קירור ל X1950 - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור ל X1950

RealG

Recommended Posts

לכריש 3

אני לא מאמין שהוא יוכל להנות בצורה מקסימלית מהגרפיקה (באזורים מסוימים שהם חלק גדול מהמשחק) של Call Of Juarez

99% שירד לו מ25-30 אף פי אס....ואתה לא רוצה לקנות כרטיס ב3000 אלף שקל שלא יצליח לעשות את זה נכון?

וזה משחק שקיים היום על המחשב בלי להזכיר שעוד חודש חודשיים הוא גם יצטרך להוריד קצת גראפיקה

כמו כן גם באובליביון בקטעים מסויימים אפשר לראות קצת קירטועים....שלטעמי עדיין רחוק מהקול או ג'ורז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני מאמין ששני הכרטיסים האלה יחזיקו לפחות שנה שיצא ה DX10 אל תדאג אני כבר עד אז מאמין שאני אחליף מערכת.

לגבי המחיר ב 1950 וה CF יצא לי בסביבות ה 3600 שקל ככה שזה לא כל כך נוראה סתם שתהיו בעיניינים כל המערכת לא עברה את ה 10000 אני מדבר רק על המחשב עצמו. אומנם אם הייתי קונה אותה בארץ אז באמת הייתי מגיע לסכומים גדולים.

אני יודע שהקירור של ה1950 הוא יותר טוב משל ה1900 אבל עדיין הוא מפיץ aura של חום אני מקווה שהמארז יטפל בזה טוב והם לא יצלו אחד את השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להקפיץ? היית ממשיך בדיון החדש שעשית :nono:

E6700- 3600

CF 1950 3000+

1950 3000+

אתה בטוח במה שאתה אומר? ::)

קנית בחו"ל לא שמתי לב.

אם אתה מתכוון להחליף מערכת עוד שנה, למה להשקיע בשני כרטיסים חזקים אם אפשר לקחת X1900XT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו יותר מידי כסף... (רוצה להשקיע ביזם צעיר? ::))

בכל מקרה לפי הסקירות הקירור שלו משתווה לקירורים הטובים בשוק... כמובן שתצטרך טוב כללי למארז בשביל שלא ישאר אוויר חם בפנים אבל זה כבר סיפור אחר...

מה שכן אני מתפלא שאתה לא קונה כבר מערכת מים בתקציב הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט אין לי זיין להתעסק עם מערכת מים.

למה להקפיץ? היית ממשיך בדיון החדש שעשית :nono:

E6700- 3600

CF 1950 3000+

1950 3000+

אתה בטוח במה שאתה אומר? ::)

קנית בחו"ל לא שמתי לב.

אם אתה מתכוון להחליף מערכת עוד שנה, למה להשקיע בשני כרטיסים חזקים אם אפשר לקחת X1900XT?

קודם כל אם לוקחים רק כרטיס אחד זה ה 1950XTX גם כי הוא זול כולה 400 $. וגם בגלל שהוא הכרטיס הבודד הכי חזק כיום.

בכל מקרה לכל המחכים למינהם עד כמה שאני הבנתי ה R600 צריך לצאת בדצמבר לקראת כריסמיס אבל הכל יכול להשתנות אם אתם רוצים לחכות עוד חודשיים אז סבבה. בכל מקרה מקסימום אני יעביר את CF והלוח אם לאחי ויקנה חדש עם ה R600 אבל זה רק אם הוא יתן ביצועים מספיק טובים שיצדיקו את רכישתו.

והוא יתמוך ב DX10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...