איזה כרטיס מסך מומלץ עד 1800 ש"ח למשחקים חזקים? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה כרטיס מסך מומלץ עד 1800 ש"ח למשחקים חזקים?

Mor Abergel

Recommended Posts

כשאני מנסה לחשוב על פתרון אני מגיע לאותו פתרון שאני צריך : מחשב חדש - המחשב שלך כבר ישן מדי טכנולוגית כדי שיהיה כדאי לשדרג אותו.

הפתרון הזול פה זה להתחיל לחפש יד שניה ולהתמקח על כל אגורה. ואני מתכוון לתת לאנשים הרגשה שאתה עושה להם טובה שאתה בכלל משלם להם על החומרה הישנה שלהם (כי זה מה שאתה באמת תעשה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתם ממליצים לקנות 1900XT עם ספק כוח 400W (של HEC)? כי היו כאן שהטילו ספק שהוא יכול להתמודד עם זה.

חשוב לציין שאני מתכנן לעשות איתו OC, וכבר ככה יש לי מערכת באוברקלוק (אלנדייל בבאס 410, זכרונות על 1025). בנוסף יש לי WACOM שמחובר ב-USB (אבל הוא במקום עכבר). יש לי מארז עם שני מאווררים של 12ס"מ, יש לי כונן , למעבד, מאוורר 92ס"מ ועוד אחד של 40.

אוקי, עכשיו כשאני חושב על זה זה באמת הרבה. אבל אולי עדיין? (האם יש אפשרות לבדוק כמה עוד "כוח" נשאר בספק?) ואם הסבירות מאוד נמוכה שזה יעבוד - על איזה כרטיס הייתם ממליצים?

ומה לגבי הכרטיסים מהדור החדש - האם הם יבואו עם ספק חיצוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש אפשרות לבדוק כמה עוד "כוח" נשאר בספק?

תבדוק כאן ראיתי את המחשבון הזה פעם ומצאתי את זה שוב בגוגל .

http://www.extreme.outervision.com/psucalculator.jsp

על רגל אחת( ממה שצינתה וניחשתי קצת עם e6400 וx1900xt) יצא לי 496 וואט עם OC ו 396 בלי בניצול של 100%.

תכניס את המפרט בעצמך ותבדוק מה יצא אבל אני לא בטוח כמה מהימן הדבר הזה אבל הם מסבירים שם איך המחשבון הזה עובד( אני חושב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע Allendaler - אתה יכול לנסות.. מקסימום לא יעבוד? תקנה ספק חדש.. זה לא שאם תנסה להפעיל את הX1900XT עם הספק הזה והאוברקלוק יקרה משהו לספק או למשהו אחר.. זה פשוט יעשה בעיות(יתקע\לא יעלה\ריסטים וכ'ו) זה לא יגרום שום נזק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע Allendaler - אתה יכול לנסות.. מקסימום לא יעבוד? תקנה ספק חדש.. זה לא שאם תנסה להפעיל את הX1900XT עם הספק הזה והאוברקלוק יקרה משהו לספק או למשהו אחר.. זה פשוט יעשה בעיות(יתקע\לא יעלה\ריסטים וכ'ו) זה לא יגרום שום נזק..

מחזק :xyxthumbs:

זה לא יהיה רע אם תנסה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...