הייתי היום בכמה חנויות מחשבים ואמרו לי על המעבדים של AMD שהם: - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הייתי היום בכמה חנויות מחשבים ואמרו לי על המעבדים של AMD שהם:

dino

Recommended Posts

והוא אמר שעם אני לוקח אז אני צריך לשקול יכול להיות נוסף, והמליץ על ה-SLK600.

צודק בהחלט.... יש עוד גופי קירור אבל אפם אתה קונה לדעתי חובה נוסף.

I would like to direct you to my post on the 2nd page that you have seemed to miss, otherwise why would you write such bullshit.

when I bought my 1800+ at KSP, I got with it the Evercool ND12-625, which is a below average HSF, but as default HSF goes, it's one of the best.

ME0000195285_1.jpg

results are under overclock

Idea 45oC (nothing)

minimal load 47oC (surfing)

load 50oC (quake 3)

full load 52oC (prime 95)

true it's after case modding, but before I had only 1 case fan.

btw, Pentium 4 generates the same amount of heat as the XP, but the 4 has lower temperture because it got a heat spreader, which allow better heat conductivity with the HSF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. שהאחריות שלהם בארץ היא גרועה, שנה אחת (לאומת אינטל לכל החיים), ושהיבואן עושה עם האחריות הרבה בעיות.

2. שהם נורא נורא מתחממים, ועם רוצים לשמור עליהם בטמפרטורה סבירה אז צריך להשקיע גם בקירור, אמרו לי שהמקורי גרוע,

ועם רוצים טמפרטורה טובה כמו במעבדים של אינטל אז צריך לקנות את אחד ערכות הקירור של ThermelRight, בסביבות ה-280ש"ח.

3. והם גם אמרו שאחרי שאני יקנה את כל הציוד ל-, וירוץ איתו למעבדה, יכלתי כבר לקנות אינטל.

זה נכון כל הדברים האלו? (אל תתנפלו עליי, אני דווקא מעדיף , אלה המשפטים של החנויות).

שטויות במיץ תפוזים!

בטח חנויות של עשקנים ומוכרים שלא יודעים להבדיל בין הארדיסק לזיכרון גם אם ידחפו להם את זה בתXX...(סליחה על השפה הגסה)

לדעתי הם מעולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...