קולקציית המכשירים החדשה של אורנג' לשנת 2007... - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קולקציית המכשירים החדשה של אורנג' לשנת 2007...

KoM

איזה מכשיר אתם הייתם לוקחים ולמה ?  

969 הצבעות

1. 1. איזה מכשיר אתם הייתם לוקחים ולמה ?

• Nokia N73 - משוכלל
    • Motorola IZAR - V3xx - דור 3.5
    • Samsung X820 - דקיק
    • Sony Ericsson K610i - דור 3 להמונים
    • Sony Ericsson K800i - מצלמה ?
    • Motorola E770 - דור 3 להמונים
    • Nokia E61 - מקלדת מלאה
    • נשאר עם שלי !!

Recommended Posts

קפיאות מערכת? רק אם אתה משתמש מתחיל. בכל מקרה אפשר להימנע מהם ע"י פתיחת הדלת של הכרטיס שסוכר את כל היישומים בשניה.

זמן הדלקה מטורף? זניח מאוד.

מה זה "רק אם אתה ממש מתחיל" ? מעולם לא היה לי סמיביאן. אני "מתחיל"?

סליחה, אבל כשאני קונה פלאפון בכמעט 3,000 שקל אני לא רוצה לראות בו BLUE SCREEN OF DEATH גם אם אני ילד בן 14 שאין לו מושג ב"מחשבים" ובקושי יודע להפעיל את הטלפון. טלפון סלולרי לא אמור "לקפוא" למען השם!

ואולי לך זה זניח, אבל כמעט דקה מרגע הלחיצה על כפתור ההדלקה ועד שאפשר להוציא שיחה זה סוג של ביזיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגדיר ביזבוז זכרון בבקשה. אתה מדבר על RAM? כי יש להם יותר מלכל מכשיר אחר. (40)

קפיאות מערכת? רק אם אתה משתמש מתחיל. בכל מקרה אפשר להימנע מהם ע"י פתיחת הדלת של הכרטיס זיכרון שסוכר את כל היישומים בשניה.

זמן הדלקה מטורף? זניח מאוד.

בשביל סימביאן? שווה נורא.

ובמה הוא נבדל מהK800? הסרטת וידאו הרבה יותר טובה, זוג רמקולים סטריאופוניים עוצמתיים נורא, מסך גדול יותר בהרבה, סימביאן, הHTML הטוב ביותר שקיים לסלולרי, כרטיס נפוץ בהרבה (M2 אפילו לא נמצא בארץ והוא יקר נורא).

חסרונות? פלאש ואולי סטילס שזה דבר שעוד נמצא תחת מחלוקת (בכל מקרה ההבדל קלוש עד לא קיים, ככה שאני לא רואה סיבה שזה יהווה שיקול).

אם הוא נורא, ואם הרמקולים נוראיים

אז למה לקנות? (אני מודע לעובדה שכתוב "שווה" ו"עוצמתיים" לפני, אבל המילה "נורא" נותנת למשפט משמעות של דברים נוראיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, אבל כשאני קונה פלאפון בכמעט 3,000 שקל אני לא רוצה לראות בו BLUE SCREEN OF DEATH גם אם אני ילד בן 14 שאין לו מושג ב"מחשבים" ובקושי יודע להפעיל את הטלפון. טלפון סלולרי לא אמור "לקפוא" למען השם!

ואולי לך זה זניח, אבל כמעט דקה מרגע הלחיצה על כפתור ההדלקה ועד שאפשר להוציא שיחה זה סוג של ביזיון.

מה אתה בן 14 אז איך אתה מנהל אתר? ???אם זה בדיחה אז הבנתי אותך :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי סימביאן כבר שנה, 6680, הוא קופא כשאתה מתקין יישום מסויים שלא תואם את המכשיר או שאין לך מספיק ראם, בדיוק כמו מחשב.

כשאתה קונה מחשב ב3000 שקל לראשונה בחיים שלך, אתה לא ממש מכיר את סביבת הווינדוס, וסבירות גדולה שתפעיל דברים שאתה לא מכיר, ותיכנס לאתרים שלא היה לך מושג שהם יזיינו לך ת'מחשב בטראש על כל מיניו, ועם הזמן אתה לומד לשמור עליו ולתפעל אותו כראוי.

זה כל היופי.

אה, ואם לא היה לך סימביאן מעולם אז אין לך מושג עד כמה זה עולם חדש. לא מכיר מישהו אחד שקנה מכשיר סימביאני והחליט לוותר עליו סתם ככה. זה עולם שונה לגמרי, עד שלא תנסה לא תדע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה סיקור (לא אובייקטיבי משהו) על הנוקיה N73 ...

http://gadgetim.co.il/contentItems.php?itemID=7324

אגב, אפשר לעדכן את הטלפונים כך שאני מניח שבשלב מסוים יתקנו את התקיעות הללו או שיורידו אותן למינימום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה... אחד המגיבים בכתבה בוואי נט (מגיב 14) טוען שיש מכשירים עם WIFI וסקייפי מובנה. אז יש לנוקיה עוד מכשירים עם WIFI, שאורנג' "מסתירה" ולא מוכרת, בשביל להרוויח כסף על שיחות? ואם כן, ימכרו אותם בארץ מחוץ לרשתות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

N80 מגיע עם WIFI אם אתה ממש מתעקש...

בקשר לזכרון הפנימי הגדול שיש כביכול ב-N73, 40 מגה זה נתון ממוצע מאד, יש אותו ב-W800\K750, V3C, וכדומה.

אם אתה מדבר על פנימי ענקי אז תדבר על W900 שמגיע עם 500 מגה פנימי.

ואם אנחנו קטנוניים אז עד הסוף, המצלמה של ה-N73, כרגע, ברמה ממוצעת מיננוס ומפסידה בגדול ל-K800, איכויות צילומי לילה זוועתיות (גוון כחול מעצבן), אפקט ציור במכחול שעדיין לא נעלם עוד מימי ה-6280 ולפניו ועוד, פשוט מבעאסים את חוויית הצילום שאגב הייתה אמורה להיות מובילת שוק ב-N73.

בקטע של הוידיאו אני מסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא האם אתה קונה פלאפון לפי איכות הצילום שלו? לפי דעתי לא! כי זה ערך מוסף,אני הייתי קונה אותו אפילו עם היה לו רק מערכת הפעלה סימיביאנית ונגן .

מצלמה מבחינתי זה בונוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

500? אתה אולי מבולבל, אבל בזיכרון פנימי הכוונה היא לזיכרון נדיף, RAM אם תרצה. אז כן, הסימביאנים מובילים בחלק הזה. היחידים שמאפשרים מולטיטסקינג.

ובקשר למצלמה, אתה מוזמן להיכנס ולשפוט בעצמך בהשוואה של www.gsmarena.com.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

500? אתה אולי מבולבל, אבל בזיכרון פנימי הכוונה היא לזיכרון נדיף, RAM אם תרצה. אז כן, הסימביאנים מובילים בחלק הזה. היחידים שמאפשרים מולטיטסקינג.

ובקשר למצלמה, אתה מוזמן להיכנס ולשפוט בעצמך בהשוואה של www.gsmarena.com.

דווקא יש לי אחל המולטיטאסקינג ב-W800 שלי, שומע שולח הודעה ועדיין יש לי יישום JAVA ממוזער ברקע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...