ההגרלה הגדולה של HW-Zone! עמ' 65: - עמוד 44 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההגרלה הגדולה של HW-Zone! עמ' 65:

T-Flash

מה אתם חושבים יהיה בקופסא?  

1089 הצבעות

1. 1. מה אתם חושבים יהיה בקופסא?

Recommended Posts

• תגובות 750
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

שלום לכל המתרעמים על זה שההגרלה צריכה להיות אך ורק לאנשי הפורום או למי שיש מעל 50 ו הודעות (באמת שהכמות לא משנה).

אני אחד מהמשתמשים שנמצאים כל יום בפורום ובאתר ... בודק קורא , בעיקר קורא לא מגיב כי לרוב כבר הגיבו על הכל וכשאני יכול אני עוזר... לכן לא תראה המון הודעות במונה הודעות שלי ... אם כבר חשבתם על משהו בסגנון הייתם צריכים לחשוב אולי על זמן הימצאות במערכת למרות שזה גם לא מעיד הרבה ... כי לפעמים אני רק בודק ( או כל בן אדם אחד) רק משהו קטן ויוצא ולפעמים אין שום דבר שמעניין או חדש...

הגרלה היא מלשון הגרלה אין להבדיל בין דת גזע או מין. מי שחבר הפורום גם מי שרק הצטרף להגרלה בסוף ישאר אני מקווה אם לא הפסד שלו... וזהו . מה שנקרא פרסום מפה לאוזן וכו'... לא משנה אם זיכיתי או לא הרעיון עצמו נחמד ומבורך יש אנשים שמאושרים בגלל זה וזה מה שחשוב .(ולא , לא זכיתי).

חג שמח!

גל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכל המתרעמים על זה שההגרלה צריכה להיות אך ורק לאנשי הפורום או למי שיש מעל 50 ו הודעות (באמת שהכמות לא משנה).

אני אחד מהמשתמשים שנמצאים כל יום בפורום ובאתר ... בודק קורא , בעיקר קורא לא מגיב כי לרוב כבר הגיבו על הכל וכשאני יכול אני עוזר... לכן לא תראה המון הודעות במונה הודעות שלי ... אם כבר חשבתם על משהו בסגנון הייתם צריכים לחשוב אולי על זמן הימצאות במערכת למרות שזה גם לא מעיד הרבה ... כי לפעמים אני רק בודק ( או כל בן אדם אחד) רק משהו קטן ויוצא ולפעמים אין שום דבר שמעניין או חדש...

הגרלה היא מלשון הגרלה אין להבדיל בין דת גזע או מין. מי שחבר הפורום גם מי שרק הצטרף להגרלה בסוף ישאר אני מקווה אם לא הפסד שלו... וזהו . מה שנקרא פרסום מפה לאוזן וכו'... לא משנה אם זיכיתי או לא הרעיון עצמו נחמד ומבורך יש אנשים שמאושרים בגלל זה וזה מה שחשוב .(ולא , לא זכיתי).

חג שמח!

גל

מסכים איתך לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי הפורום האחרון החלטנו שמפגשי הפורום הם עניין לפורום - לא לאתר.

אם הפורום (זאת אומרת הקהילה) רוצה לארגן , אנחנו נעזור ונתמוך, אבל זה צריך להגיע מהפורום.

אנחנו ניתן את כל הגב (וקצת תשורות ;) )אם זה יזדקק, אבל שוב, הדרישה, הארגון וכל השאר - זה צריך להגיע מכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...