DDR2 667MHz Vs. DDR2 800Mhz - מה עדיף ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DDR2 667MHz Vs. DDR2 800Mhz - מה עדיף ?

WhiteTigerK

Recommended Posts

שלום לכם,

בימים אלה אני מרכיב מפרט של מחשב חדש לחלוטין, בתקציב של עד כ-6,000 ש"ח (פרסמתי הודעה מתאימה בפורום מפרטים).

אחד הדברים שאני רוצה לדעת עליהם יותר פרטים, הוא נושא הזכרון.

בהתחלה חשבתי ללכת על 1GB (2 כפול 512) במהירות של 800Mhz, ובהתאם לכך לרכוש את הלוח :

GIGABYTE 965P-S3 s775, Conroe, P965, DDRII 800, PCI-E.

לאחר מספר התייעצויות הבנתי שככל הנראה עדיף לי ללכת בכיוון אחר והוא הכיוון של 2GB זכרון (2 כפול 1024) במהירות של 667Mhz, ובהתאם לכך לרכוש את הלוח : 945GM-S2 s775 Conroe, 945G, DDRII 667, VGA, PCI-E.

המחירים בסה"כ דומים (100 ש"ח פלוס/מינוס אם אני לא טועה) ועכשיו השאלה היא מן הסתם - מה עדיף ?

באופן כללי המחשב ישמש בעיקר למשחקים, אבל לא מעט (ואפילו דיי הרבה) לעבודה עם , ותכנות (JAVA, .NET וכו'). בנוסף אני אציין שאני עובד בדר"כ עם המון תוכנות במקביל (מספר דפדפנים, מסנג'ר וחבריו, קומפיילרים, נגני וכו').

מה דעתכם בנושא ? תודה למגיבים ולכולם.

נ.ב - אפשרות נוספת היא ללכת על 2GB של 667Mhz אבל עדיין להשאיר את הלוח שתומך בזכרונות 800Mhz כדי להשאיר פתח לשדרוג עתידי ? או שמא עד לשדרוג הבא של 800Mhz כבר לא יהיו בשימוש רב בעקבות ה-1066Mhz או אפילו חדשים יותר ?

מצטער על אורך ההודעה :) תודה שוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון, רוב האפליקציות לא דורשות מעל שימוש יציב של 1,024MB (כולל תהליכים בסיסיים ומערכת הפעלה).

מבחינת ביצועים הPC2-6400 הוא הבחירה הנכונה, אך במידה ונפח הזיכרון חשוב יש עדיפות ל2,048MB.

אתה תמיד יכול לחפש שיכולים לבצע 400MHz, וכך להקטין את העלות.

אותי מעניין מה התקציב שלך לזכרונות, אולי בכלל אפשר למצוא לך ערכה זולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לך 2Gb DDR2667 כי גם לי יש כך והמחשב פועל לי חלק רצח, בנוסך לזה אמר הטכנאי המחשבים שממנו אני קניתי וקונה כבר כמה שנים... שאפילו

הוא לא מנצל את כל הזיכרון כי אין לו דרישה לכך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם המחשב לא מנצל 2GB של אבל בעתיד הוא בהחלט ינצל את זה.

אם הכיס מאפשר אז הייתי הולך על זיכרונות 800MHZ וכמובן 2GB, אם לא אז מן הסתפ שעדיף לרדת ל667MH ולהשאר עם 2GB.

כמו שאתה רואה, ענפח יותר חושב לך מהמהירות במקרה הזה, אלא אם אתה רוצה לעשות OC קיצוני שאז כמובן עדיף לך זיכרונות כמה שיותר מהירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם - אז אני מבין לפי התגובות שלכם שעדיף ללכת על 2GB במהירות 667Mhz מאשר 1GB של 800Mhz.

אני שוב מדגיש שאני לא מתכנן OC בשום מצב.

לגביי הלוח - ללכת על הלוח שתומך רק ב-667 ולא על הלוח שתומך ב-800 ? לא נראה לי ששווה להשקיע עוד כסף על הלוח של ה-800 כי עד השדרוג הבא גם ככה 800 כבר יהיה מיושן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שההבדל בין 2 גיה 800 מגה הרץ ו 2 גיגה 667 גיגה הרץ לא משמעותי במחיר ככה שאולי אתה יכולה להנות משתי העולמות בתופסת קלה של המחיר

מכיוון שאתה לא מתכוון לעשות אובר קלוק גם תוכר לקנות ווליו ככה שהמחיר ממש לא נורא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גם יכול לעשות משהו אחר, לנסות עם 1 גי'גה קודם. אם בהמשך תרגיש איטיות כלשהי או צורך באמת ליותר מזה אז תוסיף עוד 1 גי'גה נוסף.

גם אל תשכח שככל שעובר הזמן הכרטיס הזיכרון הבא שתיקנה יהיה יותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...