין שיפוץ בגלל שצינור התפוצץ בריצפה ...

אתה לא יודע עד כמה אתה צודק...

היה לי בעיות עם הגיר. אז הלכתי למוסך המורשה של פיגו' (יש לי 206 04 לא תגידו משהו ישן גמור מת). בקיצור המוסכניק בודק את האוטו והוא אומר לי שהגיר גמור ואני צריך לעשות שיפוץ גיר .. אמרתי סבבה כמה זה יעלה לי אז הוא התחיל לחשב וזרק לי כל מיני מיליים שלא הבנתי בסוף הוא חישב ויצא 12... אמרתי לו מה השתגעת איך 12????

ואז הייתה לי הרגשה שהוא מנסה לסבן אותי... מזל שיש לי חבר שאבא שלו מוסכניק.... הוא לקח את האוטו למוסך המורשה של פיגו' (אותו המקום שאני הייתי כמה ימים לפני) ואיזה פלא, לא דובים ולא יער. אין צורךבשיפוץ גיר רק למלא שמן וכל מיני שטויות יצא לי פחות מ 200 שקל!!!!!!

במדינה הזאת רק קולטים שאין לך מושג בתחום מסויים ישר מנסים לעשות עליך קופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא רוצה להיפטר מהמלאי...מה חדש?

למה הוא מחזיק סטוק של מעבדים בחנות?

אולי דוחפת בעלי חנויות לדחוף את P-D כדי שהיא תגמור את המלאי.

אולי מתח הרווחים שלו גדול יותר ?

אתה לא יודע עד כמה אתה צודק...

היה לי בעיות עם הגיר. אז הלכתי למוסך המורשה של פיגו' (יש לי 206 04 לא תגידו משהו ישן גמור מת). בקיצור המוסכניק בודק את האוטו והוא אומר לי שהגיר גמור ואני צריך לעשות שיפוץ גיר .. אמרתי סבבה כמה זה יעלה לי אז הוא התחיל לחשב וזרק לי כל מיני מיליים שלא הבנתי בסוף הוא חישב ויצא 12... אמרתי לו מה השתגעת איך 12????

................................

אני חושב שזה קורה בכל מדינה.

תחמנים יש בכל מקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שרוצה המלצה על חנות למחשבים שהיא, מספר אחד בארץ בנושא שרות, אחריות, אמינות, ומעל לכל מקצוענות. שיפנה אלי לפרטי אכן יש תקווה שיצוצו עוד כאלה. זאת גם חנות מצויינת לאלו מכם שמעדיפים לבנות את המפרט בעצמם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אהבתי

עכשיו חפרתי קצת במגירה ומצאתי שתי הצעות מחיר לפני שפניתי לפה לקבל מפרט.

הוא הביא לי מעבד

D 2.8

זיכרון 512

לוח אמ שכחתי

כרטיס מסך 5500

הארד דיסק 160

מארז ג'נרי כנ"ל הספק

כולל מסך שטוח הכל 3.5K

ואני רוצה להזכיר הוא לא מזכיר את החברות.. -.-" ניסו לדפוק אותי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם דבר ישראלי: ישר לצעוק "עבדו עלי עבדו עלי" בלי סיבה מוצדקת! :s07:

זה נכון שיש בארץ מלא חנויות מחשבים עם שירות מחפיר, יחס מזלזל וחוסר ידע אבל אפילו כשאתם נתקלים בחנות יחסית נורמאלית שמציעה מפרט נורמאלי אתם עדיין מתלוננים. המפרט שפותח התראד הציג הוא מפרט נורמאלי למחיר הזה, יש מלא חנויות שמוכרים מפרטים גרועים בהרבה, אל תשכחו שמישהו שמבין בוודאי לא יקנה בחנות שכונתית ברוב המקרים והמפרט הנ"ל הוא מפרט שנחשב מעל לממוצע. (אולי לא בשבילכם אבל בשביל אנשים שלא כ"כ מבינים זה בהחלט מעל ללמוצע)

לפותח התראד, המחיר שנתנו לך הוא מחיר סביר לחלוטין למחשב בטווח הזה ואי אפשר להגיד שמעבד D945 זה מעבד חלש, נכון שיש את הC2D אבל קשה להביא מפרט נורמאלי עם C2D שכולל כרטיס מסך ולוח נורמאליים במחיר כזה, נסה בעצמך ותיווכח.

צירפתי מפרט שבניתי, השתדלתי שיהיה כמה שיותר דומה לשלך שים לב ששמתי מוצרים זולים וג'נריים ככל האפשר, מארז הכי פשוט וכרטיס מסך באותו רמת מחיר.

ה300 שיצא לחנות יותר יקר זה זניח וזה לא נכון להניח שהוא עבד עליך, כנ"ל לגבי התגובה האחרונה גם פה הוא לא ממש עבד עליך,

אם אתה רוצה לדעת חברות אתה יכול לשאול -> לא נראה לך החברות או שהוא לא מפרט מספיק אתה לא צריך לקנות.

לפותח התראד תגיד שלא נכנסת לחנות הזאת בשביל לעשות צחוק הרי זה ברור שבגלל זה נכנסת והצגת עצמך כ"אחד שלא מבין"

אגב, יש הרבה מצב שהוא היה יורד עוד במחיר אם היית מנסה להוריד אותו למה הרבה חנויות מציעות מחירים קצת יותר גבוהים בהתחלה כדי שיהיה להם מאיפה לתת הנחה ומתנות כשהלקוח מבקש (כל הלקוחות מבקשים ורבים מתפתים לקנות מחנות גמישה במחיר ואחת שנותנת "מתנות" ::))

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...