ההגרלה הגדולה של HW-Zone! עמ' 65: - עמוד 23 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההגרלה הגדולה של HW-Zone! עמ' 65:

T-Flash

מה אתם חושבים יהיה בקופסא?  

1089 הצבעות

1. 1. מה אתם חושבים יהיה בקופסא?

Recommended Posts

מדהים ביותר מה שהכינו פה. ציפיתי להגרלה כלשהי, אבל לא למשהו כזה ענק. באמת כל הכבוד. אני לא חושב שיש אתר (או חברה כלשהי) בארץ שמסוגלים (או רוצים) לתת פרסים בשווי 50 אלף ש"ח לגולשים שלהם. אני בטוח שההגרלה הזו תביא חשיפה נרחבת לאתר ותמשוך גולשים נוספים.

ההגרלה הראשונה - 23 פרסים, כלומר 23 זוכים, וזו רק ההגרלה הראשונה בסידרה, מעניין מה יהיו הפרסים בהמשך...

דבר אחד שקצת הפריע לי הוא שלא רשמו שההגרלה מוגבלת לחברי הפורום (לפחות לכאלו שנרשמו אפילו יום לפני ההגרלה), מכיוון שזה ייצור מצב שבו אנשים שישמעו על ההגרלה ממקורות שונים ואין להם עניין באתר, ישלחו את הפרטים שלהם לתחרות ואולי אפילו יזכו. אני מניח שהנהלת האתר תדע לטפל בנושא בצורה הטובה ביותר.

בכל מקרה, אני ממליץ לכולם להיכנס לכל האתרים של הספונסרים, כך שהם ירגישו שהאתר הזה מביא להם גולשים, ואולי בעתיד הם יממנו הגרלות נוספות.

ההגרלה מיועדת לגולשי האתר, לא רק לחברי הפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 750
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

חחח אני אז מכיר כבר 2 אנשים שנולדו ביום הזה. אחד מהם זה אבא של ידידה שלי.. איך זה באמת? לדעתי מגניב.

גמאני אקעקע אחד... איפה סוגרים עלזה איתם? כל אתר שרוצה אני אעשה את זה, במיוחד תמורת סכום כזה...

HW זון, אל תשכחו אם יש לכם חשק אני פה.. :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נהה, זה מיותר.

לא תספיק לנצל את הפרס כמו שצריך :smile1:

אני אהיה מרותק לכסא מנהלים בחדר שלי במשך כל חיי, עקב נקודת חן שיש לי על האוזן, אם אקום מהכסא, הרופאים אומרים שנק החן הזו תתחיל להצמיח שיערות שחורות ועבות, זה קשור לאיזה גן רציסיבי גרוזיני שקיבלתי משני ההורים שלי.

אז אני די מרותק למקום, אבל בהחלט לא גוסס, אני אחיה חיים ארוכים ומשגשגים, כאן על כסא המנהלים.

עכשיו, יש לי פה מסך כזה מאפן...

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת מעניין אותי לדעת איך מטפלים במצב של מישהו שמזייף ושולח פרטים של חבר פורום אחר, או שנשלח בטעות האימייל פעמיים..

אגב - כל הכבוד לHWZONE, אני ארשם במהלך היום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשתמש בכל התירוצים בבת אחת , שמור גם להגרלות הבאות !! ;D

;)

אפשר להשתתף רק באחת.. אז צריך להשתמש בכמה שיותר.. :smile1:

btw, עברתי ביופסיה לפני כמה שנים בכפץ ללא הרדמה וכאב לי מאוד.. היום יש צלקת מכוערת אך אני מאמין שהמסך של או אפילו הכרטיס מסך יעזור לי

להפיג את הכאב הנפשי שלי :'(

btw2, המורה שלי להיסטוריה הוא פסיכופת שברח מממוסד למפגרים וכאשר הוא ביקש לעבוד כמורה הוא לא הזדהה כפסיכופת ולכן אני זה שמשלם את המחיר הנפשי :'( :'(

אנא עזרו לי לעזור לעצמי בעזרת הזכיה, אל תשלחו כלום, ומנהלים יקרים, תנסו לגרום לי לזכות :'( :'( תודה מקרב לב :-*

----------------------------------

8) ;D :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחח

כדאי לי גם להיות חולה בזה??

גם אני נרשמתי ואני מקווה לזכות באחד מכרטיסי המסך או בלוח אם של הקונרו!!

נחכה ונראה!!

תודה לכל מי שיזם את ההגרלה הזאת!!

ושנה טובה לכל חברי האתר HWzone ומנהליו כאחד!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...