ה- E6600 הגיע סוף סוף. וגם תמונות מההרכבה והמערכת. - עמוד 7 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה- E6600 הגיע סוף סוף. וגם תמונות מההרכבה והמערכת.

ferdy.g

Recommended Posts

תודה על ההתחשבות LIOR :)

Wh1t3 -לגבי טמפרטורה EVERST אומרת CPU-29c החיישן שיושב לי על הזלמן (על הבסיס שלו ,כמה שיותר קרוב למעבד) אומר 33c

וזה סתם שהמחשב רץ מאז שקיבלתי את המעבד. אני בקושי יושב על המחשב לצערי ועד שלא תהיה לי תוספת זמן משמעותית :) אני לא יוכל לעשות בדיקות למינהן.

אבל הטמפרטורות נראות לי טובות לעכשיו

זה ממש קר :)

איזה כיף

הזלמן בטח רץ כלכך שקט ככה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חבר'ה אני ישאל עוד פעם ,פעם שעברה לא ענו לי.

הבנתי שיש קצת בעיות (שניתנות לתיקון ב ) עם הלוח שלי והמעבד E6600 תקנו אותי עם אני טועה.

ראיתי איזשהו ת'ראד ב XTREMESYSTEMS על הנושא הזה,אבל מאז לא מצאתי משום מה את הלינק לת'ראד.בכל מקרה לפני שאני הולך לאוברקלוק אני צריך איזה SETUP יציב שכבר ניסו עם החומרה שלי (שוב ראיתי כמה וכמה נושאים בXTREMESYSTEMS אבל לא מצילח למצוא) אז אם מישהו יכול להפנות אותי ללינק זה יהיה מצויין.

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב -אני ממליץ לך להסתכל בפורום הבא

http://www.widescreengamingforum.com/wiki/index.php?title=Main_Page

לגבי בעיות או פאטצים למשחקים במסכים כמו שלך - בגלל הרזולוציה המטורפת והיחס לפעמים יש קצת בעיות כמו מסך חתוך ואי תמיכה ברזולוציות

יש שם חברה מקצועיים והרבה פתרונות ספציפיים למסכים רחבים כמו שלך.

תהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההתחשבות LIOR :)

Wh1t3 -לגבי טמפרטורה EVERST אומרת CPU-29c החיישן שיושב לי על הזלמן (על הבסיס שלו ,כמה שיותר קרוב למעבד) אומר 33c

וזה סתם שהמחשב רץ מאז שקיבלתי את המעבד. אני בקושי יושב על המחשב לצערי ועד שלא תהיה לי תוספת זמן משמעותית :) אני לא יוכל לעשות בדיקות למינהן.

אבל הטמפרטורות נראות לי טובות לעכשיו

לא הבנתי כל כך איפה יושב החיישן... אתה יכול לכתוב את זה יותר בפירוט או לתת תמונה אם אפשר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hen- הנה תמונה של החיישן שיושב על הזלמן ותמונה של מה ש EVERST מציגה לי.

הצג של החיישן שיושב על הזלמן מראה לי במסך 31C

בזמן ש EVERST אומרת 25C אם אני לא טועה

תנו דעתכם.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hen- הנה תמונה של החיישן שיושב על הזלמן ותמונה של מה ש EVERST מציגה לי.

הצג של החיישן שיושב על הזלמן מראה לי במסך 31C

בזמן ש EVERST אומרת 25C אם אני לא טועה

תנו דעתכם.

כל הדברים במחשב שלך יותר קרים משלי...

בכל מקרה, ה heatpipes של הזלמן מוציאים חום ביעילות גבוהה מאוד (פי 100 מצינור נחושת) לכן אפשרי שהקובייה שנוגעת תהיה טיפה קרה יותר.

עכשיו, כתבתי את זה אבל קראתי לא נכון את ההודעה שלך. מה שאומר שמשהו פה לא מסתדר... כי גם הייתי מצפה שהחיישן לא יקלוט 100% מהחום ויראה טמפ נמוכה יותר.

תנסה עם התוכנה של הלוח אם שלך ותראה איזה תוצאות יש לך. בד"כ החיישנים האלה לא מדוייקים והטמפ הסופית היא משוקללת מכל הנתונים.

25 44 cpu

אז איפשהו באמצע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני צריך לנסות עוד כמה תוכנות מדידה למינהן (כפי שאמרתי בקושי יש לי זמן לשבת על המחשב כרגע :'( )

אלו לצערי השעות שאני בכלל מתעסק עם המחשב ... בכל מקרה טוב לראות שיש פה חבר'ה שערים ונמצאים בפורום בשעות האלה -----> Nihility :xyxthumbs: ;D :xyxthumbs:

בשורה התחתונה נראה לי שהקרור עושה את העבודה שלו אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...