הגיע המסך - Dell 2407WFP - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיע המסך - Dell 2407WFP

ytoledano

Recommended Posts

שדרגתי מ וMAG 19in CRT ואוף, איזה יופי.

יחס 16:10, רזולוציה WUXGA שזה 1920x1200.

כל ה2 מליון פיקסלים עובדים טוב ובחנות (lcd-tv) הבטיחו לשלוח לתיקון על כל פיקסל מת.

אני יודע שאי אפשר לצלם מסך, אבל בגלל שכולם עושים את זה - למה לא.

התמונה שעל המסך זה פריז של סרט IMAX ב1080p, רזולוציה של 1920x1080 יושבת יופי על המסך.

אפשר לסובב את המסך ב90 מעלות ולעבוד לאורך. אני מניח שעם מסך לא רחב זה אולי נחמד בשביל כתיבת מסמכים ותכנות, אבל כזה מסך רחב זה כבר מוגזם. בכל מקרה, תראו כמה רואים מהעמוד הראשי של YNET.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני אגיד לך תתחדש,הלוואי עלי כזה דבר

זה פשוט מדהים.

כנראה שאני אצטרך להתפשר על L1970HR

אם אפשר לדעת כמה עלה ואיפה?

עריכה: תעיף תמארז מהשולחן,הוא הורס תיופי של המסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלה 5340 מwww.lcd-tv.co.il (בלי משלוח הלכתי לקחת בעצמי - זין שאני אחכה לשליח). הגעתי למסקנה שמסך יותר חשוב ממחשב והוא גם מחזיק ליותר זמן, אז אין סיבה לא להשקיע בו יותר.

הגרוטאה לידו זה Northwood 2.4 (דוגרי 3.0). בשנייה הייתי מעיף אותו למטה אם לא הייתי צריך להתעסק עם דברים בפנים כל היום. פעם זה היה תחביב, אבל מאז הצבא זה פשוט נראה לי בזבוז זמן, ויש לי שם דברים שצריכים תחזוקה.

מקלדת שחורה תבוא לי בטוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלה 5340 מwww.lcd-tv.co.il (בלי משלוח הלכתי לקחת בעצמי - זין שאני אחכה לשליח). הגעתי למסקנה שמסך יותר חשוב ממחשב והוא גם מחזיק ליותר זמן, אז אין סיבה לא להשקיע בו יותר.

הגרוטאה לידו זה Northwood 2.4 (דוגרי 3.0). בשנייה הייתי מעיף אותו למטה אם לא הייתי צריך להתעסק עם דברים בפנים כל היום. פעם זה היה תחביב, אבל מאז הצבא זה פשוט נראה לי בזבוז זמן, ויש לי שם דברים שצריכים תחזוקה.

מקלדת שחורה תבוא לי בטוב...

וגם איזה עכבר לוג'יטק כסוף \ שחור :xyxthumbs:

תתחדש באמת אחלה של מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא שלי התרשם, התלהב וקנה לעצמו. אתמול לא היה להם במלאי אבל היום היה וכשאספתי לו ראיתי ערימה של 10 מסכים כאלה עד התקרה.

עכשיו הוא רק צריך לנסוע לאנשהו כדי שאני אקח את שלו - Dual Display לפנים.

יש משהו מעצבן שגיליתי, ואני לא בטוח אם זה משהו שאפשר לסדר בהגדרות (ששיחקתי בהן לא מעט), משהו שספציפי למסך הזה, לדגם הזה או לכל הLCDים - כשרוב המסך כהה אז דברים בהירים נראים בהירים בצורה מוגזמת מאוד. כשהמסך מואר ברובו אז זה לא קורה. תסתכלו על התמונות שלמטה. המצלמה גרועה אבל צילמתי עם חשיפה זהה והמצלמה הייתה מונחת על משהו בצורה יציבה. התמונה האחרונה היא שילוב של שתי התמונות, כדי להבהיר את ההבדל.

התמונות הן בPNG אז אמורות להיות כמה שיותר קרובות למקור.

כשאני אתקין את המסך השני אני אסתכל עם שם זה גם קורה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי תתחדש זה פשוט מסך מדהים!

אפשר לשאול עם איזה כרטיס המחשב הזה מריץ אותו?

תגיד, כשאתה רואה סרט ב1080p, הפסים השחורים לא מפריעים לך?

(אני שוקל קנייה של כזה)

אני בד"כ לא רואה סרטים במחשב כך שאינני יודע ולא ניסיתי.

מה שכן לאינטרנט וגיימינג פשוט מעולה

הכרטיס מסך זה 9700PRO ואין בעיה לראות בכל רזולוציה

אני באינטרנט עובד עם 1024*768 שזה גדול ונוח וניתן להישען בכיף וממרחק מטר +כל האותיות ברורות וחדות

במשחקים(FAR CRY) משחק על 1200*1600

אין זכר לעיוותים ומריחות הכרטיס מתאים עצמו אוטומטית למסך

יש להתקין את הדרייבר שלו אך לא חובה(עובד גם בלי במיידי עם חיבור DVI)

ניר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האחריות להרצת המסך נתנה לRadeon9800p שעומד בה. פחות או יותר.

כן, הבנתי שאם אני רוצה LCD גדול אז זה המסך הכי משתלם היום. פסים שחורים ב1080p באמת טיפה מפריעים, אבל אני עושה pan&scan בלב שלם לגמרי כי אני כמעט לא מאבד תמונה (אפילו למתוח אפשר).

דרך אגב, התמונות פה הן אחרי pan&scan אבל אולי נראה כאילו המסגרת השחורה של המסך היא פסים שחורים.

מה אתם אומרים על הבעייה שיש לי (כמה פוסטים מקודם)?

Dell2407 אחר שמותקן עכשיו אצל אבא שלי לא עושה את אותה בעייה, אבל הוא מחובר בחיבור VGA לFX5200.

קטע מעצבן עם הכרטיס מסך הזה. כשקניתי את המסך ביקשתי יחד איתו כרטיס מסך AGP פשוט שאני אוכל לחבר אותו בDVI ולא בVGA. הוא נתן לי את הFX5200 ב300 שקל. רק בבית גיליתי שנכון שיש לו DVI אבל הוא לא מסוגל להוציא 1920x1200 ממנו - הוא יכול רק מהVGA. אני אבקש להחליף אותו למשהו אחר. מישהו יודע מה הכרטיס הכי זול (AGP) שמוציא 1920x1200 מDVI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחבר את המסך שלך ב-VGA במקום המסך של אבא שלך ותראה אם הבעיה חוזרת.

במידה והיא נעלמת יכול להיות שיש בעיה ב-DVI. אולי תחליף כבל.

אם העסק עדיין מזייף - תחליף מייד מסך.

אני ירוק מקנאה דרך אגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו מעצבן שגיליתי, ואני לא בטוח אם זה משהו שאפשר לסדר בהגדרות (ששיחקתי בהן לא מעט), משהו שספציפי למסך הזה, לדגם הזה או לכל הLCDים - כשרוב המסך כהה אז דברים בהירים נראים בהירים בצורה מוגזמת מאוד. כשהמסך מואר ברובו אז זה לא קורה. תסתכלו על התמונות שלמטה. המצלמה גרועה אבל צילמתי עם חשיפה זהה והמצלמה הייתה מונחת על משהו בצורה יציבה. התמונה האחרונה היא שילוב של שתי התמונות, כדי להבהיר את ההבדל.

אני קניתי מאותה חנות את ה-3007 של , משהו מדהים (עלה לי 11600 למי שמעוניין)

גם לי הייתה את הבעיה שהפינה הימנית התחתונה היא הרבה יותר בהירה ובעיקר רואים את זה על רקעים כהים, במיוחד שחור.

בדקתי באינטרנט ובאתר של וראיתי שהרבה מתלוננים על הבעיה, (במסך שלי)

ראיתי שיש שני גרסאות, תבדוק אם הגירסה שלך היא החדשה ביותר.

חלק מהאנשים פשוט החליפו את המסך כי זה הפריע להם,

וחלק טענו שעם הזמן הבעיה הלכה ונעלמה.

אני לצערי לא יכול כבר לבדוק את זה, כי פרצו לנו הביתה ורוקנו לי את החדר, כולל את המסך.

אל תתפשר עם החנות, אם הבעיה מציקה לך, תחליף אותו !

מה שכן תבדוק שהבעיה לא נובעת מהכרטיס מסך.

מקווה שתהנה מהמסך שלך, מסך מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...