רוצים לדעת למה לא כדי ללכת לחנויות כדי לקנות מחשב תכנסו - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצים לדעת למה לא כדי ללכת לחנויות כדי לקנות מחשב תכנסו

or0126

Recommended Posts

טוב אז כהה אני בקרוב הולך לקנות מחשב לא כלל מסך ב4000-4500

אז החלטתי ללכת לחנות (אחת ליד הבית) ושיתנו לי הצעה

אגב אני מבין במחשבים ובמיוחד בחומרה ולא רציתי לתת מפרט כדי לראות עם האנשים שם מנסים לרמות אותי

בכל מקרה אני הולך לשם מדבר עם המוכר (שנראה כמו איש נחמד ) אני אומר לו שאני לא ממש מבין במחשבים ...... ושאני צריך מפרט בסכום הנ"ל

לא כלל מסך

אז הוא אומר בסדר .... כך הנה ההצעה:

PENTIUM D 3.4 GHZ מעבד

gygabyte 81945plge לוח אם

giga ram זכרון (לא שתי סטיקים של גיגה אלא גיגה בכלליאפילו לא רשום על בשתי כרטיסים או אחד ולא רשום חברה)

wd 160 gb sata2 דיסק כשיח

dvd צורב (לא מוזכר דגם ואז מצב שהוא לא יתן את הh10)

geforce 6600 le 256 mb pci-e כרטיס מסך

מארז מהודר 500W

מקלדת +עכבר (לא רשום איזה)

סה"כ 4300!!!!!!!!!!!!!!!!

ואז הוא אומר זה מחשב חזק מאד!!!! מעבד 3.4 גיגה הרץ וכרטיס מסך מאד מאד מאד חזק!!!!

(ברגע זה אני כבר ניהיה אדום אבל שתקתי)

ולפני שעזבתי מעוצבן (לא הראתי לו את זה שיחקתי אותה לא מבין) אמרתי לו שהציעו לי מעבד 1.8 גיגה הרץ בקי אס פי (סתם הפלצתי אותם) והם אמרו שזה מעבד טוב

אבל אני לא יודע... אני לא מכיר את המעבדים האלה.... יש לי אותם אבל.... (...=תירוצים) והמעבד ש שאני נתתי לך יותר טוב יש לו יותר גיגה הרצים....

אהה כן במשך כל השחיה הוא השוויץ הכך של פנטים די יש 2 ליבות!!! ושזה הדור החדש וששאלתי בקשר לקור 2 דאו הוא אמר שזה ליין חדש שיש לו אבל ואני הוא שוב הזכיר את הפנטיום די...

בונה המוכרים היום נחשים שלא מבינים כלום ולא נותנים לך כלום בתמורה ל4300 שקל!!!!!!!! (בכזה תקציב אפשר לבנות מחשב פי 1000!!!) שאתה נותן להם ומשקרים לך בפנים

מקווה שנהנתם ושהבנתם שלא קונים מחונויות שליד הבית כי הם רמאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה עצוב שאני אומר את זה אבל - WELCOME TO ISRAEL

זה ידוע שבכל חנות מחשבים מקומית הם דוחפים לך מפרט ג'נרי וממציאים לך שטויות על מעבד 3 GHZ מהיר במיוחד וחדיש, כך גם לגבי כרטיס מסך "מיוחד למשחקי מחשב וגיימרים" וכך גם העכבר ג'נרי.

-------

רק אנשים מבוגרים וזקנים קונים בחניות המקומיות האלו כי הם בסך הכל רוצים מחשב לגלוש באינטרנט ולפתוח את המייל שלהם.

זה ידוע שבשביל לקנות מחשב טוב במחיר סביר אתה חייב להרכיב את המפרט לבדך ולהזמין מחברה גדולה שמחזיקה מלאי שמיועד לגיימרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עצוב שאני אומר את זה אבל - WELCOME TO ISRAEL

זה ידוע שבכל חנות מחשבים מקומית הם דוחפים לך מפרט ג'נרי וממציאים לך שטויות על מעבד 3 GHZ מהיר במיוחד וחדיש, כך גם לגבי כרטיס מסך "מיוחד למשחקי מחשב וגיימרים" וכך גם העכבר ג'נרי.

-------

רק אנשים מבוגרים וזקנים קונים בחניות המקומיות האלו כי הם בסך הכל רוצים מחשב לגלוש באינטרנט ולפתוח את המייל שלהם.

זה ידוע שבשביל לקנות מחשב טוב במחיר סביר אתה חייב להרכיב את המפרט לבדך ולהזמין מחברה גדולה שמחזיקה מלאי שמיועד לגיימרים.

אחי המבוגרים האלה כביכול הם ההורים שלך של שכן שלך ושל דוד של שכן שלך קיצר כל הארץ1!!(חוץ מ hwzoner's)

אני רשמתי ת זה רק כדי להראות לכם כמה שפלים אנשים!!!! ולא כי לא ידעתי את המצב המפרט שהוא נתן לי שווה בקושי 2500 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מרשה להורים שלי לקנות מחשב לבד.

וכמו שזה עכשיו אני בערך ה"דוד" שכל המשפחה שואלת אותו איזה מחשב לקנות.

-------

וד"א אם אני לא טועה הת'רד הזה לא ממש קשור למודינג ואלקטרוניקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלך פעם לעשות מסע קניות בדרום תל-אביב.

אתה רוצה לקנות איזה מפסק לאלקטרוניקה , זורקים לך "20 שקל". אתה רוצה להחליף ספק למחשב , כגודל ההספק של הספק ג'נרי כך גם יהיה מחירו.

--

אבל זה משהו שלומדים להסתדר איתו. לפעמים אתה יכול לנצל את ה"בורות" של האנשים האלו לטובתך.

הייתי ממליץ לכולכם לקרוא את הספר "תורת המשחקים", תלמדו דבר או שניים על התמודדות עם אנשים כאלו ובכלל דברים חשובים לחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שכל חנות וחנות עושה מיפרטים דפוקים בכוונה

אני כן חושב שיש הרבה מאוד חוסר מיקצועיות בתחום וזה כולל גם הרבה חנויות גדולות ולא רק קטנות

לצערי אין בארץ חנויות מחשבים שמיתמכות בגימרים או ביכלל באנשים שקונים רכיבים מדרג בינוני ומעלה

וביגלל זה אפילו להזמין כרטיס מסך דרג בינוני לוקח הרבה זמן בהרבה חנויות

אבל זה לא רק בתחום הזה-

אני הזמנתי נינטנדו DS LITE +"מכשיר גיבוים "

וזה כבר הרבה זמן בהזמנה ועדין לא הגיע

ויש לי הרגשה שאני לא יראה את המכשיר ביכלל כי אמרתי לחנות שאם זה לא יגיע בשבועים הקרובים

שתישכח מההזמנה ועברו כבר כמה ימים מאז והמכשיר לפי מה שהם אמרו כבר לפני יותר מי שבוע במכס

ועדין לא קיבלתי טלפון

דבר דומה קרה לי אם מערכת רמקולים וכרטיס קול שהזמנתי מחנות גדולה

ושזה הגיע הם אמרו לי שהעלו תמיסים ואם אני רוצה לקבל תדברים אז אני צריך לשלם סכום יותר גדול באופן משמעותי

וזה היה אחרי חודשים שהזמנתי תדברים

כמובן לא קניתי תרמקולים ותכרטיס קול מהם ואף פעם לא יתקרבתי לחנות הזות יותר

אני גם רוצה ליפתוח דיון על זה בקרוב(בלי שמות ורמיזות לפי חוקי הפורום כמובן)

אבל אני חחכה ליראות מה יקרה אם הDS שהזמנתי

בקיצור החנויות בארץ חובבניות וחלקן לא אמינות וצריך ליחיות אם זה

ואני למדתי שאני מזמין משהו לא סטנדרטי לפי לקחת בחשבון שיכול להיות שזה לא יגיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה חדש? היום כבר כמעט כולם יודעים שלא כדאי לקנות מחשב מהחנויות הקטנות האלה כי באמת המוכרים שם לא מבינים בשיט בחומרה. יש מספר קטן מאוד של אתרים וחנויות בארץ שבאמת ניתן לקבל בהם שירות טוב. אני ממש לא רוצה שזה ישמע כמו פירסום אבל יש חנות / אתר אחד ספציפי בארץ שמתמחה בבניית מחשבים לגיימרים והבעלים שלו הוא בחור מבין שגם מעורב מאוד בקהילת הגיימינג הישראלית וחובב חומרה גדול שיכול לתת לכם תמיכת חומרה מלאה בכל נושא שרק תשאלו. אז כדי לא לפרסם אני לא יזכיר את שם החנות אבל מי שמעוניין יכול לפנות אלי בפרטי לקבלת פרטים נוספים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה חדש? היום כבר כמעט כולם יודעים שלא כדאי לקנות מחשב מהחנויות הקטנות האלה כי באמת המוכרים שם לא מבינים בשיט בחומרה. יש מספר קטן מאוד של אתרים וחנויות בארץ שבאמת ניתן לקבל בהם שירות טוב. אני ממש לא רוצה שזה ישמע כמו פירסום אבל יש חנות / אתר אחד ספציפי בארץ שמתמחה בבניית מחשבים לגיימרים והבעלים שלו הוא בחור מבין שגם מעורב מאוד בקהילת הגיימינג הישראלית וחובב חומרה גדול שיכול לתת לכם תמיכת חומרה מלאה בכל נושא שרק תשאלו. אז כדי לא לפרסם אני לא יזכיר את שם החנות אבל מי שמעוניין יכול לפנות אלי בפרטי לקבלת פרטים נוספים

אחי דבר אולי יש מישהו נורמאלי הארץ אתה לא מפרסם חוץ מזה שאין חוק שאוסר הזכרת חנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

or0126 אם יזכירו פה חנויות כל הזמן

הרבה קרציות יתחילו לימצוץ תפורום אז חבל יש הודעות בפרטי בישביל זה

וחוץ מיזה זה לא רק חנויות קטנות שיש להם עובדים חובבים\נוכלים

יש גם הרבה חנויות גדולות אם אותה בעיה ואני מדבר מניסיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי היה לי משו דומה, הוא נתן לי כרטיס Radeaon ועם הלוח BAD AXE, ואז הוא אמר ואיי שכחתי 975X הם עובדים רק עם NVIDIA חחחח

ובחנות אחרת...

הוא אמר לי לא להתקרב לחברות מעפנות כמו GSKILL וOCZ ורק זיכרונות של KINGSTON או טווינמוס...

הוא רצה לתת לי ספק של טרמלטייק, אז אמרתי לו שאני מעדיף FSP או ENERMAX

הוא אומר לי שהאנרמקס טובים אבל אם יש קפיצת חשמל או משו אז הספק "מגן" על עצמו, ומעביר הכל ללוח וישפרוף אותו...

ובTT זה לא יקרה !

והוא הציע לי מארז של IBM (בול כמו הצבאיים) ב499 ש"ח עם הספק "הכי איכותי בעולם"

הוא בכ. מסך אמר לי, שרק כרטיסים של גיגהבייט, אמרתי לו שיש לכם לידטק באתר הוא אמר כן, אבל אני ממש לא ממליץ וגם לא או חחחח

בקיצור, מי שלא יודע, מוכרים ולא חרטא והוא יקנה את זה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...