[סקר] אתם מעשנים? ואם כן , מה ? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[סקר] אתם מעשנים? ואם כן , מה ?

VL

Recommended Posts

• תגובות 145
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רק רציתי להגיד לכל אלה ששמים ראפרים בסימלון וגם איזה עקומה אחת בחתימה,

איזה מאאאאאגניבים אתם

שיואווווווו אני מעריץ את כולכם, ברצינות, כולכם מוזמנים לשלוח לי במסרים חתימה בכתב יד שלכם, אני יעשה מהכל פוסטר צבעוני ויתלה בחדר

תכלס אתם מה זה מדליקים, אתם קוליים כאלה, כאלה כאלה.. כאלה... גזעיים כאלה...

אין עליככםםםם!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אליך, זה היה ל Vatos-Locos.

LOOOL הוא שינה את הסימלון איזה חזק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :lol: :lol: :lol: :lol:.....

רגע אני חייב לשים את זה!

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שינית את הסמלון בגלל מה שכתבתי (/מה שאתה כתבת)? LOL

תקרא אותה שוב, גם עקומות לא הולך עכשיו.

רק תגיד לי איפה אתה גר ותעבור למקום אחר עוד היום, אני מניח שליישוב שלי אם שמת סימלון כמו שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעשן FAR AND WIDE ;]

תכלס אני מעשן כי אני מכור, רק פעם באיזה 20 סיגריות אני אשכרה נהנה מאחת :[ (חוץ מהנאה של הסיפוק המידי שזה בא כמעט עם כל סיגריה).

תכלס, עכשיו אני מגלגל סיגריות מטבק של פלמל, 30 גרם ב20 שקל, והסיגריה יוצאת מוי חזקה אז יוצא שאני מעשן 5-6 סיגריות ביום לכל היותר אבל לאט לאט אני מרגיש את הלב שלי נמעך כמו כוס קלקר במכבש זבל.

כמו שהיה למישהו בחתימה קח עוד אחת, אלפים מחקים להשתלה, אולי היום אתה תושיע :> (כן אז הוא התכוון אלכוהול אבל זה יותר רלוונטי לסיגריות כי מאלכוהול מתים הרבה פחות מאשר מתים מעישון).

יום יבוא ואני יעזוב את הארץ מלאת העשן הזאת וכשזה יקרה אני בטח אפסיק לעשן כי רק במדינות עולם שניות לעשן זה בסדר.

איך אני שונא אנשים שמגיבים דברים שלא קשורים לנושא בשום אופן.

אף אחד מכם לא צודק כי זה לא קשור לנושא. חלאס לא כולם בני 15 ומנסים להיות פופלרים כדי שיבחרו אותם ראשונים בכדורגל אז מה קשור פוזה לסיגריה? זה מביא יותר צרות (חברתיות) מאשר פופולריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...