שימוש יום יומי במק - אפשרי? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שימוש יום יומי במק - אפשרי?

Milford Cubicle

Recommended Posts

[ההודעה הזאת הולכת להיות קצרה משתכננתי, כי ה- המעופש שלי קרס לחלוטין באמצע כתיבת ההודעה המקורית.. :P]

----

אין ספק שהמחשב האישי (a.k.a ;D) תפס אחוז גדול מאוד מהזמן של רוב האנשים בעולם...

הוא כולל עשרות אלפי תוכנות, משחקים, תוכניות עזר, ואפילו כבשים קטנות שיטיילו לכם על המסך כשישעמם לכם...

בתור משתמש ממוצע, אני לא ממש יודע איך אפשר "לעבור יום שלם עם מק".... זה אפשרי בכלל ?

יש לי דעה קדומה (אני מניח שהיא לא מבוססת...), שאומרת שמק משתמש רק לעריכת , ווידאו, וכו', ופחות לשימוש יום-יומי במחשב, כפי שניתן לעשות במחשב האישי...

האם המק הוא בעצם "מחשב עבודה" או שהוא דווקא "PC" לכל דבר ?

לאלו תוכנות יעודיות ל- קיימות גירסאות , אם בכלל ?

מה עם משחקים ?

:hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובהמשך לידיעה שפירסמתם בעמוד החדשות (על מעבר של חברה מ-Wintel ל- תוך 6 חודשים). אין יותר מדי סיבות שדבר כזה יהיה בלתי אפשרי בחו"ל.

זה מאוד לא משתלם, נכון. אבל זאת בהחלט אופציה מעשית.

בארץ, לעומת זאת, אני לא רואה את זה קורה. ולו רק מסיבה אחת- תמיכה נחותה בעברית של MacOS מול .

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשבע לך באמא של המקק שדרסתי אתמול שלא ידעתי שיש לך זכויות יוצרים על המשפט הזה(לא קראתי ת'הודעה שלך בPCPRO לפני זה)....סלח לי אבי כי חטאתי... ;D

אגב:

פעם ראשונה שאני שומע ת'מושג הזה "פלגיאטור", מזל שיש בריטניקה בקירבת מקום (לועזיקון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד איך...

לצערי בעבודה יש לי פיסי אבל בבית רק מק. לו הייתי יכול להשתמש רק במקים....

אבל באמת, אפשר לעשות הכל עם המק ואפילו יותר. אני עברתי איתו את האוניברסיטה )בתחום שלמדתי למק יש עדיפות מבחינת תוכנות. מעבדת המחשבים במחלקה שלי היתה מקים. ולמדתי ביולוגיה אם אתה רוצה לדעת(., ביצעתי עליו הרבה מאוד עבודה סטטיסטית, ניהול של בסיסי נתונים וכמובן כתיבה של עבודות ומאמרים )בעברית יש לי מעבד תמלילים ישן אבל עובד מצוין הרבה יותר טוב מוורד(

הבעיה היחידה היא שאין תומך עברית. יש והוא הרבה יותר מוצלח על המק אבל עברית? נאדה. אבל אפשר

להתגבר על זה.

אני משתמש ותיק ועוד לא נתקלתי במצב שחסר לי איזשהו יישום. בכל תחום.

פרט מעניין - יש לי מחקר , אני רק לא מוצא אותו כרגע , שמראה שמשתמשי יותר פרודוקטיביים ב-25% ממשתמשי פיסי.

והמחשב שלי לא קרס בזמן כתיבת ההודעה הזו, כי יש לי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד איך:

בארגון בו אני עובד ישנם 245 מקינטושים (וכ-3000 פי-סיז).

בארגון בו אני עובד ישנם כ-70 אנשים שתומכים במשתמשי הפי-סיז ותומך אחד בלבד (אני) במשתמשי המק.

את מרבית התקלות ניתן לפתור בשיחה טלפונית, תקלות מתוחכמות יותר בשליטה מרחוק, ולעיתים רחוקות, גם הולכים ללקוח.

בארבע השנים האחרונות משתמשי המקינטוש בארגון בו אני עובד, המשיכו לעבוד על ולא "המירו את דתם".

מקינטוש זה כמו דת. וכשאתה מתרגל לחוקים שלה, אתה מתמכר ולא יכול אחרת.

עם המק אני עושה כל דבר (כולל כתיבת המכתב הזה)

אני עושה יותר טוב עם מק: בניית אתרים, גרפיקה ושאר מולטימדיה.

גם כשרת, מקינטוש הוא חיה אמיתית. הקמתו ותחזוקתו פשוטים ביותר ביחס לכל שרת אחר שראיתי.

וירוסים, מה זה? (יש תוכנות אנטי וירוס, למי שבאמת דואג).

משחקים: אוני, אליס, טוני הוק, קוויק, סים-לייף כל מה שחדש יוצא גם וגם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק שאפשר גם כדאי!

וכן גם באינטרנט בעיברית לוגית ווזואלית,

לצערי בעבודה יש לי ואני שונא אותו!!! הוא עצלן (איטי)

ןאני מרסט אותו לפחות 10 פעמים ביום (וזה לא הגזמה - זה ממש 10 פעמים)

עם המק בבית יש לי הכל! גם מישחקים גם תוכנות ומוזיקה וכל מה שאני אוהב!

הוא רץ חלק בלי  נפילות ןפשוט כיף לעבוד איתו!

ינון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Maclots,

אני חוזר על הדברים למי שפיספס, הפואנטה של כולנו הובנה וכדאי לתת לפורום הזה להתקדם לדיונים שמעבר ל-Mac vs. PC, כמו למשל הדיון בנושא mp;a

mp;num=1002396902'>טיפים לשימוש במק והת'רד שבו אנשי מק מוזמנים להוסיף mp;a

mp;num=1002398598'>תמונות מסך של הדסקטופ שלהם.

אם אתם מתעקשים, אשמח כמובן לענות על כל אחת מהנקודות, אבל אני מעדיף לעבור הלאה לדברים חיובים יותר.

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...