ההגרלה הגדולה של HW-Zone! עמ' 65: - עמוד 22 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההגרלה הגדולה של HW-Zone! עמ' 65:

T-Flash

מה אתם חושבים יהיה בקופסא?  

1089 הצבעות

1. 1. מה אתם חושבים יהיה בקופסא?

Recommended Posts

נראה לי שהכי טוב לחייב לכתוב בפרטים שם פרטי+שם משפחה וכתובת, ככה זה לא יהיה כ"כ קל לזייף.

הבעיה היא, שנניח יהיו 2000 הודעות, קצת קשה יהיה לבדוק כל אחת..

חבל שלא כתבתם פשוט מערכת הרשמות PHP+MySQL וכך היה אפשר לכתוב משפט IF שיתריע על כפילויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 750
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כמו לשכור את שירותיו של עלמר פעד לציד ערנבים ???

סטווואאההה 8)

אללה פרק 2 בעונה החדשה של המשפחה הכי צהובה בעולם :P

ולא, זה לא ספאם.

זה מעבר לספאם :-X - זאת השעה :smile1:

אני מבקש לא לסטות מהנושא עם הצעות חכמולוגיות, ולסמוך עלינו שאנחנו יודעים מה שאנחנו עושים. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלחתי מייל, אני מקווה שאני אזכה במשהו (יום הולדת קרוב (18.10) אולי זה ישפיע לטובה, אבל אולי לא כי בתאריך הזה בדיוק נפל עלי מבחן בהיסטוריה :-X) אף פעם לא זכיתי בהגרלות :P

לפחות אין לך יומולדת באותו יום עם היטלר. :]

באמת מעניין מה יהיה בהגרלה הבאה. אל תבנו ציפיות יש בפורום כ26K משתמשים.. הסיכויים כמעט אפסיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות אין לך יומולדת באותו יום עם היטלר. :]

באמת מעניין מה יהיה בהגרלה הבאה. אל תבנו ציפיות יש בפורום כ26K משתמשים.. הסיכויים כמעט אפסיים.

אז נולדתי ב20 לאפריל (כן, כן, כמו היטלר)

כן, תזרה מלח על הפצעים, למה לא...

אתה יודע, ניסיתי וזה, אבל כבר הייתי בפנים יותר מדי זמן, ברגע ששמעתי את המילים "ניתוח קיסרי"

אז התחלתי לצאת, ניסיתי לצאת יום אחרי, אבל לא נתנו לי... מה יכולתי לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מימון לקעקוע על החזה של הלוגו של האתר יהיה מגניב.. :D

הממ זה מזכיר לי, אני מכיר בחורה שעשתה לפני עשור בערך קעקוע של הלטאה של נטויזן תמורת 3000 שקלים. (והם גם שילמו על הקעקוע כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים ביותר מה שהכינו פה. ציפיתי להגרלה כלשהי, אבל לא למשהו כזה ענק. באמת כל הכבוד. אני לא חושב שיש אתר (או חברה כלשהי) בארץ שמסוגלים (או רוצים) לתת פרסים בשווי 50 אלף ש"ח לגולשים שלהם. אני בטוח שההגרלה הזו תביא חשיפה נרחבת לאתר ותמשוך גולשים נוספים.

ההגרלה הראשונה - 23 פרסים, כלומר 23 זוכים, וזו רק ההגרלה הראשונה בסידרה, מעניין מה יהיו הפרסים בהמשך...

דבר אחד שקצת הפריע לי הוא שלא רשמו שההגרלה מוגבלת לחברי הפורום (לפחות לכאלו שנרשמו אפילו יום לפני ההגרלה), מכיוון שזה ייצור מצב שבו אנשים שישמעו על ההגרלה ממקורות שונים ואין להם עניין באתר, ישלחו את הפרטים שלהם לתחרות ואולי אפילו יזכו. אני מניח שהנהלת האתר תדע לטפל בנושא בצורה הטובה ביותר.

בכל מקרה, אני ממליץ לכולם להיכנס לכל האתרים של הספונסרים, כך שהם ירגישו שהאתר הזה מביא להם גולשים, ואולי בעתיד הם יממנו הגרלות נוספות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...