מה ההבדל בין DVD+R ל- DVD-R - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין DVD+R ל- DVD-R

shimon16

Recommended Posts

ברצוני לקנות מדיות לצריבה לצורב דיוידי ובחיים שלי לא התעסקתי עם זה, ראיתי בחנות 2 סוגים של מדיות כמו שרשום בכותרת, שתיהם בהפרש של שקל 35 שקל ל25 דיסקים של silverline.

מישהו יכול להסביר לי מה אני צריך לקנות והאם החברה הזאת שווה משהו או שעדיף Teac

הצורב הוא של GSA-10N

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין הבדל ממש..ההבדל העיקרי הוא שDVD-R נתמך ביותר מכשירי ..(היו על זה מליון דיונים תעשה חיפוש)..

והמדיות של SL הם !@#$% אל תתקרב אליהם...אני אישית הייתי ממליץ לך על VERBATIM אבל הם יחסית יקרים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסבר + תיקון ל-TAOTAO:

דווקא ה-DVD-R נתמך ביותר מכשירי DVD ביתיים, והסיכוי שמכשיר ישן יוכל להריץ דיסק כזה גבוה מסיכויו להריץ DVD+R.

על אף הנאמר לעיל, היתרון של מדיות ה-+R על פני ה-R הוא יכולת הביטסטינג המאפשרת לצרוב אותם כ-DVD-ROM בעליי תאימות גבוהה.

על מדיות ה-+R רשום RW בקטן מפני שהפורמט הוא פיתוח של ה-RW ALLIANCE שהיא קבוצת יצרנים בה חברים בין השאר SONY, , HP, ועוד.

פורמט הDVD-R הוא פיתוח של ה- FORUM שבו חברות בין השאר HITACHI, TOSHIBA, PIONEER, ולמרבה הפלא גם .

קיימים הבדלים משמעותיים בין הפורמטים (לא לצרכן המצוי), כאשר פורמט ה+R שהוא גם חדש יותר - עדיף טכנית על הפורמט המתחרה.

- בפורמט ה+R משתמשים בשיטת ה-ADIP לעקיבה ושליטה על מהירות הדיסק. השיטה הזאת עדיפה על מערכת ה-LPP בה משתמשים ב-R מפני שהיא נוטה פחות לסבול מהפרעות בזמן הפעולה, ומשגיאות.

כמו כן מערכת ניהול השגיאות של פורמט ה+R משוכללת יותר ומאפשרת צריבה מדוייקת יותר של נתונים, גם על מדיות פחות טובות.

ושוב כמובן יש לזכור את יתרון הביטסטינג של מדיות ה+R.

לגביי מדיות מומלצות - TAOTAO צודק לחלוטין בהמלצתו על VERBATIM (אם כי גם פה יש לדעת במה לבחור).

אני ממליץ גם על מדיות של TAIYO YUDEN, אבל קח בחשבון שהן עולות הרבה מעל הממוצע בשוק המדיות.

פרט לכך, מומלץ מאוד להשתמש בכפתור החיפוש וללמוד מדיונים קודמים.

לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:smile1:

ערב טוב גם לך...לאן נעלמת בזמן האחרון?

הייתי פה כל הזמן - אבל לא היה הרבה מה להגיב - דיסקים קשיחים לא הכי מלהיבים

:)

בניגוד לדיסקים איכותיים של TY - יש כבוד

הם הולכים ונעלמים מהעולם - הזבל הסיני והטיוואני מציף את העולם

:-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אפשר לעשות? רוב האנשים לא מבינים מה ההבדל בין מדיה טובה לתחתיות של ספלים.

לך תסביר לישראלי הממוצע שהמדיות האחרונות שהוא קנה בחנות והמוכר אמר לו שהן "ממש טובות!", לא יהיו שימושיות חצי שנה אחרי הצריבה אלא בתור פריסבי.

אנשים ששמעו על TY? זן הולך ונעלם.

ערב טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך לחלוטין!!!!!!!!!!!!!

מצד אחד בנדא מגנטיקס מציפים את השוק עם סילבר דראק ומצד שני סמיקום לקסיס עם ה-TEAC שלהם

גועל נפש אני אומר לך

ואחר כך אנשים מתפלאים שהם לא יכולים לקרוא מהדיסק או שהצורב בכלל מזהה מדיה של מהירות 8 לצריבה במהירות 2

ערב נפלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק באמת על צורבים אחרים - מי יודע - אולי הצורב בנייד שלך החליט שהדיסקים האלה לא מספיק טובים בשבילו 8)

ובקשר ל-TY - הפיוניר שלי מזהה אותם במהירות 12 ויוצאת צריבה מושלמת

כמה דיסקים כבר צרבת מתוך ה-50?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...